АПОСТИЛЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ ✅ МІГРАЦІЯ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Апостилювання документів

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Подання документів на легалізацію
  3 11 000,00 грн

  Юрист візуально перевіряє справжність наданих документів клієнтом, та походження документа з країни, яка є учасником Гаазької конвенції. Юрист надає клієнту шаблон довіреності, необхідної для представництва інтересів в державних органах з питань апостилювання. Юрист заповнює заявку на апостилювання та відправляє пакет документів по пошті або подає їх до відповідного підрозділу Міністерства закордонних справ.

  В кінці даного етапу клієнт отримує копію квитанції про сплату адміністративного збору.

 • 2
  Отримання апостильованих документів
  5 8 800,00 грн

  Юрист контролює процес апостилювання та отримує готові документи, а потім передає їх клієнту.

  Результатом етапу є апостильовані документи.

Загально
8 19 800,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Апостиль документів у Києві

Апостилем називають штамп, який проставляється одним із Міністерств, офіційно підтверджуючи посаду, підпис та легалізацію документа. Апостиль був запроваджений з того часу, як Україна стала учасником Гаазької конвенції.
Оформлення апостилю насамперед потрібно проводити всім, хто виїжджає за кордон на довгостроковий період та відвідує країну з цією ж метою. Наприклад, для укладання шлюбу, постійного проживання, навчання, роботи тощо. Процедура є спрощеною легалізацією і займає набагато менше часу, ніж засвідчення документа через консульство, але має свої особливості. Як оформляється апостиль, вартість послуги та інші моменти розберемо у статті.

Апостилювання документів: нюанси

Залежно від різновиду документації, штамп ставиться вільному місці чи підшивається до оригіналу. У ряді випадків допускається постановка подвійного апостилю на документах – процедура проводиться на оригінальних документах та нотаріально засвідчених перекладах. Подвійний апостиль встановлений лише щодо низки країн, наприклад, Великобританії, Італії, Норвегії, Франції та деяких інших. Повний перелік встановлено законом та міжнародними нормами.

Куди потрібно поставити апостиль в Україні

Згідно з встановленими правилами, апостиль у Києві, у відділеннях відповідних Міністерств, можна проставляти на такі види документів:
●       Адміністративні. Це можуть бути особисті документи, які б підтверджували статус людини. Наприклад, свідоцтво про смерть або народження, шлюб або його розірвання.
●       Документи, які створені та засвідчені українськими нотаріусами. При цьому папери можуть бути підтверджені приватним і державним нотаріусом — це не має значення.
●       Документація з органів суду будь-якої інстанції.
●       Офіційні папери, видані державними органами України, установами та компаніями, що працюють на території країни.
Крім того, з 13 серпня 2014 року апостилізація документів поширюється на інші види приватних паперів. До них можна віднести дозвіл на носіння зброї, технічну документацію на транспортний засіб, військовий квиток, трудову книжку та будь-який інший документ, що засвідчує особу.

Хто може апостилювати документи у Києві

В даний час цю процедуру можуть виконувати працівники кількох Міністерств України, а саме:
Міністерство юстиції. Зроблять апостиль у Києві на документи, які видаються органами РАЦС, судами, відділеннями юстиції. Крім того, цей державний орган має право завіряти будь-які папери, оформлені та завірені нотаріусами.
Міністерство освіти і науки України, де можна зробити апостиль у Києві на документах про освіту. Це може бути атестат, диплом, сертифікат та інші підтвердження професійної підготовки. Якщо ставиться апостиль диплома у Києві та Україні, то засвідчуються й додатки до нього.
Міністерство закордонних справ. Робить апостиль документів в Україні, якщо вони не підходять під нагляд інших Міністерств.
Відповідно, залежно від складності документації та місця звернення, послуги апостилю реалізуються у різні терміни, зокрема:
●       Міністерство Юстиції - термін постановки друку зазвичай варіюється приблизно від 1 до 7 днів.
●       Міністерство освіти - період обробки документів тут може досягати 20-30 робочих днів. Це пов'язують із складнощами і необхідністю уточнити якусь інформацію в освітньому закладі. Відповідно, на виконання такої роботи потрібен час для надсилання запиту та отримання офіційної відповіді.
●       Міністерство закордонних справ — замовити апостиль та отримати готовий документ тут можна щонайменше за 2 дні, але в строк не більше 7 робочих днів.
Слід пам'ятати, що штамп ставиться лише на документи, видані офіційними органами. Наприклад, на умовне свідчення про хрещення поставити апостиль не можна.

Подвійний апостиль документів в Україні

Ми вже згадували на початку статті, що є низка країн, для яких потрібне надання подвійного штампу. Ця процедура здійснюється наступним чином:
Спочатку ставиться перший штамп на оригінал документа чи копію, засвідчену нотаріусом.
Далі за потреби проводиться переклад документа.
Потім переклад нотаріально засвідчується.
Останній етап — потрібно зробити апостиль документів у Києві на копії, які засвідчені та переведені, процедура здійснюється у Міністерстві Юстиції.
У решті випадків штамп ставиться на оригінали документів або нотаріально завірені копії. Апостиль іноземних документів ставиться у такому порядку.

Коли не потрібна апостилізація документів у Києві

Процедура не проводиться на документах, які виготовлені комерційними підприємствами чи описують митні операції. Також не можна відправити папери на апостиль, якщо вони були видані в деяких країнах, що входять до складу колишнього СРСР. Повний перелік, як правило, пояснюють профільні юристи.
Якщо країна, до якої прямує громадянин, не є учасницею Гаазької конвенції, то потрібна легалізація документів через консульство.

Апостиль для України: робота з юристом

Незважаючи на зовнішню простоту процесу засвідчення документації, рідко вдається у короткий термін отримати готовий результат із Міністерств. Багато залежить від складності документів, правильності їхнього нотаріального засвідчення, природи появи. Крім того, необхідно знати чинні правила та нормативи, щоб заздалегідь розуміти, чи можна і чи потрібно проходити апостилювання документів у Києві чи ні. Від усіх перелічених чинників також може залежати підсумкова вартість заходу.
Якщо ви хочете поставити апостиль у Києві терміново, найкраще звернутися до юриста з профільним досвідом роботи, це суттєво скоротить час та дозволить приблизно визначити терміни заходу. Як правило, його робота здійснюється наступним чином:
●       Спочатку спеціаліст перевіряє справжність паперів, які надає клієнт для організації засвідчення. Він також оцінює їхнє походження та переконується в тому, що можна ставити апостиль документів в Україні.
●       Потім юрист видає клієнту бланк доручення для вільного представлення інтересів клієнта у державних органах.
●       Далі заповнюється заявка та надсилається до відповідного Міністерства поштою. Весь час роботи Міністерства головною метою юристів є суворий контроль та моніторинг процесу апостилювання у Києві.
●       Після того, як документи запевняють, юрист отримує їх на руки та передає клієнту.
Пропонуємо вам скористатися налаштуваннями нашого онлайн-сервісу для оперативного зв'язку з досвідченими юристами в галузі апостилювання та легалізації. Вони в короткі терміни розкажуть, як ставиться апостиль, ціни на послуги та дадуть відповідь на інші ваші питання.
image
Адміністраця порталу