ЗМІНА СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ✅ БІЗНЕС ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Зміна статутного капіталу юридичної особи

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Підготовка Протоколу
  1 2 200,00 грн

  Юрист визначає шляхи зменшення чи збільшення (за рахунок внесення грошових коштів чи майна) статутного капіталу та готує відповідне Рішення загальних зборів учасників (Рішення єдиного учасника) про збільшення чи зменшення статутного капіталу.

 • 2
  Отримання Виписки
  5 2 200,00 грн

  Юрист супроводжує клієнта при внесенні відповідних змін в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань шляхом організації зустрічі клієнта з державним чи приватним реєстратором для подання необхідних документів або ж допомагає оформити довіреність для представництва інтересів клієнта в органах реєстрації для здійснення необхідний дій та подання документів з метою внесення змін до відомостей, що містяться в ЄДР стосовно статутного капіталу. По завершенню дій клієнт отримує Опис. Юрист моніторить внесення змін до ЄДР та повідомляє про це клієнта, на підтвердження чого клієнт отримує Виписку з ЄДР від реєстратора.

  * Послуги реєстратора, вартість оформлення довіреності та адміністративні збори сплачуються клієнтом окремо.

Загально
6 4 400,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Зміна розміру статутного капіталу

Статутний капітал відіграє важливу роль у функціонуванню юридичної особи, наприклад, ТОВ. Завдяки визначенню розміру капіталу призначається розмір виплат та внесків, за якими юридична особа може підписувати угоди.
Статутний капітал — гроші та майно, що переведено в грошовий еквівалент. Будь-які зобов’язання перед контрагентами керується його розміром. Зміна розміру статутного капіталу може відбуватися під впливом різних чинників: законодавства, внесення майна, інвестицій, ліцензій, виду діяльності товариства.
Інформація про розміри статутного капіталу містяться у відкритому доступі, тобто у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. Тому оновлення інформації про зміну статутного капіталу є обов’язковим. Ви повинні державно зареєструвати збільшення чи зменшення капіталу.
Для внесення змін радимо звернутися до нашого адвоката, що працює з юриспруденцією в бізнес секторі.

При яких обставинах відбувається зміна статутного капіталу

Закон України передбачено мінімальні розміри статутного капіталу. Якщо компанія займається фінансовою діяльність — капітал має бути не менше 3 мільйонів гривень, за умови однієї ліцензії, та 5 мільйонів, якщо компанія має понад дві. В інших випадках юридична особа може зменшувати або збільшувати свій статутний капітал.
Зміна статутного капіталу може відбуватися у разі якщо були залученні нові інвестиції. Тоді відбувається доповнення. Також нерозподілений прибуток може впливати на розмір капіталу. В кінці року засновники можуть перевести прибуток у дивіденди або реінвестиції. Якщо цього не сталося, то можна провести процедуру збільшення статутного капіталу.
Загалом існує два виду вкладів, при зміні статутного капіталу ТОВ варто орієнтуватися саме на те, яким шляхом ви хочете його змінити: грошовими вкладами чи майновими.

Як зареєструвати зміни в статутному капіталі?

Щоб внести зміни потрібно провести загальні збори учасників, де буде оформлено документ, що засвідчить зміни та спільне рішення. Перед цим можна звернутися до адвоката, це полегшить пошук шляхів зміни розміру статутного капіталу та допоможе правильно оформити Рішення загальних зборів учасників (Рішення єдиного учасника).
Законом також регулюється список документів, що потрібно буде оформити для зміни статутного капіталу. Юрист збере все необхідне і передасть до Єдиного державного реєстру. Детальний розбір цієї практики можна знайти в ч. 5 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Документи, які необхідно підготувати для змін статутного капіталу

Частина перша модельного статуту Кабінету Міністрів України передбачає перелік документів, що потрібно подати особі щодо зміни статутного капіталу. Крім того, додаються рішення уповноваженого органу управління. Якщо зміни стосуються зменшення додатково подаються документи, що засвідчують внесення плати за оприлюднення повідомлення.
Зібрати весь пакет документів допоможе юрист. Але загальний перелік для зміни статутного капіталу складається з:
●      заяви на зміну відомостей;
●      чеку сплати адміністративного збору;
●      рішення загальних зборів учасників (рішення єдиного учасника);
●      примірник, що засвідчує повноваження представника;
●      довіреності щодо внесення змін в ЄДР.

Зміна статутного капіталу разом з адвокатом

Послуга щодо внесення нових відомостей до Єдиного державного реєстру та зміни розміру статутного капіталу юридичної особи допоможе правильно підготувати всі документи. Робота з адвокатом від самого початку полегшує підготовку та допомагає знайти методи збільшення чи зменшення капіталу. У результаті правильно оформленні документи допоможуть внести зміни до Єдиного державного реєстру швидко та без відмов.

Підготовка протоколу для зміни статутного капіталу

Після звернення юрист визначить шляхи, якими можна зменшити чи збільшити статутний капітал юридичної особи. Після цього підготує та оформить відповідне Рішення загальних зборів учасників (Рішення єдиного учасника).

Отримання виписки про зміну розміру статутного капіталу

Юрист буде супроводжувати клієнта при внесенні всіх відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, що допоможе уникнути помилок при подачі документів. Клієнт отримає Опис. А юрист простежить за внесенням змін до ЄДР та повідомить, коли можна отримати виписку.
image
Адміністраця порталу