image

Зняття з військового обліку

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 182 03.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Мені 27 років, строкову службу не проходив, в мене досі "посвідчення про приписку". Отримав повістку, пройшов мед комісію де зазначили що я не придатний з виключенням з військового обліку. Після того як приніс результати обстеження в військоматі сказали, що потрібно ще заяву написати про "взяття на військовий облік" і що документи з проходженням медкомісії передадуть ще одній комісії яка прийме остаточне рішення. Чи потрібно підписувати такого рода заяви?Та які мають бути підписані?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

26.09.2022 17:07:40 У зв'язку з тим, що у Вас посвідчення про приписку, Вас повинні взяти на облік у будь-якому випадку, та видати тимчасове посвідчення військовозобов'язаного. Стати на облік як військовозобов'язаний - це передбачений законом обов'язок громадянина України. За порушення порядку передбачається штраф Щодо проходження ВЛК - якщо Вас ВЛК в РЦКтаСП визнала непридатним до служби - ТО ОБОВ'ЯЗКОВО копію або дублікат постанови цієї витребуйте в РЦКтаСП. Надати такий документ в РЦКтаСП ЗОБОВ'ЯЗАНІ. У разі відмови - подавайте скаргу на дії посадових осіб. Також у разі визнання військовозобов'язаного непридатним до служби. РЦКтаСП направляє до обласного ЦКтаСП щодо підтвердження такого висновку - це більше визначено у внутрішніх інструкціях. Раджу все ж таки пройти цю ВЛК, та додатково з собою взяти усі наявні виписки та довідки щодо стану здоров'я та у разі визнання Вас "обмежено придатним" або "придатним" подавати скаргу на таку постанову до ЦВЛК або до суду, з метою оскарження прийнятого рішення.

BASE (Базова) 0
Реклама

26.09.2022 18:23:26 Висновок про непридатність до військової служби має право зробити тільки відповідна військово-лікарська комісія (ВЛК). Для отримання у військовому квитку запису "непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку", необхідно, щоб при проходженні медичної комісії ВЛК встановила статтю з Розкладу хвороб, наведеному в Наказі №402 від 14.08.2008 року, з індексом "а". У випадку, якщо лікарям важко визначити стан здоров'я призовника, його можуть доправити на амбулаторне або стаціонарне обстеження в лікувально-профілактичний заклад. У спірних питаннях, коли призовник не погоджується з висновками лікарів комісії, він також може бути направлений на контрольне обстеження до військового лікувального закладу. Інших дій законодавство не передбачає так само як і написання заяв про взяття на во після висновку ВЛК про непридатність.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

27.09.2022 08:42:32 Доброго ранку. Для зняття з військового обліку призовник зобов'язаний особисто з'явитися до районного військового комісаріату і подати письмову заяву, в якій зазначається причина зняття з військового обліку та точна адреса нового місця проживання, і у разі потреби подати відповідні документи. Призовник повинен з собою мати посвідчення про приписку до призовної дільниці. У посвідченні про приписку до призовної дільниці ставиться штамп про зняття з військового обліку, після чого посвідчення повертається призовнику. Необхідні документи для зняття з військового обліку: заява про зняття з військового обліку;паспорт; ідентифікаційний код; військово-обліковий документ; свідоцтво про народження дітей (якщо є). Гаряча лінія Міністерства оборони 0 800 500 442.(про всяк випадок зателефонуйте).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

28.09.2022 10:27:08 Доброго дня. Діючий Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та Правила військового обліку призовників і військовозобов’язаних не передбачають, ані написання будь-яких заяв про взяття на військовий облік ані затвердження рішення ВЛК щодо призовника або військовозобов'язаного іншим органом. Відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, рішення ВЛК при ТЦК СП є обов'язковим для виконання керівництвом ТЦК СП. Вам ПОВИННІ видати обліковий документ з записом про виключення з військового обліку на підставі рішення ВЛК

PRO 70.53
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу