image

Что делать когда украли вещи в супермаркете?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 120 07.07.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Оставил вещи в камере хранилища в супермаркете и они пропали. Администрация магазина говорит, что они ничего сделать не могут. Кто несёт ответственность за пропажу вещей? И что мне как покупателю делать в этой ситуации?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

30.06.2021 16:15:27 Отговорки супермаркета являются наглой ложью. В статье 942 Гражданского кодекса Украины речь идет о том, что хранитель обязан применять все необходимые меры для обеспечения сохранности вещей. Если же хранение осуществляется бесплатно (как в супермаркетах города), то, согласно части 2 этого же закона, хранитель должен заботиться о чужих вещах, как о своих собственных. В соответствии со статьей 950 Гражданского Кодекса, за утрату же или повреждение вещей хранитель отвечает на общих основаниях. Свидетельством заключения договора хранения между магазином и клиентом в таком случае являться номерок от камеры хранения. В Вашем случае, вызывайте администрацию магазина. Если получаете отказ возмещать ущерб нужно обратиться в милицию, сотрудники правоохранительных органов фиксируют, что произошла кража, составляют протокол, и вы на основании этих документов можете обращаться в суд с требованием возместить вам ущерб. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

30.06.2021 19:50:51 Доброго дня Згідно п. 21 постанови КМУ № 833 суб’єкти господарювання зобов’язані забезпечити доступ споживачів до торговельних об’єктів без здавання на зберігання особистих речей, а також створити умови для збереження речей споживачів, якщо вхід до торговельного об’єкта з товарами, які реалізуються в таких закладах, заборонено. Адміністрація магазину несе повну відповідальність за втрату та/або пошкодження речей споживача. Якщо до камери схову ви поклали цілу річ, а дістали - пошкоджену, маєте повне право відшкодувати збитки. Написи на “Адміністрація не несе відповідальності за збереження речей” абсолютно неправомірна та несумісна зі статтями 950-951 ЦКУ. Тому повідомите поліцію про крадіжку майна пишіть клопотання про допит і визнання вас потерпілим, та очікуйте результат

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

30.06.2021 20:01:48 Звісно, що адміністрація магазину несе повну відповідальність за втрату та/або пошкодження речей споживача. І так, вони можуть почепити таблички та запевняти вас в зворотньому, однак цивільний кодекс та закон України про захист прав споживачів інакшої думки. Ви можете ознайомитися та отримати копії з камер відеоспостереження та написати заяву пдо поліції а також пред’явити письмову претензію до адіміністрації магазину.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

01.07.2021 10:47:07 Добрый день. Это является проблемой, поскольку большинство, если не все, супермаркеты пишут у входа в магазин, что администрация магазина за сохранность вещей ответственности не несёт. Но всегда остаётся вариант с обращением в суд, ссылаясь на статьи 936, 942, 950 и 951 Гражданского кодекса Украины. В этом случае необходимо будет доказать, что между Вами и супермаркетом был заключен договор, о чём может свидетельствовать жетон, ключ или номерок, который был выдан Вам после поклажи вещей в камеру хранения, что также указано в статье 937 Гражданского кодекса Украины. Благодарю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу