Які документи для виїзду
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Які документи повинні бути при виїзді закордон, якщо в супроводі інваліда?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
31.03.2023 17:09:38 Доброго дня. Дивлячись ким Ви доводитесь особі з інвалідністю. Якщо це неповнолітня дитина ваша, то свідоцтво про народження дитини, і довідка про встановлення інвалідності. Якщо це повнолітня особа, то довідка про отримання Вами компенсації по догляду за особою з інвалідністю. Довідку можна отримати в місцевих органах з питань соціального захисту населення , попередньо написавши заяву.
31.03.2023 18:27:26 Пункт 2-1, 2-2 «Правил перетинання державного кордону громадянами України», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57. Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2--2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2--2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2---2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому - сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.
31.03.2023 20:27:24 Особи, які здійснюють постійний догляд за особами з інвалідністю I чи II групи і супроводжують таких осіб для виїзду за межі України, за наявності документів (посвідчення, довідки) про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд або документів, що підтверджують інвалідність, та акта встановлення факту здійснення догляду.
31.03.2023 21:11:16 Вкажіть конкретну інформацію, хто буде супроводжувати ж/ч? Дитину чи дорослого? Батьки?
31.03.2023 21:38:51 На підставі п.2.1. Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою КМУ від 27.01.1995 р. № 57 (у редакції постанови КМУ від 25.08.2010 р. № 724), особа має право виїхати за кордон для супроводу інваліда І-ІІ групи за наявності документів, що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, а також документів, що підтверджують спільне проживання або здійснення догляду за своїми батьками чи батьками дружини (чоловіка), що підтверджується актом встановлення факту здійснення догляду за одним із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка), або документів (посвідчення, довідки) про отримання компенсації (допомоги, надбавки) на догляд. Якщо особа, яка супроводжується є недієздатною - рішення про призначення опікуна над такою особою, а у разі, коли опікуна такій особі не призначено - один з повнолітніх членів сім’ї першого чи другого ступеня споріднення.
31.03.2023 22:38:45 Вітаю! Особи, які мають одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи і супроводжують одного із таких батьків для виїзду за межі України, за наявності документів (їх нотаріально засвідчених копій): 1) що підтверджують родинні зв’язки, інвалідність, 2) документів, що підтверджують спільне проживання (їх задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) збігається із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) їх батьків чи батьків дружини (чоловіка).
01.04.2023 00:02:36 Добрий вечір Відповідно до Правил перетинання державного кордону громадянами України для виїзду за кордон як супроводжуючого одного зі своїх батьків чи батьків дружини з-поміж осіб з інвалідністю I чи II групи необхідні документи, що підтверджують: родинні зв’язки (наприклад, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб); інвалідність особи, яка потребує супроводу, а саме: пенсійне посвідчення, яке містить інформацію про групу та причину інвалідності, або довідка для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу, за формою, затвердженою Мінсоцполітики, або посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги по інвалідності (посвідчення особи з інвалідністю); спільне проживання". Ззадеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) особи, яка супроводжує особу з інвалідністю, має збігатися із задекларованим або зареєстрованим місцем проживання (перебування) особи з інвалідністю.
01.04.2023 01:20:10 Все залежить, який у Вас ступінь рідства. Надати предметну відповідь без аналізу ситуації у даному випадку дуже складно, а тому раджу звернутись індивідуально. Якщо все ж мова йде про батьків, то потрібно надати документи, що посвідчують сімейні стосунки та документи про інвалідність. Також має бути спільне проживання або оформлений Акт встановлення факту здійснення догляду.
01.04.2023 14:54:20 Доброго дня! Порядок перетинання громадянами України державного кордону, в т. ч. необхідний перелік документів, які повинна мати особа для його перетину визначається Правилами перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2010 № 724). Для більш чіткої відповіді, необхідно вивчати Ваші документи та обставини для перетину кордону.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
-
НовинаДВІ ТИСЯЧІ БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ І МИ НЕ ЗУПИНЯЄМОСЬ!
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717