image

Транспорт

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 92 14.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Надав своє вантажне авто тер обороні Києва ще в березні. На даний час автівка в Донецькій області на інших номерах. Як її повернути?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
09.11.2022 11:08:52
По-перше зв’язатися з частиною яка забрала автіку, з’ясувати де авто. Треба дивитися акт приймання та передачі, який вони вам склали коли автіку забирали. Зробити запит до вч з витребуванням відомостей про автіку.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

09.11.2022 11:34:30 ДЛя того, щоб її повернути чи компенсацію за неї, автомобіль має бути правильно переданий від власника до тер оборони.Закон України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану» від 17 травня 2012 року № 4765-VI. Вилучається майно за рішенням військового командування, погодженим з місцевою адміністрацією. Про примусове відчуження або вилучення майна складається акт. Має бути оцінка цього майна. Для отримання компенсації за примусово відчужене майно його колишній власник після скасування правового режиму надзвичайного стану звертається до органу, що прийняв рішення про таке відчуження, за місцем відчуження майна із заявою, до якої додаються акт і документ, що містить висновок про вартість майна. У разі якщо після скасування правового режиму воєнного чи надзвичайного стану майно, яке було примусово відчужене, збереглося, а колишній власник таке повернення здійнює через суд

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

09.11.2022 13:26:16 Добрий день. Необхідно розуміти яким чином ви передали зазначене авто на підставі якого документу. Хто прийняв від вас авто, посада. ЯКЩО Є БЕЗПІДСТАВНЕ ЗАВОЛОДІННЯ МАЙНОМ НЕОБХІДНО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ПОЛІЦІЇ.

BASE (Базова) 0
Реклама

09.11.2022 15:56:11 Шановний клієнт ви можете подати заяву про вчинення злочину шахрайство

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

09.11.2022 16:26:17 Для повернення коштів або автомобіля який залучався під час мобілізації, потрібно звернутись до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем його залучення з відповідною заявою. Строки та пункти повернення транспортних засобів і техніки визначаються територіальними центрами До акта про повернення транспортних засобів і техніки додається висновок експерта (експертне дослідження) або звіт про оцінку майна (акт оцінки майна). Звіт про оцінку майна (акт оцінки майна), складений за результатами її проведення, підлягає рецензуванню відповідно до законодавства про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність. Відмова у прийнятті та розгляді заяви не допускається. Компетентні органи, розглядають заяву протягом десяти робочих днів з дня її подання. У разі виникнення потреби в перевірці викладених у заяві фактів та з’ясуванні додаткових обставин заява розглядається протягом одного місяця.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

09.11.2022 18:09:37 Звернутись до поліції з заявою про протиправне заволодіння чужим транспортним засобом. В заяві детально розписати все: кому, коли, за яких обставин передали автомобіль, надати максимальну інформацію про авто: модель, колір, рік випуску, серійний номер (VIN-код), які номерні знаки були встановлені на транспортному засобі на момент його передачі. Обов'язково подати копію технічного паспорту на авто. Отримавши заяву про кримінальне правопорушення, поліція зобов'язана видати Вам витяг про внесення відомостей до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань. Для отримання допомоги в підготовці заяви про кримінальне правопорушення, обирайте послугу "Розробка документів".

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

09.11.2022 22:58:13 Надали як Авто було мобілізовано через військомат? Якщо ні то подаввайте авто у розшук

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №306 Юрист Україна / Вінницька область

09.11.2022 23:41:48 Залежить від документів, по яких ви передавали авто, тобто якщо через акт прийому передачі тер. обороні то на пряму звертаєтесь до них з вимогою повернути, якщо документів немає, та юридично Ви ніяк не оформили то подавайте авто в розшук. Заява пишеться безпосередньо в черговій частині поліції на бланку, наданому співробітником. Якщо з яких-небудь причин власник ТЗ не може його заповнити, це зробить поліцейський з його слів, тільки в кінці документа буде проставлена ​​відповідна позначка. Сам зразок документа можна скачати, щоб ознайомитися з ним, але заздалегідь, поза поліцейської дільниці, його краще не заповнювати. У бланку обов'язково присутні такі графи: інформація про заявника, його місцезнаходження; вільна частина, в якій власник викладає максимально докладно викласти обставини, відомі про викрадення; рядок про те, що людина обізнаний про відповідальність за неправдиве донесення; місце, дата звернення, підпис.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу