image

Я могу не ходить на роботу если задерживают зп?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 118 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер. Я работаю на частном предприятии, мне уже неделю задерживают зарплату, никак это не объясняют. Может ли это быть причиной моего не появления на роботу? Какие действия я могу предпринять в этом случае?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
14.08.2021 14:58:54
Не появляться на работе - не решение проблемы. По статье 40 Кодекса Законов о труде Украины, отсутствие на работе без уважительных причин более 3х часов поряд является прогулом, а прогул - основанием для увольнения по инициативе работодателя. После 3-4 случаев прогула работодатель получит законное право вас уволить, и он этим правом воспользуется. Задержка заработной платы не является основанием, дающим работнику право не выходить на работу. При задержке выплаты зарплаты вы получаете право подать жалобу на работодателя в Государственную службу по вопросам труда. Составить жалобу помогут сотрудники службы, главное указать основание для жалобы - нарушение работодателем статьи 24 Закона Украины "Об оплате труда". После получения жалобы служба проверит предприятие, и оштрафует его руководителя, если задержка выплаты зарплаты подтвердится. При этом работодателю станет известно, кто подал жалобу, и вас, вероятно, вынудят уволиться. Не любят украинские работодатели жалобщиков.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

13.08.2021 21:35:17 Невыплата зарплаты является нарушением трудового законодательства. Не являвшись на работу Вы только заработаете себе прогулы. Вы можете обратиться с заявлением в Гоструда, а затем, если сроки невыплаты з/п продляться, тогда с иском в суд. Также Вы имеете право на страйк и обращение в Профсоюз, который обязан защищать права сотрудников. Желаю удачи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.08.2021 21:44:00 Доброго Дня Щодо вашого питання Згідно з п. 4 ст. 40 КЗпП прогул - це відсутність працівника на роботі як протягом усього робочого дня, так і більше трьох годин безперервно або сумарно протягом робочого дня без поважних причин. тобто вас можуть звільнити за прогул якщо у вас відсутні підстави нез'явлення на роботу. Щодо ваших дій то зверніться до керівництва з вимогою виплати зп а у разі ігнору звертайтесь за допомогою до держ органів а саме Держпраці, або суду За затримку зарплати співробітникам понад 1 місяць/виплату не всієї суми – штраф (абз. 3 ч. 2 ст. 265 Кодексу), який накладає Держпраці (наразі – 18 000 грн). Якщо порушені строки виплати заробітку, виплатили не всю суму – штраф 510-1 700 грн (ст. 41 КУпАП). За безпідставну невиплату заробітку понад 1 місяць – штраф 8 500-17 000 грн або виправні роботи до 2 років + роботодавець не може працювати на певних посадах чи вести певну діяльність до 3 років (ст. 175 ККУ).

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

17.08.2021 08:47:21 Добрый вечер. Для начала можно обратиться с письменным заявлением к начальнику, что бы выяснить причины невыплаты заработной платы. После можно обратиться к профсоюзу с заявлением о решении вопроса выплаты заработной платы. Если и это не привело к результату, можно обратиться в комиссию по трудовым спорам. В случае, если комиссия не была создана или Вы несогласны с её решением, можно обратиться в местный суд с иском о принудительном взыскании задолженности по выплате заработной платы. Благодарю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

18.08.2021 16:36:50 Порушення умов праці мають свої наслідки: з боку працівника - припинення нарахування і неотримання зарплати , а також шанс бути звільненим за прогул, якщо неявка на роботі була без поважних причин?; з боку роботодавця - якщо оплата праці не проводилась більш ніж 2 місяці підряд, то можна відкрити кримінальне провадження по даному факту. В разі необхідності, звертайтесь. З повагою, Адвокат Георгій Боднарюк tel. 0967373857 Viber

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №177 Юрист Україна / Чернівецька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу