image

Звільнення зі служби

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 104 31.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можуть звільнити зі служби,якщо тесть інвалід 2 групи”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
29.10.2022 19:14:50
Якщо Ви є мобілізованим військовослужбовцем, то відповідно до пп г) п 2 ч 4 ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу" підставою для звільнення є - у зв’язку з наявністю дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи; Для підтвердження даної пісдтави потрібно подати копії свідоцтва про одруження, про народження дружини, документ про встановлення інвалідності. В законі вимога щодо спільного проживання або встановлення догляду не вимагається. Якщо Ви проходите службу по контракту - то така сімейна обставина не є підставою для звільнення. Варто розглянути інші підстави. У разі додаткових питань - звертайтесь за консультацією.
BASE (Базова) 0
Реклама

29.10.2022 19:08:50 Добрий день. Стаття 26 ЗУ «Про військовий обов‘язок…» передбачають такі підстави для звільнення: у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за хворими батьками своїми чи дружини (чоловіка), що підтверджується відповідним медичним висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я; у зв’язку з необхідністю здійснення опіки над особою з інвалідністю, визнаною судом недієздатною; у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за особою з інвалідністю I групи; у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за особою з інвалідністю II групи або за особою, яка за висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребує постійного догляду, у разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд. Висновок: необхідно оформити догляд за батьком дружини.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

29.10.2022 19:22:57 Відповідно до ст.23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані чоловіки, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років. Для отримання відстрочки від призову під час мобілізації необхідно з’явитися до військомату з військово-обліковим документом (війсковий квиток чи тимчасове посвідчення) та надати наступні документи: -посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю", в якому зазначено категорію "дитина з інвалідністю"або довідку про отримання державної соціальної допомоги дітям з інвалідністю; - індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю - медичний висновок про дитину з інвалідністю до 18 років; - свідоцтво про народження дитини. Після надання документів до ЦК та СП, вони будуть долучені до особової справи та ван надана відстрочка від призову.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

29.10.2022 19:41:24 Можуть. Це передбачено ст.23 Закону України Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію

BASE (Базова) 0.01
Реклама

29.10.2022 19:47:11 Добрий день Так можливо ,п4 ст 26 закона Про військову службу у зв’язку з наявністю дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи;

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

29.10.2022 21:13:02 Рапорт треба писати на звільнення з військової служби на підставі абз. 5 пп. г) п. 2 ч. 4 ст. 26 ЗУ «Про військ.обов’язок та військ.службу» 4. Військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, звільняються з військової служби на підставах:2) під час воєнного стану:г) через такі сімейні обставини або інші поважні причини (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу):у зв’язку з наявністю одного із батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи. Слід долучити докази родинного зв'язку та документи про інвалідність (нотаріально завірені). Паралельно вашому рапорту, дружина може написати заяву в ТЦК з проханням перевірити сімейний стан та звільнити зі служби у зв'язку з наявністю підстави на звільнення. Також додають всі докази. Далі треба чекати відповідь.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

29.10.2022 22:39:09 Так, у разі необхідності постійного догляду. ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо звільнення від військової служби осіб з інвалідністю та осіб, які доглядають за особами з інвалідністю і хворими дітьми від 15.03.2022 року та ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо звільнення від військової служби деяких категорій громадян» від 01.04.2022 року до підпункту «г» пункту 2 частини 4 статті 26 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу» військовослужбовці звільняються з військової служби під час воєнного стану через такі сімейні обставини або інші поважні причини (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу):..– у зв’язку з необхідністю здійснення постійного догляду за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), що підтверджується відповідним медичним висновком медико-соціальної експертної комісії або лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я;

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

29.10.2022 22:58:18 Так. Необхідно звернутися з рапортом та долучити підтверджуючі документи про те, що тато дружини інвалід. За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама

30.10.2022 13:37:18 Згідно ст. 26 Закону України "Про військовий обов`язок та військову службу" - військовослужбовці звільняються з військової сужби в період воєнного стану через такі сімейні обставини як: - у зв’язку з наявністю одного із своїх батьків чи батьків дружини із числа осіб з інвалідністю I чи II групи. Тобто у Вашому випадку - звільнення можливе. Необхідно подати рапорт керівництву, в якому потрібно вказати підстави для звільнення та прикласти копії підтверджуючих документів про інвалідність Вашого тестя.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №290 Юрист Україна / Одеська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу