image

Що робити, коли отруїлись підробленим алкоголем?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 15 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Ми з друзями відвідали нічний клуб, замовили там спиртні напої. Коли нам принесли їх, ми помітили, що пляшка відрізняється від попередньої. Коли ми сказали це адміністратору, нас запевнили, що все добре. Через деякий час, нас забрала швидка з алкогольним отруєнням. Як нам діяти?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
11.08.2021 22:40:20
Готуйте претензію до клубу про виплату грошової компенсації за заподіяну шкоду здоров’ю. До претензії додаєте: копію чеку про придбання спиртних напоїв, копії письмових свідчень друзів, які були з вами в клубі у той день (в свідченнях детально описуються обставини отруєння та їх наслідки); висновок або довідка від лікарів про те, що отруєння було викликане вживанням неякісних спиртних напоїв; копії рецептів на лікі, виписані лікарями, та копії чеків з аптеки про придбання ліків. Претензія подається в заклад у 2х примірниках: один залишається в закладі, інший повертається вам - з підписом відповідального працівника закладу та датою подання претензії. Якщо заклад відмовиться прийняти претензію, направте її поштою на адресу закладу, цінним листом з описом вкладення. Строк розгляду претензії 30 днів. Не отримаєте відповіді - подавайте скаргу на клуб до місцевого управління з захисту прав споживачів. Також ви можете подати на клуб до суду, та стягнути грошову компенсацію примусово.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

05.08.2021 22:24:45 Так, за ст. 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» до суб'єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у разі:виробництва, зберігання, транспортування, реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв;алкогольних напоїв чи тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка або з підробленими марками акцизного податку, або з використанням тари, що не відповідає встановленим законом вимогам- 200 відсотків вартості товару, але не менше 17000 гривень. Вам необхідно звернутись з заявою до поліції.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

05.08.2021 23:33:56 Доброго Дня Залежно від ваших інтересів, якщо ви хочете щоб Вам відшкодували завдану шкоду та понесені витрати на лікування, вам з документами з лікарні а саме висновками слід звернутися до адміністрації нічного клубу, у випадку їхнього ігнорування наступні Ваші дії звернення до територіального управління держспоживслужби з документами про перевірку суб'єкту господарювання, або в поліцію.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

17.08.2021 09:47:30 Доброго дня. На підставі Закону України «Про захист прав споживачів» можна подати позов до суду про відшкодування матеріальної і моральної шкоди, запо­діяної товаром неналежної якості. Споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав (стаття 22 Закону України «Про захист прав споживачів»). Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу