image

Какую ответсвенность несут риелторы за обман?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 399 10.11.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте. Я студентка, ищу квартиру на время учебы. Вчера созвонилась с риэлтором, он скину мне файл с фото квартиры, она мне очень понравилась и мне пришлось внести предоплату за квартиру, чтобы её не забрали. Вечером я должна была ити смотреть квартиру, но хозяин квартиры, сказал что она уже сдана в аренду другим людям. Риелтор деньги не хочет возвращать. Что я могу сделать в этом случае?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

03.11.2021 14:49:07 Добрый день. Если Вы заключали договор с риэлтором, тогда все просто, пишите заявление в полицию о мошенничестве и пусть наши органи розбираються либо обращаетесь в суд. Если Вы заплатили деньги на устных договоренностях, тогда ситуация будет посложней. Доказать то что Вы заплатили риэлтору будет очень сложно. Для начала попытайтесь обратиться в агентство, в котором работает риэлтор с просьбой о возврате денег либо предоставления Вам съёмного жилья. На будущее- никогда на устных договоренностях не платите деньги.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

03.11.2021 14:53:56 В ріелтори керуються в своїй діяльності ст. 901 ЦК - договір про надання послуг. За договором, ріелтор (агент з нерухомості) надає вам послугу з пошуку контрагента. Результатом послуги є інформація. Згідно з положеннями ст. 901 ГК, результат послуги споживається під час її надання, тобто, навіть якщо вам просто розповіли про ринок нерухомості, це теж буде послуга. Деякі ріелтори свої договори так і називають - «Інформаційний договір». Все, що входить в обов’язки ріелтора (агента з нерухомості) - це пошук для вас контрагента. Не у всіх випадках ріелтори (агенти з нерухомості) несуть відповідальності за якість послуги або за правдивість наданих послуг, тому перш ніж притягати ріелтера до відповідальності за надання недостовірних послуг, та притягати до відповідальності згідно ЗУ Про захист прав споживачів та притягувати до кримін відпов за надання недостовірної інформації тощо необхідно вивчити умови договору та дізнатися про обсяг прав та обов'язків визначених у ньому.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

03.11.2021 16:34:26 Доброго дня. Якщо рієлтор діє від імені організації в першу чергу необхідно пересвідчитися що у даної організації числиться такий співробітник. В першу чергу необхідно написати скаргу і відправити на адресу підприємства, описати дану ситуацію та вимагати пояснення. Рієлтор мав Вам надати розписку про факт отримання коштів. Якщо Ви кошти відправили на рахунок фірми тоді добавте до скарги копії підтверджуючих документів відправки коштів. Якщо це не діє, необхідно писати скаргу у правоохоронні органи по факту шахрайства.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №214 Юрист Україна / Львівська область

05.11.2021 01:54:05 Ріелтор може нести відповідальність в разі заключення договору надання послуг та порушення ним умов даного договору.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

08.11.2021 10:02:55 Змусити рієлтора повернути кошти можливо лише у випадку, якщо Ви укладали з ним договір та умови цього договору були порушені. Також у Вас має бути квитанція про пересилання коштів рієлтору. У разі наявності договру Ви можете звернутися з позовом до суду. Також незалежно від наявності договору Ви можете звернутися до органів поліції із заявою про вчинене рієлтором шахрайство для притягнення його до кримінальної відповідальності.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу