ЯК ОТРИМАТИ АЛІМЕНТИ ВІД ІНОЗЕМЦЯ? ✅ 262 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Як отримати аліменти від іноземця?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 36 31.12.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Я розлучилася зі своїм чоловіком в 2018 році. Є дочка 4 роки. Чоловік неофіційно кожного місяця платив мені 2500 грн, по домовленості . Останні пів року не платив. Він громадянин Польші і там же проживає. Яка процедура нарахування аліментів? Як подати на аліменти? Як стягнути аліменти з іноземця?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

24.12.2020 15:23:32 1.Подаєте позовну заяву до українського суду за останнім відомим місцем реєстрації чоловіка. 2.Після набрання рішенням суду законної сили подаєте його на визнання та виконання до територіального управління юстиції за місцем реєстрації чоловіка. Подаєте документи: заяву про визнання та виконання рішення;клопотання про визнання та виконання рішення про стягнення аліментів на підставі Конвенції про стягнення аліментів за кордоном. У клопотанні вказуєте: ПІБ чоловіка;дату народження;громадянство;адресу проживання;рід занять;місце роботи (якщо відоме);фото чоловіка (бажано);відомості про фінансовий, сімейний стан чоловіка, та яке майно в нього є. Додаєте: копію судового рішення;довідку, що рішення набрало законної сили (надає суд);довідку про невиконання судового рішення в України (видає виконавча служба); довідку, що чолік повідомлявся про суд; переклад клопотання та документів на польску. Юстиція направить документи до Польші на примусове виконання рішення суду. Вам потрібен адвокат.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

24.12.2020 20:17:20 Якщо Ви громадянка України і зараз проживаєте в Польщі то там і зверніться до суду з позовом про стягнення аліментів. Якщо ж Ви проживаєте в Україні то також можете звернутись до суду за своїм місцем проживання з позовом про стягнення аліментів. Якщо все правильно робити, то тут Ви стикнетесь з проблемою участі у судовій справі інозмця, якого необхідно буде повідомляти про розгляд справи у встановленому міжнародними договорами порядку. Це потягне за собою додаткові витрати на переклад та пересилання документів (через уповноважені органи), а також суттєво затягне строк розгляду справи. Процедура стягнення аліментів з нерезидентів також визначається міжнародними договорами, але для початку стягнення необхідно отримати судове рішення.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №98 Юрист Україна / Київ

24.12.2020 22:51:12 Стаття 28 ЦПК гарантує пред'явлення позову про стягнення аліментів, збільшення їх розміру, оплату додаткових витрат на дитину, стягнення неустойки (пені) за прострочення сплати аліментів, індексацію аліментів, зміну способу їх стягнення, також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача, тобто матері. Слід звернутися із відповідною заявою до суду. Оскільки батько дитини іноземець рекомендую вимагати стягнення у твердій формі, наприклад 5000 грн. Після наявності позитивного рішення суду про стягнення, виконавчий документ предявляється до виконання і вже виконавчі органи виконують через органи юстиції на території Польщі. У заяві на виконання слід правильно і точно вказати реквізити для перерахування аліментів і в призначенні має бути чітко вказано що це аліменти за рішенням суду. Поспішіть, щоб не втрачати час. Адвокат точно потрібен

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

26.12.2020 20:42:24 Доброго дня. Обов’язок утримувати дитину залишається у батьків незалежно від проживання чи перебування. Батьки можуть домовитися про суму аліментів та порядок їх сплати. Якщо домовитись не виходе то варто йти до суду. Для подання заяви про стягнення аліментів до суду слід розібратися де зареєстрований ваш чоловік. Адже позовна заява подається саме за зареєстрованою адресою, а не адресою місця фактичного проживання. Розберемо ситуацію коли прийдеться подати до суду іншої країни. Позовну заяву слід надати до територіального управління міністерства юстиції за вашою адресою. До заяви долучіть копії документів шо посвідчують особу, відомості про укладення та розірвання шлюбу, свідоцтво про народження дитини, своє фото, відомості про майновий стан, тощо. Ці документи необхідно перекласти мовою тієі країни куди ви подасте позов. Переклад повинен бути нотаріально посвідчений. Протягом місяця Мін’юст направить документи та буде вас сповіщати про хід справи

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу