Договір дарування
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Підкажіть чи може моя бабуся подарувати частину своєї квартири моєму сину, її онуку, якщо 1/3 квартири належить дітям її покійного чоловіка і їх місцезнаходження невідоме? Дякую”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
23.06.2023 14:27:53 Якщо бабуся є власницею 2/3 квартири, то вона може подарувати своїй онуці (вашому сину) частину своєї власності. Але якщо діти покійного чоловіка мають право на 1/3 квартири, то їх доля буде зменшена на частку, яку отримає ваш син. Якщо місцезнаходження дітей невідоме, то можна спробувати знайти їх через органи державної влади або через пошукові бази. Якщо цього не вдасться зробити, то можна надати повноваження представника для продажу їх частки або подальшого розподілу при наявності такого потреби. В будь-якому разі, рекомендую звернутися до юридичних консультантів для отримання точної інформації та порад щодо даного питання.
23.06.2023 14:30:56 Доброго дня. Цивільний кодекс України не містить жодних заборон щодо безоплатної передачі частки в спільному майні. Спеціальна процедура передбачена тільки для продажу частки. Власник частки в спільному майні може безперешкодно подарувати належну йому частку будь-якій особі
23.06.2023 14:37:39 Щоб подарувати свою частку квартири потрібна письмова і нотаріально завірена згода інших власників нерухомості.
23.06.2023 14:46:28 Доброго дня! Так, вона може здійснювати будь-які дії пов'язані зі своєю частиною, яка перебуває у її власності. Тому, вона має право на дарування частини онуку.
24.06.2023 12:32:29 Добрий день. Так, може. Договір дарування укладається між родичами (бабуся - онук, треба підтвердити родинний зв'язок). Для договору дарування згода співвласників не потрібна, бабуся подарує лише належну їй частку квартири
25.06.2023 22:43:45 Згідно з законом, бабуся може подарувати належну їй частку (2/3) .
26.06.2023 17:57:33 Доброго дня! Особа може подарувати належне їй майно будь-якій іншій особі без повідомлення та згоди інших співвласників. Тому Ваша бабуся може спокійно дарувати належну їй частку своєму онуку. Якщо дитина неповнолітня, один з батьків виступає як опікун.
26.06.2023 18:17:41 Такий договір можливо оформити . Але при умові наявності дозволу на нього від служби у справах дітей ТГ.
27.06.2023 23:58:38 На жаль ні, щоб подарувати свою частку квартири або будинку потрібна письмова і нотаріально завірена згода інших власників нерухомості.
28.06.2023 12:42:02 Доброго дня! Бабуся має право подарувати лише ту частину квартири, яка належить їй на праві власності.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаНові можливості в додатку КОНСУЛЬТАНТ від monobank
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ "MEET UP: 2024". Як це було?
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470