ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ КОНТРАБАНДІ КОНТРАБАНДА ПОЛЯГАЄ В НЕЗАКОННОМУ ✅ 4281 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Запобігання та протидія контрабанді Контрабанда полягає в незаконному

image
image
BASE (Базова) 10.92
Реклама
image
Консультант №1106 Юрист Україна / Рівне
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 55

Запобігання та протидія контрабанді

Контрабанда полягає в незаконному ввезенні, вивезенні, приховуванні чи перевезенні через митний кордон України (переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю) товарів, перелік яких чітко визначений у ст. 201, 201-1, 201-3? 201-4 та 305 Кримінального кодексу України. Такими товарами є: культурні цінності, отруйні,  сильнодіючі, вибухові речовин, радіоактивні матеріали, зброя або боєприпаси (крім гладкоствольної мисливської зброї або бойових припасів до неї), частини вогнепальної нарізної зброї, спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації, лісоматеріали або пиломатеріали цінних та рідкісних порід дерев, лісоматеріали необроблених, а також інших лісоматеріалів, Наркотичних засобів, психотропні речовини, їх аналоги чи прекурсори, фальсифіковані лікарські засоби, підакцизні товари та інші, спеціально не визначені товари за умови їх незаконного переміщення у значному розмірі.

Запобігання та протидія контрабанді є важливими завданнями для держави, особливо на митних кордонах. Розглянемо деякі заходи, які вживаються для боротьби з цим явищем:

Митний контроль та перевірка документів: Митні органи виконують митну справу, зокрема, контролюючи переміщення товарів через кордон. Посадові особи митного органу перевіряють документи та відомості, проводять митний огляд та усне опитування громадян та посадових осіб підприємств.

Технічні засоби контролю: Для ефективного виявлення контрабанди використовуються рентгенапарати, металошукачі, детектори контрабанди, наркотиків, дозиметри та хімічні реактиви. Ці засоби допомагають ідентифікувати небезпечні речовини та предмети.

Кінологічні команди: Спеціально навчені собаки можуть виявляти наркотики, вибухові речовини та інші контрабандні матеріали.

Оперативна інформація: Митні органи співпрацюють з правоохоронними органами, обмінюючи оперативну інформацію про можливі скоєння контрабанди.

Негласний контроль: Для виявлення осіб, причетних до контрабанди, може використовуватися негласний контроль, під яким товари переміщуються під оперативним наглядом правоохоронних органів.

Проблеми та виклики: Протидія контрабанді ускладнюється недостатнім облаштуванням кордону, втратою контролю на окупованих територіях, проблемами кадрового та матеріально-технічного забезпечення, а також анонімною реалізацією товарів через інтернет-магазини.

Законодавство та лабораторні дослідження: Важливо визначити поняття сильнодіючих та отруйних речовин у законодавстві та забезпечити можливість проведення лабораторних досліджень для встановлення факту контрабанди.

Загалом, проблема контрабанди вимагає комплексних заходів та співпраці між різними державними органами для захисту економічних інтересів країни. 

Контрабанда, як порушення митних та податкових законів, не тільки створює загрозу для економічної безпеки країни, але й порушує міжнародні норми та порушує закон і порядок. 

Проблема контрабанди — одне з першочергових завдань держави у справі захисту її економічних інтересів.

У свою чергу, юридичний сервіс «Консультант» відіграє важливу роль у забезпеченні правового захисту осіб, які можуть бути обвинувачені у контрабанді. Наші юристи дотримуються принципів справедливості та законності, і готові надати кваліфіковану юридичну допомогу в розгляді справ, пов'язаних із контрабандою.

Ми закликаємо всіх громадян дотримуватися закону та утримуватися від будь-яких дій, що можуть завдати шкоди економіці та безпеці країни. Тільки шляхом спільних зусиль можемо забезпечити порядок та добробут для всіх громадян.

Юридичний сервіс "Консультант" надає правову допомогу у будь-якій ситуації. Наші юристи, провівши правовий аналіз конкретної ситуації, забезпечать представлення інтересів в суді та візьмуть участь у судовому засіданні у будь-якому місті України. Представитель в суде та захист в суді ( адвокат для суда ) є гарантією якісного захисту ваших прав та інтересів.

image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу