Договір про нерозголошення конфіденційної інформації
З розвитком сучасних технологій, чимало інформації щодо роботи багатьох компаній стали привертати до себе все більше уваги. Зокрема, власники таких компаній турбуються про те, щоб інформація про роботу таких підприємств не потрапила до небажаних рук.
Унікальність послуги чи продукту на ринку визначається його специфікою, особливостями. Саме тому, для того, щоб зберегти інформацію, яка може потрапити до рук конкурентів, створюють договір NDA.
Такий договір може застосовуватись стосовно працівників, учасників співбесід, науковців, розробників.
За потреби складання індивідуального договору про конфіденційність інформації, рекомендуємо скористатись сервісом юридичних послуг “Консультант” для замовлення документу саме під ваш запит.
Коли необхідно укладати договір про конфіденційність?
Угода про конфіденційність інформації користується популярністю серед великих компаній, які визначають певну інформацію як конфіденційну, тобто заборонену для розголошення третім особам.
Конфіденційними даними можуть визначатись:
Бізнес-моделі з перспективою подальшого фінансування;
Інформація про інноваційні продукти, з метою подальшого патентування;
Персональна інформація щодо клієнтів, особливо якщо ці клієнти - бізнес;
Результати досліджень, тестувань, розробок.
Проте компанії можуть визначати і додаткові категорії інформації, окремі її обсяги, що будуть заборонені для подальшого розголошення, вивільненн третім особам.
Зважаючи на обсяги конфіденційної інформації, у договорі також необхідно звернути увагу, чи може така інформація обговорюватись з усіма колегами, чи виключно з окремими особами.
Угода про нерозголошення: на що звернути увагу під час підписання?
Під час підписання угоди про нерозголошення конфіденційної інформації, наші фахівці рекомендують звертати увагу на такі моменти:
Строки дії контракту і ваших зобов’язань. Нерідко можна помітити, що навіть після звільнення з компанії, конфіденційність інформації має зберігатись ще якийсь встановлений час.
Обсяг конфіденційної інформації. Тут рекомендуємо ознайомитись із безпосереднім переліком тем, які заборонені до розголошення. Також можна помітити виключення зі списку, для прикладу це можуть бути клієнти з бізнесом, і такий договір може передбачати нерозголошення про специфіку діяльності такої юрособи, проте може дозволяти обговорювати загальну співпрацю, адже це може позитивно вплинути на продажі.
Відповідальність та наслідки. Необхідно мати чітке розуміння, що наслідком порушення зобов’язань будуть штрафні санкції. Проте і тут варто звернути увагу, чи йде мова лише про фактичні збитки компанії внаслідок вивільнення інформації, чи включено також упущену вигоду. Окрім цього, окремі компанії можуть встановлювати не співмірну відповідальність до порушеного зобов’язання, тож такий договір може бути не актуальним для вас.
Проте звертаємо увагу, що такий договір, як і будь які інші документи завжди потребуватимуть особливої уваги, перед їх укладанням.
Тому в разі потреби аналізу договору NDA, або розробки унікального договору про нерозголошення саме під вашу компанію, пропонуємо скористатись нашим сервісом юридичних послуг “Консультант”. Наші фахівці зможуть кращим чином надати правову оцінку існуючому договору, а за потреби - створити цілком новий у відповідності до ваших побажань.
Шаблон угоди про нерозголошення конфіденційної інформації
Кращі фахівці на ринку розробки документів щодо конфіденційності вже готові надати відповідну послугу! Ми пропонуємо послугу високої якості з комфортним сервісом.
Придбати зразок договору про нерозголошення конфіденційної інформації значно простіше, і вже немає потреби у спеціальних зустрічах! Завантажити документ можливо у декілька простих кроків:
Завантажуйте мобільний додаток “Консультант”
Після короткої реєстрації Ви можете знайти необхідний документ у розділі “Документи”
Натиснувши на кнопку “Купити шаблон”, ви одразу отримаєте посилання для завантаження документу