ЗМІНА ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЕЛІ ✅ 302 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Зміна цільового призначення земелі

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 55 10.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Вітаю. У мене є 2 га землі з призначенням сад. Хочу змінити призначення на землю для сільського господарства. Куди це потрібно звернутися? Які потрібно документи для землі с/г призначення? Скільки коштує змінити призначення земельної ділянки?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
03.02.2021 22:16:35
До органу місцевого самоврядування, який надавав землю. Можна подзвонити у місцеву раду і уточнити що потрібно подати, окрім вашої заяви для прийняття рішення про зміну цільового призначення землі. Якщо у наданні такої консультації відмовлять, то подавайте відповідну заяву без будь яких додатків і очікуцте рішення. Якщо з якигось причин буде відмова, зверніться до адвоката, він допоможе. За прийняття рішення про зміну цільового призначення землі жодних оплат не передбачено. Можуть бути витрати для виготовлення нового проекту землеустрою, якщо такий знадобитися чи витрати на адвоката.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

03.02.2021 18:21:55 Етапи зміни цільового призначення земельної ділянки: 1)Звернутись до нотаріуса та оформити письмову заяву про зміну цільового призначення, яку засвідчить нотаріус; 2)Звернутись до землевпорядної орагіназції за розробленням проекту відводу земельної ділянки; 3)Отримати від землевпорядної організації технічну документацію з відведення земельної ділянки; 4)Подати заяву про зміну призначення та технічну документацію до міської ради (якщо земельна ділянка в межах населеного пункту) або до районної державної адміністрації (якщо земельна ділянка за межами населеного пункту); 5)Отримати рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки; 6)Подати заяву про реєстрацію зміни призначення до державного кадастрового реєстратора - до заяви додати примірник технічної документації та рішення про зміну цільового призначення; 7)Отримати у реєстратора витяг про зміну цільового призначення. Це останній етап. Вам доведеться сплатити послуги нотаріуса та за розробку технічної документації.

BASE (Базова) 35.03
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

03.02.2021 22:51:03 На сьогодні дозвіл на зміну цільового призначення земельної ділянки вже не потрібен. Зміна призначення відбувається за проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Підставою для розроблення проекту землеустрою є нотаріально посвідчена заява на зміну цільового призначення земельної ділянки. Для розроблення проекту необхідно звернутися до землевпорядної організації або фопів, які займаються такими питаннями. Вартість від 4000 гривень, залежить де робити. Розроблений проект треба погодити в місцевому управлінні держгеоквдастру, відділі архітектури та містобудування, лісгосп, водгосп, охорони культурної спадщини, екології. Це приклади організацій адже у питанні ви не кажете де розташована земельна ділянка. Знадобиться також затверджений план зонування території у вашій місцевості. Після погодження плану орган місцевого самоврядування на сесії приймає рішення про затвердження проекту. Далі подати проект кадастровому реєстратору, а після отримати витяг з реєстру речових прав

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу