ЯК ВНЕСТИ ЗМІН В СТАТУТ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА? ✅ 603 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Як внести змін в статут фермерського господарства?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 307 20.10.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. У нас така проблема. Фермерське господарство було створене п’ятьма співвласниками. На даний момент із господарства хочуть вийти 2 особи. Як оформити дані зміни у статуті? Які дії потрібно зробити? Дякуємо”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
13.10.2021 23:34:39
Добрий день! Вам потрібно провести загальні збори відповідно до порядку їх проведення, який зазначений у Вашому Статуті. Закон «Про фермерське господарство» не деталізує порядок припинення членства у фермерському господарстві, тому дане питання регулюється статутом. Якщо Статутом не передбачено, то діють загальні норми, згідно з якими учасник вправі у будь-який час вийти з товариства незалежно від згоди інших учасників та самого товариства. Вихід зі складу учасників товариства не пов'язується ні з рішенням зборів учасників, ні з внесенням змін до установчих документів товариства. Якщо всі учасники згодні - проводите загальні збори, приймаєте рішення про 1) вихід (виключення), 2) затверджуєте зміни до Статуту (в частині учасників/члені) 3) у реєстратора реєструєте зміни складу учасників та нову редакцію Статуту (чи лише окремі зміни до Статуту). Буде необхідна допомога - звертайтеся особисто через сайт. Маю надію що консультація стане Вам у нагоді. Всього Вам найкращого.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №173 Юрист Україна / Київ

13.10.2021 15:21:33 Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи проводиться державним реєстратором за місцезнаходженням юридичної особи (стаття 5 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців").Перелік документів для проведення державної реєстрації змін до установчих документів встановлений статтею 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців". Документи можуть бути подані особисто або надіслані поштовим відправленням з описом вкладення. Вам необхідно звернутись до ЦНАП (центр надання адміністративних послуг) поки що за консультацією, адміністратор роз'ясне Вам, які документи необхідно Вам зібрати. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.10.2021 20:48:11 Добрий вечір. У фермерського господарства має бути статут. Зокрема, у вашому статуті має бути зазначено, що такі рішення приймаються загальними зборами учасників. Скликаєте збори, голосуєте за вихід двох учасників, оформлюєте це протоколом загальних зборів, а далі проводите державну реєстрацію змін про учасників господарства у державного реєстратора.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №180 Юрист Україна / Київ

14.10.2021 12:46:50 Особливістю діяльності ФГ є те, що учасник може вийти з нього за правилами, що встановлені відповідно до установчого документу (ч.4 ст.1 Закону № 973). Тому, статут або договір (декларація) посідають дуже важливе значення. Тож, при створенні ФГ потрібно приділяти найбільшу увагу формуванню установчого документа. Необхідні дії: Подати Заяву про вихід з ФГ у строки та порядку передбаченому Статутом, оформляється рішення загальних зборів ФГ, державна реєстрація змін, виплата часток, згідно з п.10) ч.4 ст.17 Закону № 755, для державної реєстрації змін до відомостей про ФГ, подаються такі документи: примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління ФГ (загальних зборів) про вихід із складу члена та/або заява фізичної особи про вихід із складу членів, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, та/або договору, іншого документа про перехід, чи передачу частки члена у складеному капіталі (пайовому фонді) ФГ (у випадку продажу частки).

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.62 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу