ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ В МЗС ✅ МІГРАЦІЯ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Легалізація документів в МЗС

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Подання документів на легалізацію
  3 11 000,00 грн

  Юрист візуально перевіряє справжність наданих документів клієнтом, та походження документа з країни, яка не є учасником Гаазької конвенції. Юрист надає клієнту шаблон довіреності, необхідної для представництва інтересів в державних органах з питань легалізації. Юрист заповнює заявку на легалізацію та відправляє пакет документів по пошті або подає їх до відповідного підрозділу Міністерства закордонних справ.

  В кінці даного етапу клієнт отримує копію квитанції про відправку документів на легалізацію.

 • 2
  Отримання легалізованих документів
  30 8 800,00 грн

  Юрист контролює процес легалізації та отримує готові документи, а потім передає їх клієнту.

  В кінці даного етапу клієнт отримує легалізовані документи.

Загально
33 19 800,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Консульська легалізація документів: особливості

Легалізацією називають засвідчення документів, при якому перевіряється їхня відповідність усім чинним вимогам України та підтверджується справжність зазначених підписів, печаток. Консульська легалізація документів є рядом процедур, які мають свої складнощі і тісно пов'язані з чинними нормативно-правовими актами. За правильної поведінки заявника кінцевою метою легалізації є можливість надання документів з іншої держави до офіційних органів. Прийом паперів та його завірення здійснює співробітник консульської установи.

Легалізація в консульстві: перелік документів, що приймаються

Наразі, відповідно до європейських норм та законодавства, проведенню цієї процедури підлягають такі документи:
●       Атестати, сертифікати та дипломи, що підтверджують закінчення іноземних навчальних закладів, а також усі додатки до них.
●       Оригінали та копії документів іноземних громадян, що засвідчують їхню особу. Вони необхідні для перебування в Україні та здійснення діяльності на території нашої країни.
●       Розгляду та завіренню у консульстві підлягають контракти, договори, довіреності тощо.
Коли проводиться консульська легалізація іноземних документів і потрібне їхнє нотаріальне засвідчення, ця процедура також може бути організована всередині консульства. Тут можуть завірити папери для відправки в іноземні держави.

Для чого проводиться консульська легалізація документів в Україні

Суть процедури – це підтвердження справжності та законності печаток, документів, штампів, повноважень фізичних та юридичних осіб. Однак зазначимо, що в деяких країнах легалізація документів не потрібна, до списку таких належать більшість країн СНД, наприклад: Азербайджан, Казахстан, Молдова і Таджикистан, а також деякі інші — подібний момент уточнюється у юриста, який працює за цим профілем.
Засвідчення документів у консульстві є обов'язковим для таких країн: Канада, Ірак, Палестина, Саудівська Аравія та Китай, за винятком Гонконгу та Макао, та ін. Існує й інший вид легалізації іноземних паперів — це проставлення штампу Апостиля.

Легалізація консульська: нюанси

Щоб ухвалили документи на легалізацію від певного замовника, потрібно мати відповідну довіреність. Вона оформляється у нотаріуса, інакше заявку не ухвалять. Коли власник перебуває на території іншої держави, то довіреність оформляється також у консульстві України тієї країни, де він перебуває. Консульська легалізація в Україні має інші нюанси, наприклад:
Засвідчення документів про освіту та печатки проводиться за умови надання нотаріально засвідчених копій документів. Крім того, до дипломів, сертифікатів та атестатів має бути надана довідка з навчального закладу з архіву.
Легалізація документів у консульстві для юросіб вимагає обов'язкової наявності супровідного підтвердження компанії, яке друкується на фірмовому бланку з печаткою, цим підписом директора чи іншої уповноваженої керівної особи організації. У листі обов'язково зазначаються дані людини, яка подає документи на завірення у консульстві.

Легалізація у консульстві: чому виникають складнощі

Запевнення не завжди є простою та швидкою процедурою. Як правило, складнощі, з якими стикаються заявники, пов'язані з незнанням усіх процедур засвідчення документів у посольстві чи консульстві. Як показує практика досвідчених юристів, фізичні особи та представники юрособ можуть зіткнутися з такими проблемами:
●       Неправильне складання документів. Довіреність та інші папери, які подаються разом із основним списком, можуть бути заповнені неправильно, з юридичними помилками.
●       Недостатня кількість документів для організації процедури легалізації.
Саме тому процедуру часто довіряють досвідченим юристам, які постійно працюють із подібними питаннями. Грамотна допомога профільного фахівця дозволить правильно організувати роботу з легалізацією та виключити зволікання із запевненням, а значить заощадити час.

Легалізація документів у МЗС у Києві: як працюють юристи

Для початку співпраці з клієнтом юрист спершу візуально перевіряє справжність усіх документів, які потрібно легалізувати. Також уточнює їхнє походження — переконується, що країна, з якої подано папери, не є учасником Гаазької конвенції. Крім того, якщо всі документи гаразд, щоб безпроблемно пройшла легалізація документів у консульстві, юрист надає клієнту шаблон довіреності. Він необхідний представлення інтересів у державних органах. Після цього заповнюється заявка, весь отриманий пакет надсилається поштою до підрозділу Міністерства закордонних справ.
Для реалізації всього процесу нічого не потрібно лише документ, який вимагає запевнення.
Після вирішення всіх організаційних моментів юрист контролює процес легалізації, постійно моніторить інформацію з органів.
Потім самостійно отримує готові документи та передає їх клієнту.
Легалізація документів у посольстві чи консульстві може тривати певну кількість часу. Як правило, максимальний період посвідчення займає до 10 робочих днів, точний термін залежить від країни.

Консульська легалізація іноземних документів: як знайти досвідченого юриста

Якщо вас цікавить легалізація документів, зверніться до нашого сервісу. Пропонуємо вам скачати зручну програму на смартфон і отримати контакти досвідчених юристів, які постійно працюють з питань запевнення. Зрозуміла навігація та підказки системи суттєво полегшують процес отримання інформації про фахівців. У разі виникнення запитань напишіть нам, використовуючи контакти, вказані на сайті.
image
Адміністраця порталу