ВОЗВРАТ ДЕНЕГ ЗА БРОНЬ В. ПЕРИОД ПАНДЕМИИ. ✅ 224 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Возврат денег за бронь в. период пандемии.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 77 13.11.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте,меня зовут Мария, ищу хорошего юриста в харькове, увидела ваше приложение решила написать, подскажите , обязана ли гостиница вернуть полный объем предоплаты за бронь (без штрафов), если заезд не состоялся из-за ограничений в условиях пандемии?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
06.11.2020 20:58:25
Условия возврата средств при отмене бронирования отеля, гостиницы или апартаментов зависят от того, как вы его оформляли: напрямую, через тревел-агентство либо, например, через Booking.com или Airbnb. Так как вы не указали ни город ни страну, то очень сложно вам ответить в полном объёме. Слаженно в отношении борьбы с коронавирусом работают крупные сети отелей - они легко отменяют брони без комиссий. Частные гостиницы поступают на свое усмотрение, а владельцы апартаментов на Airbnb соглашаются на бесплатную отмену бронирования. Вообще можно обратиться к администратору, подготовить претензию и даже обратится в суд, это зависит от вашей ситуации, о которой вы ничего не рассказали) но вообще пандемию модна рассматривать как форс-мажорные обстоятельства и расчитывать на возврат оплаты. Также нужно читать условия договора если такой заключался
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

07.11.2020 00:06:24 При бронировании номера взымается (предоплата), которая обычно учитывается в оплату услуг проживания, если иное не предусмотрено договором (п. 3.2 Правил, утвержденных приказом Гостурадминистрации от 16.03.2004 г. № 19). Если потребитель забронировал номер и сделал гарантийную предоплату за проживание, то при отмене бронирования ему могут вернуть не всю уплаченную сумму. Из неё может быть удержана компенсация за бронирование. Обычно её устанавливают в зависимости от стоимости услуги проживания за сутки.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №132 Юрист Україна / Харківська область

10.11.2020 09:46:52 Доброго дня. Субєкт, який надає послуги з розміщення, повинен повернути вам суму попередньої оплати, якщо не використання цієї послуги сталось не з вашої вини.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №127 Юрист Україна / Київ

10.11.2020 13:10:38 Добрый день. Согласно ч.5 ст.22Закону Украины «О туризме» договор на гостиничное обслуживание заключается как путем заключения письменного договора, так и путем принятия гостиницей заявки на бронирование посредством почтовой, телеграфной или другой связи, позволяющей достоверно установить лицо, от которой поступает заявка. В соответствии с пунктом 4.2 Правил пользования гостиницами и аналогичными средствами размещения и предоставления гостиничных услуг, Потребитель вправе расторгнуть договор о предоставлении гостиничных услуг в любое время при условии оплаты фактически оказанных гостиницей услуг. Порядок расторжения договора на оказание гостиничных услуг по заказчиком определяется договором и действующим законодательством. Согласно ч.1 и 3 ст.18ЗУ «О защите прав потребителей» продавец (исполнитель, производитель) не должен включать в договоры с потребителем условия, которые являются несправедливыми (условия договора о предоставлении продавцу права не возвращать средства на оплату

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №119 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу