СТЯГНУТИ КОШТИ З ПРОДАВЦЯ ✅ 352 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Стягнути кошти з продавця

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 38 16.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Купувала вчора фен в одному з крупних магазинів, назву не буду писати щоб не рекламувати. Сказали на складі нема, залишився лише один з вітрини. Я подумала і погодилась його взяти. Прийшла додому, розпакувала і знайшла в упаковці акт про брак. Виходить мене надурили, і це не з вітрини, а вже відремонтований раніше бракований товар. Я тепер хочу не тільки повернути свої гроші, а і стягнути з них якусь компенсацію за витрачений час та за брехню. Дякую!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

09.03.2021 20:34:01 На підставі статті 9 Закону України "Про захист прав споживачів" ви маєте право обміняти фен на іншу модель протягом 14 днів, або вимагати повернути кошти. Для повернення коштів напишіть письмову вимогу, з посиланням на статтю 9 Закону, роздрукуйте в 2х примірниках та віднесіть у магазин. 1 примірник надайте менеджеру магазину, на іншому примірнику вам повинні написати дату, коли прийняли вимогу, та розписатись за її прийняття із зазначенням фамілії менеджера магазину. Якщо магазин відмовиться прийняти вимогу - відправте її поштою за юридичною адресою торгівельної мережі (знайти її можна в Єдиному держаному реєстрі підприємств), цінним листом з описом вкладення. Вимоги завжди діють на магазини, та кошти за неякісні товари повертають. Стягнути кошти за витрачений час та обман нереально. Доведеться подавати позов до суду, доводити, що продавець умисно продав вам фен з ремонту. А суд - то дорого (дорожче вартості фену) та довго (2-6 місяців). Не витрачайте даремно час. Заберіть гроші, і в

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

10.03.2021 10:30:47 Добрий день. Я Вам раджу в першу чергу спробувати повернути фен, як товар належної якості, скориставшись своїм правом повернути товар протягом 14 днів, якщо він Вам протсо не сподобався або не підійшов за кольором. Товар потрібно повертати в тому ж вигляді, що був куплений, та при наявності чеку. Це зекономить Ваш час. При цьому, Варто зазначити, що якщо Ви придбали товар з явним браком (є акт про брак) Ви маєте право повернути такий товар, спираючись на статтю 8 «Про захист прав споживача». Бракованим вважається такий товар, в якому: усунення дефекту неможливо; на усунення дефекту потрібно більше двох тижнів; дефект змінює товар так, що він вже не відповідає своєму опису в договорі про купівлю. При поверненні товару Ви маєте право обрати: обмін товару на аналогічний, отримати інший товар, повернути гроші у розмірі вартості товару.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

12.03.2021 17:36:39 Загальне правило повернення товарів - до 14 днів з моменту купівлі. Проте, якщо існують істотні недоліки товару, або обман з боку продавця - можна підготувати письмову претензію до магазину протягом гарантійного строку. У претензії викладіть обставини які ви вважаєте суттєвими і посилайтеся на закон України «Про захист прав споживачів», який регулює саме такі правовідносини. Якщо вам відмовлять можете звернутися до держпродспоживслужби у вашому регіоні, а можете спрямувати до суду позовну заяву про захист прав споживача із вимогою до магазину (відповідача по справі) щодо заміни товару на аналогічний де також можете ставити вимогу компенсації моральної шкоди.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу