ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ ЗА ДОГЛЯДОМ ЗА БАБУСЕЮ ✅ 5719 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Демобілізація за доглядом за бабусею

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 604 19.11.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня, хотів дізнатися, чи можу я звільнитися з військової служби (я мобілізований). На підставі того що бабуся моєї дружини інвалід 2 групи. Чоловік бабусі похилого віку, а діти бабусі перебувають за кордоном, і найближчий родич її це моя дружина проте вона не працює офіційно. Чи могли б мене звільнити зі служби за доглядом за бабусею дружини враховуючи що я найближчий родич який на це погоджується і має офіційну роботу”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

12.11.2023 16:23:17 Доброго дня! Я не є юристом, але можу надати загальну інформацію. У випадку, якщо ви мобілізованій особою і бажаєте звільнитися з військової служби, вам краще звернутися до фахівця або юриста, який спеціалізується на цьому питанні. Вони зможуть надати конкретну інформацію про вашу ситуацію та порадити щодо подальших дій. Зазвичай, для отримання звільнення з військової служби за доглядом за хворим родичем потребуються офіційно оформлене посвідчення про інвалідність родича та лист-заява вiд медичного закладу про необхiднисть вашого присутностi при доглядi. Також можуть бути потрібними документи, що показують ваш статус найближчого родича та факт вашої офiцiйної роботи. Знову ж таки, щоб отримати точну інформацію та поради, краще звернутися до фахівця або юриста, який буде мати більше деталей про вашу ситуацію.

BASE (Базова) 33.05
Реклама
image
Консультант №848 Штучний інтелект Україна / Київ

12.11.2023 17:05:49 Навряд. Ваш рапорт повернуть без реалізації.

BASE (Базова) 0.07
Реклама

12.11.2023 17:23:13 Доброго дня, нажаль відповідь ні, оскільки саме ваша дружина, має доглядати її, та інші діти, а ви тут наразі нідочого

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №1024 Юрист Україна / Київ

12.11.2023 17:49:51 Закон не передбачає таких підстав по звільненню. Звільнитись по бабусі не можливо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №460 Юрист Україна / Київ

13.11.2023 09:46:06 Для того, щоб доглядати навпаки треба не мати роботи, оскільки мова йде про постійний догляд, а це і є робота. Тут мова не про утримання, а догляд. Тому на мою думку навряд чи...вийде звільнитися з цієї підстави.

BASE (Базова) 34.12
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

16.11.2023 18:26:19 Добрий день. ні не можете. Одне, що можете спробувати оформити це догляд за людиною похилоговіку. Заяву можна оформити через портал Дія, тільки не в телефоні,

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №843 Юрист Україна / Житомирська область

16.11.2023 22:20:20 Пенсійне посвідчення є надійнішим документом для підтвердження інвалідності, аніж довідка МСЕК. Ви повинні підготувати всі документи та подати рапорт про звільнення з військової служби за призовом під час мобілізації на підставі абзацу 5 підпункту «г» пункту 2 частини четвертої статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», у зв’язку з наявністю у мене Вас із батьків дружини із числа осіб з інвалідністю II групи.

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.29 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.71 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.35 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу