image

Як поновитися на роботі?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 125 16.04.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Поки я була в декреті мене звіліьнили, декрет не виплатили. Коли я повернулась на роботу то мені сказали що я звільнена. Чи можу я повернутись на роботу через те що мене звільнили незаконно?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
10.04.2021 23:04:41
Доброго дня! Відповідно до статті 184 Кодексу законів про працю України, звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини з інвалідністю з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору. У даному випадку, Ви можете поновитися на роботі через суд. Таке поновлення на роботі підлягає негайному виконанню. Дякую!
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

09.04.2021 17:17:00 Поновлення на роботі можливе лише за рішенням суду (стаття 235 Кодексу Законів про працю України). щоб поновитись на роботі вам необхідно подати позов до суду про визнання звільнення незаконним та заявити вимогу про поновлення вас на роботі. Для підтвердження незаконності звільнення треба отримати від роботодавця копію вашої особової справи та документів про звільнення (всі ці документи будуть доказами незаконності звільнення). Добровільно документи роботодавець вам не надасть, тому знадобиться допомога адвоката. Будьте готові до того, що в суді роботодавець буде опиратись вашому поновленню на роботі. А якщо суд прийме рішення поновити - вам створять нестерпні умови роботи та змусять звільнитись за власним бажанням. Так склалось, що роботодавці не терплять працівників, які поновились на роботі за рішенням суду. Тож поміркуйте, чи варто воно того. Від сплати судового збору за подання позову про поновлення на роботі ви звільнені на підставі п. 1 ст. 5 Закону України "Про судовий збір".

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

09.04.2021 22:36:31 Доброго дня, за діючим законодавством, зокрема кодексом законів про працю (ст.184) звільняти особу, яка знаходиться у декретній відпустці дозволено виключно на підставі її особисто поданої заяви про звільнення. Проте є ще 2 підстави досить законного звільнення - у зв’язку із закінченням дії трудового договору та у зв’язку з ліквідацією чи реорганізацією підприємства, однак в останньому випадку треба працевлаштувати таку особу. Враховуючи викладене, при наявності підстав ви можете звернутися до управління держпраці із скаргою на роботодавця, де треба зазначити всі обставини, які передували звільненню та як ви дізналися про звільнення. Паралельно протягом місяця з дня коли вам стало відомо про звільнення, зверніться до суду із позовною заявою визнання рішення про звільнення незаконним та поновлення на роботі та посаді із вимогою про компенсацією недоотриманих коштів та моральної шкоди. Судовий збір не сплачується, до позову долучіть докази - документи, відомості про свідків, записи тощо

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

14.04.2021 00:04:25 Вам треба звернутись до адвоката, який зробить кілька запитів вашому роботодавцю щодо підстав звільнення. Якщо дійсно все так як ви кажете, то це не законно і треба буде подавати до суду про поновлення на роботі і компенсацію за час вимушеного прогулу. Доя цього знадобитися адвокат, який пвдготує позов. Витрати на послуги адвоката можна буде відшкодувати через суд якщо рішення суду буде на вашу користь. Можливо ви зовсім не працювали по трудовій або були просто фіз особою чи підприємцем що надає плслуги, тоді це не незаконне звільнення.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу