Шлюб
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можу я одружитись на жінці іноземці, та які документи треба?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
03.03.2023 16:44:30 Вітаю. Звичайно, що можете. Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
03.03.2023 17:04:23 Згідно зі ст. 23 Сімейного кодексу України право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку (як правило 18 років). Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
03.03.2023 21:54:47 Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку. Звертайтесь в рацс - там Вам підкажуть детальніше всі нюанси
04.03.2023 09:49:58 Доброго дня! Так маєте право. Потрібно її паспорт з перекладом на українську мову, її ІПН та ваш паспорт України. Заяву про одруження подаєте до будь-якого РАЦСу
04.03.2023 15:48:21 Так. При подані заяви про реєстрацію шлюбу жінка та чоловік пред’являють на посвідчення своєї особи паспорт або паспортний документ, або документ, що посвідчує особу без громадянства. Іноземці та особи без громадянства для реєстрації шлюбу в Україні повинні пред’явити: посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України;документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо) - для осіб, які раніше перебували у шлюбі (пункт 5 глави 2 розділу ІІІ Правил).
04.03.2023 20:28:47 Вам потрібно подати заяву до будь-якого органу державної реєстрації актів цивільного стану. Щодо документів, потрібно: -посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України; -документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо) - для осіб, які раніше перебували у шлюбі До документів іноземців, осіб без громадянства, які є підставою для реєстрації шлюбу, складених іноземною мовою, обов’язково додається переклад тексту на українську мову, достовірність якого засвідчується дипломатичним представництвом або консульською установою України за кордоном, посольством
05.03.2023 16:22:22 Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
05.03.2023 17:29:44 Добрый день если вы являетесь иностранцем то вам нужно ваш загранпаспорт. Тово что если ваша девушка украинка то вас распишут по ее прописке.У вас в вашей стране если вы распишитесь в Украине не будет действительный этот брак.
06.03.2023 11:22:50 Доброго дня! На сьогодні, статус іноземця прирівнюється до статусу громадянина України. Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Отже при подані заяви про шлюб, іноземець подає такий самий пакет документів що і громадянин України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Отже для подачі заяви про шлюб необхідні такі документи: - внутрішній паспорт нареченого громадянина України; - паспорт нареченої (обов'язково той паспорт, що був пред'явлений при перетині кордону України); - підтвердження законності перебування на території України; - нотаріально засвідчений переклад паспорта нареченої.
06.03.2023 14:14:18 Доброго дня, так ви можете одружитися на жінці-іноземці, для цього вам потрібно мати ваш внутрішній український паспорт та за можливості при собі нехай буде і закордонний теж. Крім цього, жінці, яка є іноземцем треба мати закордонний паспорт та підвтердити законність перебування на території України. Якщо вона була у шлюбу то також має подати документ про припинення попереднього шлюбу. Разом з тим, всі документи, які були видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку. Крім того, відповідний структурний підрозділ органу Державної міграційної служби України має своїм рішенням дати дозвіл на шлюб з іноземкою.
06.03.2023 18:58:07 Так. Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
07.03.2023 02:14:35 Іноземці та особи без громадянства для реєстрації шлюбу в Україні повинні пред’явити: посвідку на постійне чи тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування іноземця чи особи без громадянства на території України; документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо) - для осіб, які раніше перебували у шлюбі.
07.03.2023 10:42:32 Доброго дня! Можливо. Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
07.03.2023 12:49:16 Так, можете. Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
07.03.2023 16:08:10 Доброго дня, так звісно. Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" визначено, що іноземці мають ті ж права і свободи, що і громадяни України. Єдиною додатковою умовою для іноземців при поданні заяви про державну реєстрацію шлюбу є підтвердження законності перебування в Україні. Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
07.03.2023 17:08:31 Так можете. Процедура залежить де будете оформлювати шлюб. В Україні чи за кордоном
07.03.2023 17:18:43 Доброго дня! Щоб укласти шлюб, іноземець подає паспорт або паспортний документ. У разі якщо особа раніше перебувала у шлюбі – подається також документ, що підтверджує припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним. Також надається документ, що підтверджує законність перебування на території України. Всі документи, видані компетентними органами іноземних держав, повинні бути завірені апостилем чи мати консульську легалізацію в тій країні, в якій вони були видані. Подаються документи, складені іноземною мовою, разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.
08.03.2023 18:32:47 Доброго дня! Звичайно можете) Для реєстрації шлюбу в Україні, то для цього потрібна заява, яка пишеться у Рацсі та паспорт нареченого, паспорт іноземця - з перекладом та засвідчений нотаріально, документ, який посвідчує законність перебування в Україні.
09.03.2023 23:35:54 Так. Для цього необхідний паспорт жінки перекладений на українську мову та завірений нотаріально ( апостиль). За необхідності звертайтесь особисто радо допоможу.
10.03.2023 09:45:54 Так, потрібен звичайний пакет документів, нотаріально завірені переклади документів іноземної особи, довідка від нотаріуса, що іноземна особа не перебуває у шлюбі
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
-
НовинаДВІ ТИСЯЧІ БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ І МИ НЕ ЗУПИНЯЄМОСЬ!
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717