image

Яка відповідальність при порушенні умов договору?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 148 28.02.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я власник продуктового магазину, замовив фрукти в іншої компанії, коли приїхала машина з товаром, фрукти були зіпсовані. Водій зізнався, що вночі холодильник передстав підтримувати правильно температуру, відповідно до цього фрукти зіпсувались швидше. Хто несе відповідальність в даному випадку? Як мені діяти?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

21.02.2022 23:14:45 Відповідальність повина нести компанія-постачальник. Вам потрібно переглянути укладений між Вами та постачальником (якщо він укладався), та знайти пункт договору у якому передбачено відповідальність за поставку товару неналежної якості. Зверніться до компанія-постачальника із вимогою поставити нову поставку із фруктами та відшкодування шкоди, якщо така була заподіяна. У випадку, якщо вони відмовляться потрібно звернутись до них із письмовою претензію про відшкодування шкоди, а у випадку, якщо і її не задовільнять,то потрібно звертатись до суду Також у таких випадках не підписуйте жодних документів про прийняття товару (накладні, фактури і т.д.)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №215 Юрист Україна / Львівська область

21.02.2022 23:39:59 Коли у процесі доставки частина товару зіпсована (пошкоджена) з вини перевізника, то постраждалою стороною слід визнавати продавця (адже на момент псування товару контроль над ним здійснював продавець). А отже, саме він має виставляти претензію перевізникові з вимогою відшкодувати збитки. Претензію перевізнику одержувач виставляє не від свого імені, а від імені відправника. Покупцю така претензія потрібна не з метою отримання відшкодування збитків, а з метою документального фіксування факту псування товарів, що знадобиться для оприбуткування отриманого товару на баланс і визначення стану виконання продавцем взятих на себе зобов’язань з постачання товару.Про те, що компенсація не належить покупцю, говорить і той факт, що за умовами постачання, що розглядаються, покупець не поніс збитків, які повинен покрити перевізник. Коли відбувалося псування товару, він належав продавцю. Тож саме йому таке псування завдає збитків, які повинні бути відшкодовані.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

22.02.2022 09:46:09 Доброго ранку. По перше уважно прочитайте договір, в ньому повинно бути зазначені умови поставки товару та відповідальність Сторін договору. Також, якщо договір укладено грамотно то повинні бути прописані санкції за такого роду порушення. Виходячи з ситуації тут відповідальність повинен понести постачальник, але ще раз наголошую прочитайте договір, можливо цю ситуацію по договору можна віднести до форс-мажору. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

22.02.2022 11:08:48 За загальними умовами поставки відповідальність за товар до моменту його передачі Покупцю несе Постачальник. Зазвичай, ця умова записується в договір постачання, який укладається між Постачальником та Покупцем. Якщо ви укладали такий договір, подивіться, який порядок дій передбачений у Договорі на випадок отримання товару неналежної якості та дійте згідно з ним. Незалежно від наявності договору, порядок дій для вас такий: 1.Не приймати неякісний товар; 2.Викликати представника Постачальника для складення акту про поставку неякісного товару. Якщо Постачальник не направить свого представника - скласти акт без нього; 4.Підписати акт та направити його на підпис Постачальнику у двох примірниках (цінним листом з описом вкладення). Постачальник має підписати акт та повернути вам 1 примірник; 5.Направити Постачальнику вимогу про поставку нової партії фруктів належної якості, а при неможливості поставити нову партію - повернути гроші, які були вами сплачені за товар.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

22.02.2022 19:22:02 Доброго дня. В такому випадку несе відповідальність перевізник. Якщо договір із перевізником у Вас, то ви можете вимагати стягнення матеріальної шкоди та втраченої вигоди від перевізника, адже ви могли б продати ці фрукти і заробити кошти. Якщо договір із перевізником у постачальника, то за якість товару відповідає постачальник і свої претензії можете заявляти йому. Для більш детальної консультації рекомендуємо зв'язатись з нами. З повагою, Ваш Юрист.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №226 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу