LEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

LEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ

image
image
Новина
LEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 152

Проект ANTI-CORR полягає в запровадженні в діючий мобільний застосунок “Консультант” (технологічна онлайн платформа (маркетплейс), яка дає можливість для будь-кого з допомогою мобільного додатку отримати онлайн консультацію з юридичних та бухгалтерських питань, а також отримати контактну інформацію про фахового спеціаліста з метою вирішення конкретного завдання або замовити його особисту послугу. Разом з тим, можливість для юристів, адвокатів, бухгалтерів та інших фахівців надавати онлайн консультаційні послуги, інші фахові а також рекламні послуги своєї діяльності, з метою отримання потенційних клієнтів) додаткового інтерфейсу та послуг щодо викриття корупційних правопорушень.

Ідентифікація проблеми:

 1. Великий рівень корупції в Україні. У 2021 році Україна зайняла 122 місце з 180 по сприйнятті корупції, що свідчить про наявність корупційних елементів в кожній сфері життя суспільства. Держава намагається проводити антикорупційні реформи, але вони досить часто є недієвими та неефективними. Через велику кількість антикорупційних органів відбувається розшарування їх компетенції, і тому повною мірою не виконуються їх обов'язки щодо виявлення корупції. Щоб стати повноправним членом ЄС Україна повинна реформувати систему протидії корупції, адже зменшення та подолання корупції — є одним із обов'язкових елементів вступу в ЄС.
 2. Складність корупційних проваджень. Корупційні правопорушення є одним із найскладніших, саме тому потребують багато досвіду та компетенції відповідних правників. Правильність складання процесуальних документів є запорукою успішного провадження та передумовою виграної справи.
 3. Низький рівень правосвідомості громадян. Громадяни звикли до корупції та вважають її прийнятною в демократичному суспільстві. Це говорить про низький рівень правосвідомості та відсутність громадської позиції
 4. Випадки необґрунтованого внесення даних особи в реєстр корупціонерів. Внесення особи в реєстр корупціонерів перекреслює її майбутні перспективи на низку посад, оскільки це максимально знищує її репутацію. Зафіксовані випадки необґрунтованого внесення в Реєстр, що говорить про недосконалість діяльності антикорупційних органів. Також складна процедура видалення з даного реєстру.
 5. Страх повідомити про корупцію. Дійсно, почасти можна зустріти випадки, коли носіям «цінної» інформації можуть погрожувати нанесенням тілесних ушкоджень, вбивством, переслідуванням, розправою з членами сім’ї абощо. Проте коректний підхід в питаннях анонімності дозволить покращити ситуацію в країні.

ТОВ «ЮМ КОНСУЛЬТАНТ» пропонує співпрацю на користь викорінення корупції, а також сприяння її подолання. Нами було встановлено можливість впровадження додаткового функціоналу в мобільному застосунку.

За допомогою нашого проєкту кожен зможе повідомити про корупцію, отримати необхідну інформацію щодо відкритого корупційного провадження а також отримати необхідну юридичну підтримку в питаннях, пов’язаних з викриттям корупційних злочинів.

В розрізі даного проекту буде сформовано та введено:

 1. Удосконалення інтрерфейсу Консультант: додавання кнопки "Повідомити про корупцію", натискаючи на яку користувач може повідомити про корупційне правопорушення, яке потім передається відповідному адвокату. Адвокат у свою чергу може на вибір клієнта стати помічником у встановлені всіх фактів та розподілити з ним прибуток від викриваної суми, або ж цілком і повністю передати адвокату право від себе в законом визначеному порядку (наприклад через НАБУ) доводити факт корупційного елементу в певних виявлених схемах.
 2. Додання послуг в корупційній сфері:
 • Надання шаблонних документів (заява про викриття злочину, заяви за статтями корупційного правопорушення в адміністративному та кримінальному провадженнях),
 • Надання окремої послуги (юридичний супровід щодо захисту людей, яких незаконно внесли до реєстру корупціонерів, послуги по захисту тих, хто є корупціонером з політичних мотивів, перевірка наявності відкритого кримінального провадження щодо корупційна справа, виключення неправдивої інформації про вчинення корупційних дій з судів на окупованих територіях (втрачені справи).
 1. Надання тисячі безкоштовних завантажень для шаблонних документів, які потрібні в справі щодо корупційних порушень, наприклад заява про викриття злочину (за окремо сформованим посиланням).
 2. Написання кваліфікованими адвокатами тематичних статтей за рахунок грантових коштів в сфері актуальних корупційних питань задля інформаційної обізнаності громадян, адже наразі до сервісу підключено більше 600 спеціалістів, з яких велика частина так чи інакше працювали зі сферою викриття корупційних злочинів.
 3. Підключення відкритих даних з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення в додаток з метою повідомлення осіб, які незаконно внесено в базу даних.

Мета проєкту — зменшення рівня корупції, підвищення доброчесності  шляхом автоматизації через мобільний додаток “Консультант” переліку правових послуг, які можуть надаватися в корупційній складовій, надання можливості кожному свідомому громадянину повідомити про корупцію.

Цілі:

 • Формування юристами процесуальних документів більш ніж за 80 статтями, що закріплюють відповідальність за вчинені неправомірні або злочинні діяння пов’язані з корупцією
 • Повідомлень про корупцію від користувачів додатку за перший рік впровадження проекту
 • Надання 100 юридичних послуг в сфері корупції та отримання з них прибутку адвокатами, в розмірі не менше 250 тисяч гривень
 • Надання 1 000 безкоштовних шаблонних документів за перше півріччя впровадження проекту
 • Пуш-ап повідомленням про наявність в реєстрі корупціонерів інформовано близько 300 осіб за перший рік впровадження проекту
 • Написання професійними правниками 200 статей щодо питань, пов'язаних з корупцією задля підвищення інформаційної обізнаності громадянка перший рік впровадження проекту;

Завдяки проекту можна вирішити гострі питання, які стають перед державою. Основні зміни, яких можливо добитися завдяки впровадженню антикорупційних інновацій в проект Консультант:

Удосконалення додатку “Консультант” щодо додавання необхідних елементів, які будуть вирішувати вище зазначені проблеми в сфері корупції — використання додатку клієнтами щодо повідомлення про корупцію, завантаження шаблонних документів, замовлення юридичного супроводу в провадженнях, пов'язаних з корупцією — збільшення кількості повідомлень про корупційні злочини, ефективний розгляд справ, пов'язаних з корупцією, дієвий захист незаконно порушених прав та інтересів клієнтів щодо незаконного внесення в реєстр корупціонерів, підвищення правосвідомості громадян — зменшення корупції в Україні.

Це відбудеться за умови впровадження всіх зазначених елементів в додаток, рекламування удосконаленого додатку та користування ним клієнтами. Це найкращий спосіб для спрощення виявлення корупції, адже якщо процес буде простим, то і більша кількість людей буде це робити, користуватися та виховувати в собі доброчесність.

 1. Особи можуть легко повідомити про корупцію, натиснувши кнопку та заповнивши відповідну форму - потім ця інформація передається одразу адвокатові — як наслідок усунення перешкоди для довготривалого бюрократичного процесу, який на разі функціонує, щоб інформувати відповідний орган про корупційне правопорушення - через спрощену процедуру повідомлення збільшиться кількість інформування про корупційні правопорушення, і отже зменшиться кількість корупції в Україні загалом. Це відбудеться за умови запровадження проєкту, скачування додатку, натискання на кнопку та заповнивши інформацію про порушення, прийняття адвокатом інформації про корупцію. Обраний підхід є найбільш вдалим, оскільки люди хочуть максимально економити час та робити щось корисне, а завдяки цьому інтерфейсу забезпечиться простий та ефективний шлях виявлення корупції через застосунок.
 2. Завантаження додатку — перейшовши на окремо вкладку, легко та доступно завантажити шаблонні документи, які будуть розроблені кваліфікованими адвокатами та юристами та які необхідні для провадження в корупційних порушеннях- прискорення розгляду проваджень. На разі такі документи досить важко знайти пересічній людині, тому ця новела спростить їх отримання як для правників, так і для осіб загалом. Ці зміни відбудуться завдяки впровадження інновацій, скачування додатку, оплати коштів за документ, скачування документу. Скачування документів через застосунок — це найкращий спосіб для спрощення виявлення корупції, адже якщо процес буде простим, то і більша кількість людей буде це робити.
 3. Завантаження додатку — обрання послуги щодо юридичного супроводу  щодо захисту  людей, яких незаконно внесли до реєстру корупціонерів,  захисту тих, хто є корупціонером з політичних мотивів, перевірка наявності відкритого кримінального провадження щодо корупційна справа, виключення неправдивої інформації про вчинення корупційних дій з судів на окупованих територіях (втрачені справи) - замовлення особою послуги — оплата -адвокат приймає замовлення послуги — виконання послуги -  отримання коштів за роботу- економія часу та сил для клієнта, оскільки без додатку , в якому прозорий рейтинг адвокатів, дуже важко знайти провіреного адвоката, який якісно виконає свої обов'язки. Наслідком всього цього процесу буде ефективний захист прав та інтересів особи в проваджені, позитивно закрита справа.

Цільові групи:

 • особи, які проживають в Україні та які стали свідком корупційного правопорушення
 • особи, яких незаконно внесли до реєстру корупціонерів та які потребують юридичної допомоги
 • особи, які вважаються корупціонерами та яким потрібна юридична допомога
 • адвокати та юристи, або особи, яким потрібні шаблонні документи з корупційних справ

Короткострокові результати полягатимуть у наступному:

 • збільшення органічного трафіку користувачів платформи;
 • збільшення потенційний та фактичних клієнтів (користувачі) для мобільного застосунку;
 • підвищення рівня знань серед населення, щодо можливостей повідомлення про факт вчинення корупційних дій;
 • збільшення можливостей для громадян у полі співпраці з правниками для подолання корупції;
 • збільшення можливостей для громадян у полі самостійної боротьби для подолання корупції, використовуючи наші інструкції щодо застосування розроблених документів від фахівців.

Географічне охоплення

Вся територія України. Особливий акцент робитиметься на області західної частини України та їхні адміністративні центри. Зокрема сюди відносяться місто Львів, Івано-Франківськ та області. Також акцент полягатиме на м. Київ, як на місті з дійсно високим рівнем корупції. В тому числі, й через зручність місцезнахождення основних центральних органів виконавчої влади в сфері боротьби з корупцією.

Моніторинг та оцінку проекту буде здійснювати прожект-менеджер шляхом складання та надання щомісячних звіти щодо досягнення результатів та цілей проекту.

Основними індикаторами будуть:

 • кількість нових користувачів додатком;
 • кількість повідомлень про корупцію;
 • кількість скачувань шаблонних документів;
 • кількість замовлених послуг;
 • кількість конверсії від замовлених послуг;
 • динаміка зростання кількості завантажень мобільного застосунку;
 • динаміка зростання кількості завантажень документів;

 

Життєздатність проекту висока, оскільки проект буде введений в уже існуючий та функціонований застосунок, і тому ризиків його припинення немає. Завдяки якісній розробці проект охоплює широкий спектр корупційних проявів і буде актуальним з кожним днем все більше. Надання в онлайн режимі правових послуг значно економить час та спрощує всю процедуру надання послуги.

Фінансова стійкість проекту забезпечується завдяки грантовим коштам, а також після розробки проекту буде забезпечуватись конверсіями за надані послуги в сфері корупції.

ТОВ ЮМ КОНСУЛЬТАНТ в подальшому будуть отримувати прибуток у вигляді конверсії від послуг в сфері корупції, наданих адвокатами/юристами через додаток.

Після припинення інвестування проект буде функціонувати і в подальшому завдяки додатку Консультант та буде його невід'ємною частиною.

Інноваційність полягає у:

 • зручності пошуку корисної інформації прямо в додатку;
 • можливість повідомити факт вчинення корупційних дій прямо в додатку;
 • можливість уникати прямого фізичного контакту між юристами та користувачами напряму, що дозволить пришвидшити купу процесів;
 • зручність фіксування результатів проекту (к-сть завантажень додатку, к-сть завантажень документів, к-сть залишених заявок щодо зафіксованого факту вчинення корупційних дій);
 • автоматичний пошук користувачів додатку у відкритому Реєстрі корупціонерів

 

image

Може бути цікаво

Схожі послуги та статті

image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.34 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.88 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.48 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу