image

Розлучитися і поділити майно

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 142 28.04.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Справа йде до розлучення. Ми в шлюбі 18 років. Як розлучитися так щоб спільне майно дісталось мені. У нас двоє дітей, по 12 і 17 років. Дуже дякую. Дружина сказала що забере в мене все бо я їй зрадив. Дякую ще раз”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

21.04.2021 19:09:37 Доброго дня! Відповідно до чинного законодавства, майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу). В такому разі, варто укласти шлюбний договір. Він укладається за бажанням сторін як до реєстрації шлюбу, так і в будь-який час після його реєстрації подружжям. У шлюбному договорі передбачаються майнові права та обов'язки подружжя, зокрема питання, пов'язані з правом власності на рухоме та нерухоме майно, яке придбано до шлюбу, так і під час шлюбу, на майно, отримане в дар чи успадковане одним із подружжя, питання, що пов'язані із утриманням подружжя, а також майнові права та обов'язки подружжя як батьків та інші. Подружжя окремо визначає правовий режим подружнього майна — яке майно придбане в шлюбі буде спільним, а яке роздільним. Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

21.04.2021 20:24:19 Доброго дня. В вашій ситуації мирно скласти письмову згоду, де описати кому що дістанеться мабуть не вийде, тому шлях іти до суду. Якщо твердо вирішили розлучатися, а дружина ще не спрямувала до суду позовну заяву про розірвання шлюбу, то треба це робити вам. Склавши позовну заяву можете також одночасно ставити питання про розподіл майна подружжя з урахуванням ваших побажань. За загальним правилом все нажите за час шлюбу є спільним майном. Проте існують вийнятком - якщо майно подаровано комусь, якщо воно індивідуально визначено, якщо дісталося у спадок і таке інше. Все залежить від вашої ситуації. Щоб збільшити частку майна собі треба довести що дружина не приймала участі у набутті майна, не вела господарство не працювала хоча могла і таке інше. Інтереси дітей враховуються судом при розділі майна подружжя. За рішенням суду частка майна дружини чоловіка також може бути збільшена, якщо з нею/ним проживають діти. Розділ боргів здійснюється за тими самими правилами, що і майно.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

22.04.2021 13:53:22 При розлученні спільно нажите майно підлягає поділу між подружжям. Спільно нажитим майном є те майно, яке було придбане, побудоване чоловіком та дружиною за спільний кошт (тобто, частину грошей вклали ви, частину грошей вклала дружина). Уникнути поділу спільно нажитого майна неможливо. Майно, яким ви володіли до шлюбу, та яке придбали у шлюбі за власні кошти (без участі дружини) поділу не підлягатиме. Неподільні речі (які неможливо поділити без їх знищення або часткової втрати ними цінності) присуджуються одному із подружжя (кому саме, вирішує суд). Речі для професійних занять присуджуються тому з подружжя, хто використовував їх у своїй професійній діяльності. Вартість цих речей враховується при присудженні іншого майна другому з подружжя. За згодою вашої дружини частка у спільному нерухомому майні може бути виплачена грошима, еквівалентні вартості частки майна. Щоб зберегти майно за собой, наймайте ядвоката, який знається на сімейному праві. Самі ви не впораєтесь з судовим процесом.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

25.04.2021 20:47:41 Зрада ні є підсьтавою для зміни правового статутсу майна, що набуте у шлюбі. Тому діє презумція рідності часток у майні подружжя, яке набуто під час шлюбних відносин. ВАм має дістатится половина даного майна. Є певні виключення з цього правила, однак для вирішення цього питання додаткове вивчення ситуації та документів на майно.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №120 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу