ПЕРЕВІРКА ДОКУМЕНТІВ НА РЕЄСТРАЦІЮ ПРАВА ВЛАСНОСТІ ✅ НЕРУХОМІСТЬ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Перевірка документів на реєстрацію права власності

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Перевірка достовірності документів
  10 2 200,00 грн

  Юрист перевіряє надані клієнтом документи на достовірність (справжність) шляхом подання запитів до відповідних органів (Бюро технічної інвентаризації, органи нотаріату та судові установи).

 • 2
  Перевірка у реєстрах
  7 1 100,00 грн

  Юрист аналізує пакет документів на реєстрацію права власності та перевіряє їх на факт наявності накладеного арешту, перебування під заставою та інших обтяжень в українських реєстрах, а саме: реєстрі речових прав на нерухоме майно, державному реєстрі іпотек, єдиному реєстрі заборон відчуження об’єктів нерухомого майна, реєстрі прав власності на нерухоме майно. У результаті перевірок юрист формує правовий висновок щодо статусу майна.

Загально
17 3 300,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Перевірка права власності на нерухомість

Якщо ви вирішили зареєструвати своє право на нерухомість, то варто з’ясувати наявність права власності, перевірити обтяження нерухомого майна та зібрати пакет документів. Тільки юридично-правильно оформленні папери допоможуть без проблем зареєструвати право власності. Варто також перевірити достовірність всієї наявної інформації.
Є доволі багато видів правовстановлюючих документів. Вони залежать від виду нерухомого майна, способу придбання, права власності. Радимо звернутися до адвоката для перевірки нерухомості. Він проаналізує всі договори, свідоцтва і витяги.

 

Які документи потрібні для перевірки нерухомості?

Найважливішим документом в цій справі є Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Перевірка нерухомості містить в собі аналіз ще багатьох документів, наприклад:
●      наявності накладеного арешту, перебування під заставою та інших обтяжень;
●      права власності, спадщини;
●      документи що затверджують придбання;
●      набуття частки права власності;
Також до переліку документів, в залежності від ситуації, можуть додаватися різні договори, у тому числі біржовий, державні акти, що стосуються земельної ділянки, рішення суду.
Право власності на нерухомість виникає в момент реєстрації, а не укладання договору на купівлю-продаж. Тому так важливо перевірити нерухомість та правильно оформити всю документацію, щоб запобігти відмовам та шахрайству.

 

Майно, яке підлягає перевірці нерухомості

Державний реєстр прав відповідає за оформлення речових прав та їх обтяжень на:
●      житлові будинки, будівлі, споруди;
●      квартири та нежитлові приміщення;
●      земельні ділянки;
●      підприємства (майнові комплекси);
Перевірка нерухомості для подальшої реєстрації не здійснюється щодо корисних копалин, малих архітектурних форм, некапітальних споруд, що можуть знецінитися від зміни призначення, автомобільних доріг, залізничних колій та інше.

 

Перевірка документів для полегшення реєстрації права власності

Щоб отримати офіційне рішення про зміни щодо нерухомості — реєстрацію права власності, варто провести ґрунтовні підготовчі роботи.
Перевірка права власності на нерухомість є важливою складовою цієї підготовки, з якою вам допоможе наш адвокат, що спеціалізується на роботі з нерухомістю.

 

Перевірка нерухомості — страхування від відмови в реєстрації прав

Перед поданням заяви на реєстрацію права власності варто перевірити нерухомість та провести детальний аналіз документів, також шляхом адвокатських запитів. Бо причиною відмови зазвичай є неправдивість документів, неправильне їх оформлення чи неврахування обтяжень, які застосовані до нерухомого майна.
Наприклад, отримати відмову ви можете, якщо документи, які були надані унеможливлюють встановлення змін (набуття/припинення) прав на нерухомість або їх обтяження.
Перевірити нерухомість варто відповідно до відомостей:
●      Державного земельного кадастру або реєстру будівництва
●      Реєстру речових прав на нерухоме майно.
●      Державного реєстру іпотек.
●      Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна.

 

Адвокат здійснює перевірку нерухомості та всіх документів

Робота з юристом від самого початку дозволяє підготуватися до подання заяви. Перевірити нерухомість перед оформленням угоди та реєстрації. Це спростить подальші процеси та допоможе уникнути відмов.

 

Перевірка нерухомості через достовірність документів

Юрист проведе аналіз всіх наданих клієнтом документів. Особливо важливим аспектом на даному етапі є доведення достовірності всіх паперів. Адвокат буде працювати шляхом запитів у відповідні реєстри та органи влади, для отримання підтвердження всієї інформації.

 

Перевірка нерухомості у відповідних реєстрах

Другим важливим кроком є перевірка накладення арешту на нерухомість, перебування під заставою або інші обтяження, що можуть бути зазначені в реєстрах, але не були враховані клієнтом раніше. Адвокат звернеться до реєстру речових прав, іпотек, заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та інші установи.
У результаті ви отримаєте перевірку нерухомості та правовий висновок щодо статусу майна, який зможете використовувати для подальшої реєстрації та підвищення шансів отримати позитивний результат.
image
Адміністраця порталу