image

Як іноземцю офомити запрошення ?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 17 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Вітаю. Мій друг, громадянин іспанії, хоче приїхати на навчання в Україну, для цього йому потрібно отримати короткострокову візу типу С для в‘їзду в Україну. Які документи йому потрібні? Як йому оформити запрошення, яке потрібне для отримання візи?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
02.08.2021 21:58:20
Для оформлення запрошення іноземцю зверніться до приватного нотаріуса. Нотаріусу необхідно подати такі документі: оригінал вашого паспорту (для огляду), його копію - 1,2 сторінки, та сторінки з пропискою; або копію ID-картки та копію Витягу з Єдиного державного демографічного реєстру; копію сторінок паспорту іноземця з відомостями про нього, з перекладом на українську, зроблену дипломованим перекладачем та засвідчену нотаріусом; документ про наявність у вас доходу, достатнього для покриття витрат, пов’язаних з перебування іноземця в Україні та його виїздом з України. Отримати візу ваш друг може у закордонному посольстві або консульстві України (документи на отримання візи слід подати за 3 місяці до поїздки), або у закордонних візових центрах України. Документи треба подати такі: паспорт іноземця; заповнена і підписана візова анкета; 1 кольорове фото 35х45 мм; поліс медичного страхування на суму не менше 30000 євро; документ на підтвердження достатності коштів для подорожі.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

30.07.2021 23:29:20 Документи треба подавати до посольств або консульств України за кордоном. Оформити візу через закордонні дипломатичні установи України. Документи для оформлення візи необхідно подавати не раніше ніж за 3 місяці до початку запланованої поїздки. На сайті Міністерства закордонних справ є перелік документів та вся необхідна Вам інформація. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

01.08.2021 23:21:43 Доброго Дня Щодо вашого питання Вашому другу необхідно заповнити онлайн заявку та загрузити документи https://studyinukraine.gov.ua/yak-podati-zayavku/priglashenie-na-obuchenie/ отримує запрошення а далі Виберіть програму навчання, Заповніть заявку, Подайте документи на отримання студентської візи Підготуйтесь до від’їзду Переліе закладів та умови вступу https://mon.gov.ua/ua/tag/inozemnim-studentam допомога на етапах підготовки https://studyinukraine.gov.ua/yak-podati-zayavku/dopomoga-abituriyentam/ Успіхів

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

02.08.2021 15:00:32 Доброго дня. Запрошення для іноземця оформляється на підставі заяви фізичної особи, паспортного документа, свідоцтва на постійне або тимчасове проживання, копію сторінок паспортного документа іноземця/документа особи без громадянства, інформації, що підтверджує достатність фінансового забезпечення для покриття витрат, пов'язаних з перебуванням запрошеної особи, квитанція про сплату держмита. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу