ЗМІНА (ДОДАВАННЯ\ВИДАЛЕННЯ) КВЕД ✅ БІЗНЕС ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Зміна (додавання\видалення) КВЕД

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Підготовка Протоколу
  1 2 200,00 грн

  Юрист допомагає клієнту визначити господарську діяльність відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності та готує відповідне Рішення загальних зборів учасників (Рішення єдиного учасника) про додання (видалення) КВЕДів.

 • 2
  Отримання Виписки
  5 2 200,00 грн

  Юрист супроводжує клієнта при внесенні відповідних змін в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань шляхом організації зустрічі клієнта з державним чи приватним реєстратором для подання необхідних документів або ж допомагає оформити довіреність для представництва інтересів клієнта в органах реєстрації для здійснення необхідний дій та подання документів з метою внесення змін до відомостей, що містяться в ЄДР. По завершенню дій клієнт отримує Опис. Юрист моніторить внесення змін до ЄДР та повідомляє про це клієнта, на підтвердження чого клієнт отримує Виписку з ЄДР від реєстратора.


  * Послуги реєстратора, вартість оформлення довіреності та адміністративні збори сплачуються клієнтом окремо.

Загально
6 4 400,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Видалення, додавання та зміна КВЕДу

Іноді передбачливі підприємці включають до реєстраційних документів підприємства майже всі види діяльності, які можуть бути пов'язані з профілем роботи. Їх перелік є у класифікації видів економічної діяльності, тобто -  КВЕД. Однак нині така практика вже активно зживає себе насамперед тому, що зміна КВЕД у ТОВ, ФОП чи ПП стала досить поширеною процедурою. Підприємствам може бути потрібна заміна КВЕД в Україні з різних причин, наприклад:
●       Зміна виду діяльності з одержання прибутку в інших галузях роботи.
●       Розширення виробництва - додавання нових напрямів діяльності.
●       Норми, що діють, прописують, як правильно здійснювати додавання або зміну списку основних видів діяльності, а також у яких випадках можлива зміна КВЕДів онлайн. Про деякі нюанси позначимо нижче.

Як здійснюється заміна кодів КВЕД

Зміна, додавання виду діяльності ТОВ чи іншого виду господарювання найчастіше проводиться і без особистої участі керівництва, яке може зосередитись на бізнесі, а паперову роботу перекласти на професіоналів. Зв'язатися з юристами, які мають досвід у цій роботі, ви можете через наш онлайн-сервіс.
Зазначимо, що зміна КВЕД може бути двох видів:
●       Без внесення до статуту.
●       Із внесенням до статуту.
Якщо здійснюється зміна КВЕД в Україні у ФОП чи НП, де немає статуту, то їх реєстрація передбачає лише внесення змін до реєстраційних документів. На підтвердження цього державні органи видають довідку. Якщо зміну КВЕД потрібно додати до статуту, слід скласти список видів діяльності, що вносяться, а потім належним чином змінити установчий документ. Ці дії також мають бути зареєстровані у порядку, встановленому нормами та законодавством.

Порядок зміни КВЕД

Якщо йдеться про те, щоб організувати додавання КВЕД у Києві чи будь-якому іншому місті України, дії юристів, що спеціалізуються на цьому питанні, насамперед спрямовані на економію часу клієнта та виключення ймовірності відмови держорганів у реєстрації змін. Це може статися з різних причин, наприклад:
●       Неправильне заповнення документів зміну кодів КВЕД.
●       Недостатня кількість документів, необхідних реєстрації змін.
Співпраця з юристом починається з того, що він допомагає клієнту визначитися з господарською діяльністю, використовуючи коди, що діють, позначені в класифікаторі видів економічної діяльності. Потім спеціаліст готує відповідне рішення зборів учасників або єдиного учасника. Щоб змінити коди КВЕД, представнику фірми для співробітництва з юристом потрібно мати:
●       Паспорт.
●       ІПН.
●       Документи про адресу реєстрації директора та засновників.
●       Установчі документи юридичної особи.
Фахівець разом із клієнтом відвідує державний реєстратор. Якщо буде зручно керівництву фірми, складається довіреність, згідно з якою юрист представляє інтереси компанії і може поміняти КВЕДи в Києві або іншому місті.
Після прийому документів на внесення змін до рук видається акт, який свідчить про те, що процес реєстрації запущено. Після цього юрист моніторить факт внесення змін до єдиного державного реєстру та при отриманні позитивного рішення повідомляє про це клієнта. Підсумком роботи стає отримання витягу з єдиного реєстру, що підтверджує зміну КВЕД юр особи. Після цього підприємство повідомляє місцеві податкові органи про введені зміни, оскільки в ряді випадків такий захід тягне за собою зміну суми та порядку сплати податків.

Зміна КВЕД: ціна

Багато керівників підприємств порушують питання про те, скільки коштує зміна виду діяльності в Україні у супроводі спеціаліста. Ціна визначається в індивідуальному порядку та залежить від:
●       Необхідність супроводу юриста на кожному етапі.
●       Індивідуальні особливості підприємства, що бажає змінити вид діяльності.
●       Необхідність складати довіреність на ім'я юриста для зміни коду КВЕД підприємства.
Першу консультацію про те, як відбувається додавання та заміна КВЕД, ви можете отримати у юристів найближчим часом.
image
Адміністраця порталу