ЯК ЗМІНИТИ АДРЕСУ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ? ✅ 538 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Як змінити адресу юридичної особи?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 114 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я є власником приватного підприємтсва. У зв’язку з тим, що переїжджаю в інше місто, я змушений змінити місцезнаходження юридичної особи. Чи достатньо зміни відомостей в ЄДР? І якщо змінюєш адресу юридичної особи чи потрібно вносити змінити в усі документи пов’язані з юридичною особою? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
02.08.2021 14:36:01
Доброго дня. Оскільки відомості про місцезнаходження юрособи містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) (п. 10 ч. 2 ст. 9 Закону № 755), насамперед варто звернутися до держреєстратора та змінити відомості про місцезнаходження. Окрім того, відповідно до п. 45.2 ПКУ місцезнаходження юридичної особи, відомості про яку містяться в ЄДР, є її податковою адресою, переміщення в інший адміністративний район впливає на місце обліку в контролюючих органах (Порядок No. 1588). Керуючись п. п. 10.7, 10.8 Порядку № 1588, протягом 12 днів після отримання відомостей про зміну місцезнаходження платника податків контролюючий орган за попереднім місцезнаходженням платника податків засобами інформаційної системи в електронному вигляді формує та надсилає до контролюючого органу за новим місцезнаходженням платника податків повідомлення за формою № 11-ОПП. Дякую.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

28.07.2021 23:35:42 Доброго вечора. Вам треба внести зміни до Статуту або Положення, переєструватись в ЄДР, звичайно внести зміни у всі документи, особливо в ліцензії, якщо вони у Вас є. А також повідомити листами всіх своїх контрагентів та внести зміни до договорів, які у Вас укладені. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

29.07.2021 12:32:57 Для зміни адреси державному реєстратору треба подати: рішення власника про зміну адреси (протокол загальних зборів, якщо у приватному підприємстві від 2х та більше учасників; або рішення єдиного учасника, якщо учасник у приватному підприємстві один). Якщо адреса не зазначена в інших документах юридичної особи (зокрема, у статуті), то вносити зміни в такі документи не потрібно. Якщо стара адреса вказана в установчих та інших документах юридичної особи, то змінити її необхідно. Установчі документи підприємства мають відповідати інформації, яка внесена в Реєстр юридичних осіб, інакше у вашого підприємства виникнуть проблеми з банками та контрагентами. Тому краще оновити документи. Для зміни юридичної адреси приватного підприємства реєстратору подається заява щодо державної реєстрації юридичної особи за формою 2 (звертаю вашу увагу, що з 11 липня 2021 р. затверджено нову редакцію заяви за формою 2). За подання заяви про зміну адресу сплачується адміністративний збір - 680 гривень.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

29.07.2021 22:18:14 Доброго Дня Оскільки відомості про місцезнаходження юрособи містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) (п. 10 ч. 2 ст. 9 Закону № 755), насамперед варто звернутися до держреєстратора та змінити відомості про місцезнаходження. Зважаючи на ч. 4 ст. 17 Закону № 755, для державної реєстрації змін до відомостей про місцезнаходження юридичної особи у загальному випадку потрібно подати такий мінімальний пакет документів: — заяву про державну реєстрацію юридичної особи — документ про сплату адміністративного збору; — установчий документ юридичної особи в новій редакції (у разі, якщо відомості про місцезнаходження юрособи були закріплені у статуті, та до нього були внесені зміни).

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу