УВЕЛИЧИТЬ ПЕНСИЮ ✅ 335 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Увеличить пенсию

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 56 26.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Вечер. Мой дед служил в советской армии, потом усср, на службе 60 лет, сейчас ему 85 лет и получает пенсию смешную. Я слышал что можно пересчитать военную пенсию. Каким образом можно увеличить военную пенсию? Так же знаю что военкоматы и пенсионный фонд отказывают в перерасчёте. Спасибо”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
25.02.2021 19:05:46
Ви можете збільшити пенсію в судовому порядку. По перше ви можете збільшити від 70 до 90 відсотків основний розмір пенсії, По-друге, повернути надбавки, які Вам нараховували у пенсію до 2018 року. В середньому пенсія після перерахунку збільшиться в двічі. У той же Вам буде повернуто заборгованість з 01.04.2019. Тому Вам рекомендую займатися даним питанням. Воно того варте.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №57 Юрист Україна / Київ

24.02.2021 22:59:25 Военные комиссариаты обязаны предоставить в орган пенсионного фонда Украины справку о размере денежного обеспечения для проведения перерасчета основного размера пенсии военнослужащего в соответствии с инструкцией о организации работы по социальному обеспечению лиц уволенных с военной службы и членов их семей. Так что следует обратится в военкомат вначале. Справка является основанием для перерасчета пенсии которую проводит пенсионный фонд. Конечно, не все так просто и есть нюансы. Следует сопоставить те составляющие денежного довольствия которые фактически были, которые определены сейчас и на какие может претендовать. Если военный комиссариат откажет в предоставлении справки, то письменный ответ можно обжаловать в суде. Если пенсионный фонд откажет перечислять - также в можно обратится в суд. Изменения в законодательстве частое явление, поэтому следует убедиться что родственник действительно имеет право на перерасчет. Смотрите постановления кабинета министров 704 от 2017 и 103 от 2018

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

25.02.2021 13:02:07 Перерасчет пенсий военным пенсионерам регулируется постановлениями Кабинета Министров №103 и №704. Пенсия перерасчитывается, исходя из денежного обеспечения военнослужащего, в таком процентном соотношении: с 1 января 2018 - 50% от обеспечения, с 1 января по 31 декабря 2019 - 75% от обеспечения, с 1 января 2020 - 100% от обеспечения. Чтобы начать процедуру перерасчета, вам нужно получить справку о денежном обеспечении военнослужащего (за справкой обратитесь в военкомат). Военкомат откажет в предоставлении справки, сославшись на то, что информация времен СССР и УССР передана в областной архив. После вы обратитесь в областной архив за запросом выдать справку из архивных документов. Там тоже ответят отказом. После вы обращаетесь в пенсионный фонд за перерасчетом пенсии. Пенсионный фонд тоже отказывает в перерасчете. Вы собираете отказы от военкомата, архива, пенсионного фонда, - и обращаетесь к адвокату за составлением иска в суд о перерасчете пенсий военному пенсионеру.

BASE (Базова) 35.03
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу