Убд
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Як відновити убд, отримала раніше, був загублений, є копія.”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
08.08.2023 11:11:47 Для відновлення убд, отриманого раніше, якщо ви маєте копію, слід виконати наступні кроки: 1. Завантажте або отримайте доступ до копії убд. 2. Переконайтеся, що ваш комп'ютер має необхідне програмне забезпечення для відкриття файлу убд (наприклад, Microsoft Outlook або іншу програму електронної пошти). 3. Відкрийте програму електронної пошти та імпортуйте файл убд. Зазвичай це можна зробити через опцію "Імпортувати" або "Відновити" в меню програми. 4. Вказуйте шлях до файлу убд та дотримуйтесь інструкцій програми для завершення процесу відновлення. Зверніть увагу, що процес відновлення може тривати деякий час, особливо якщо файл убд має значний розмір або має багато повідомлень. Якщо цей підхід не працює, варто звернутися до технічної підтримки програми електронної пошти або до фахівця з комп'ютерних систем для отримання додаткової допомоги.
08.08.2023 11:16:04 Міністерство у справах ветеранів України нагадало порядок оформлення дублікату посвідчення учасника бойових дій. Крок 1. Зберіть необхідні документи: 1. Заява про заміну зіпсованого / втраченого посвідчення з уточненням причин втрати. Обов’язково вкажіть у заяві номер мобільного телефону. 2. У разі втрати посвідчення (за можливості) – оголошення в газету про втрату документа із зазначенням прізвища, ім’я, по-батькові, що на ньому вказані. 3. У разі пошкодження посвідчення – зіпсоване посвідчення. 4. Копія втраченого посвідчення (за наявності) або зазначення номеру, серії посвідчення та дати видачі. 5. Копії сторінок паспорту (1,2 та 11,12), копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. 6. Фотокартки розміром 3*4 – 2 шт. Крок 2. Надішліть документи на електронну пошту Мінветеранів dpi@mva.gov.ua (фотокартки – поштовим зв’язком АТ "Укрпошта" на адресу Мінветеранів: м. Київ, пров. Музейний, 12, 01001).
08.08.2023 11:23:12 Написати рапорт в частині. Призначать розслідування.
15.08.2023 07:53:32 Добрий день.Для початку слід звернутися до військового комісаріату або військової частини із письмовою заявою. До заяви також додаються: письмові пояснення особи щодо обставин втрати (викрадення) посвідчення; документ, який підтверджує звернення особи, яка втратила посвідчення учасника бойових дій, до органів (підрозділів) Міністерства внутрішніх справ України або до Національної поліції України,довідка про порушення або відмову в порушенні кримінальної справи по факту втрати (викрадення) посвідчення; примірник видання друкованого засобу масової інформації в Україні, в якому розміщено оголошення про втрату посвідчення учасника бойових дій, із зазначенням серії та номера втраченого посвідчення, інформації про те, коли та ким його було видано, прізвища, імені та по батькові особи, яка втратила посвідчення, та визнання такого посвідчення недійсним.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717