image

Микрокредитирование.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 42 15.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день.До войны были взяты микрокредиты,с началом войны не стало ни работы,ни средств на существование тем более на погашение этих микро займов.Мы многодетная семья.Как быть,а компании названивает и просит настоятельно погасить задолженность.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

08.05.2022 12:05:13 Доброго дня. ЗУ № 2120-IX, який набув чинності 17.03.2022, встановлено, що у разі прострочення позичальником виконання свого зобов’язання за кредитним договором у період дії в Україні воєнного, надзвичайного стану та у 30-денний строк після його припинення / скасування, такий позичальник звільняється, від сплати штрафів, пені. Проте це обмеження, не стосується сплати процентів за користування кредмтом. Наразі чекаємо від ВР прийняття ЗУ № 7131 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання кредитних відносин в умовах воєнного та надзвичайного стану в Україні. Де мова йде про заборону нарахування відсотків по кредиту.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

08.05.2022 13:01:48 Кредити всеодно рано чи пізно доведеться сплачувати. Щодо військового періоду то на нього деякі фінансові установи надають податкові канікули, пільгові періоди, зменшені відсотки по користуванні. Також на цей період передбачено скасування штрафних санкцій. Домовтесь по можливості про пільги або знижки або послабленная. Нажаль на далі дії будуть стягнення заборгованості в судовому порядку та звернення до нотаріуса за виконавчими написами на суми боргу. Вказуйте компанії що не мате можливості сплачувати та просить пільги, а ні то вкажіть що будете очікувати судового стягнення, це дасть можливість зафіксувати суму богу та зупинити нарахування боргу. Проте також передбачайте можливість блокування рахунків та накладення арешту на нерухоме майно.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

09.05.2022 14:31:15 Я б рекомендував звернутися до фінансової установи письмово і наполегливо пояснити, що у зв'язку з воєнним станом, який являється форс-мажорною обставиною, можливості погасити заборгованість немає, тому просимо не нараховувати пеню та інші штрафні санкції за вказаний період. Після відміни/припинення воєнного стану кредит буде погашено у розмірі визначеному у договорі. Дане письмове звернення буде мати доказову силу у разі пред'явлення кредитором до Вас позову в суд та сприятиме Вам у скасуванні можливо нарахованих штрафних санкцій. У разі, якщо самостійна підготовка вказаного клопотання для Вас складає труднощі, можете звернутися до мене за допомогою будь-яким зручним для Вас способом. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

12.05.2022 16:34:49 Соберите инфо сколько у кредитов, какой срок и суммы просрочки, сколько организаций. Возьмите кредитную историю в кредит.бюро УБКИ по ссылке https://www.ubki.ua/ru/extauth-ru?redirect=true# бесплатно, но с фото, или тут платно, но надо ЕЦП, БАНК ID https://my.pvbki.com/Cabinet/Home/CreditHistory Далее готовьте письмо для отправки по эл.почте или через кабинет пользователя к каждой кредит.организации и предлагайте договориться о погашении лишь тела кредита на приемлемых Вам условиях (частями, отсрочка), подумайте сможете ли платить еще и проценты за пользование кредитом. Все договоренности от 2й стороны просите фиксировать доп.соглашением к основному дог. или чтобы давали письмо Вам, где все четко написано и есть согласие на измененные условия оплаты. Важно зафиксировать в таких док-ах согласие простить Вам часть долга и считать кредит погашенным после оплаты на согласованных условиях. Не бойтесь угроз, пока война они ничего взыскать они не смогут, исполнительная служба не работает

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу