
Звільнення із зсу
Вітаю 👋
Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “У мене є дитина, їй 10 рочків. Мати дитини – п'яниця, але прав не позбавлена і взагалі я не знаю де вона є. Чи можу я звільнитися із служби?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
09.08.2024 13:56:43 Я розумію, що у вас складна ситуація. Якщо ви опікуєтеся дитиною і ваша мати не може забезпечити їй належний догляд через свої проблеми з алкоголем, вам слід звернутися до соціальних служб або органів опіки і попечительства для отримання допомоги. Якщо ви маєте серйозні проблеми на роботі через цю ситуацію і не можете продовжувати працювати, вам можливо доведеться подати прохання про звільнення за станом здоров'я або особистими обставинами. Проконсультуйтесь з юристом або кадровим спеціалістом, як краще це зробити в вашому конкретному випадку.
09.08.2024 14:01:38 Вітаю, якщо у Вас буде рішення суду про: позбавлений батьківських прав, визнаний зниклим безвісти або безвісно відсутнім матір Вашої дитини, тоді так. Підстава для звільнення звучить так: можуть звільнитися за сімейними обставинами військовослужбовці, які мають дитину (дітей) віком до 18 років, якщо другий з батьків такої дитини (дітей) помер, позбавлений батьківських прав, визнаний зниклим безвісти або безвісно відсутнім, оголошений померлим, відбуває покарання у місцях позбавлення волі, а також коли особа самостійно виховує та утримує дитину за рішенням суду або запис про батька такої дитини в Книзі реєстрації народжень здійснений на підставі частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;
09.08.2024 15:33:32 Для початку треба позбавити батьківських прав мати, слід звернутися до СКУ, а саме статті 164 в якій передбачаються умови за яких особи можуть бути позбавлені батьківських прав. Питання звільнення з військової служби під час дії воєнного стану регулює стаття 26 Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу». Відповідно до зазначеної статті звільнитися з військової служби військовослужбовець може, зокрема, у зв’язку з самостійним вихованням дитини (дітей) віком до 18 років. Але вони підкреслили, що розірвання шлюбу та встановлення місця проживання дитини з одним із батьків не доводять факт відсутності участі іншого з батьків у вихованні дитини та, відповідно, не підтверджують самостійне виховання дитини. Отже, для звільнення з військової служби необхідно подати на ім’я командира рапорт про звільнення та додати до нього документи, які підтверджують право на звільнення у воєнний час.
10.08.2024 11:05:29 Доброго дня! На даний час Ви не можете звільнитись. Згідно частини 12 статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу" Ви матимете право на звільнення, якщо маєте дитину (дітей) віком до 18 років, а мати дитини (один із варіантів) померла, позбавлена батьківських прав, визнана зниклою безвісти або безвісно відсутньою, оголошена померлою, відбуває покарання у місцях позбавлення волі, а також коли Ви самостійно виховуєте та утримуєте дитину за рішенням суду. З повагою, юрист Дерій В.О.!
14.08.2024 20:10:11 Добрий вечір! В будь якому випадку Вам потрібно щоб мати дитини була позбавлена батьківських прав, для цього потрібно звертатись в органи опіки та піклування! В такому випадку Ви будете визнані як батько одинак і матимете право на звільнення з військової служби.
15.08.2024 11:35:16 Добрий день, якщо ви позбавите матір батьківських прав в судовому порядку тоді так, ви зможете звільнитися з військової служби. Ми готові Вам допомогти зі складенням позовної заяви
15.08.2024 20:13:01 Згідно ст.164 СК України мати/батько можуть бути позбавлені батьківських прав у випадку, якщо вони є хронічними алкоголіками або наркоманами (підтвердити медичними висновками). Для того, щоб позбавити матір/батька дитини батьківських прав необхідно звернутись до суду із відповідним позовом. Потрібно звернутись до органу опіки та піклування, щоб отримати висновок, в якому буде зазначено, чи дійсно матір/батька слід позбавити батьківських прав, оскільки при розгляді судом питання обов’язковою є участь даної установи, яка має подати до суду письмовий висновок щодо обставин справи. Також слід встановити, що особа свідомо порушує батьківські обов’язки, злісно не виконує вимог та рекомендацій органів опіки і піклування, служб у справах неповнолітніх, навмисно ухиляється від лікування та зібрати всі підтверджуючі докази. Після вирішення питання про позбавлення батьківських прав в судовому порядку, подати рапорт та долучити копію судового рішення, свідоцтва про народження дитини.

Схожі послуги та статті

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!

- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470