Не виплатили зарплату, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Не виплатили зарплату

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 16 05.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня, мене звільнили з роботи і не виплатили ЗП за два місяці. Як стягнути зарплату з роботодавця? Я не прогулював, порушення внутрішнього трудового розпорядку не було. Дуже дякую”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #71

Звертайтесь в суд з позовом про стягнення заборгованості з заробітної плати. Майте на увазі, що ви маєте право додатково стягнути з колишнього роботодавця середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні. Середній заробіток розраховується по Постанові КМУ №100 таким шляхом: ваша зарплата за 2 місяці роботи перед звільненням ділиться на кількість робочих днів у цих місяцях, та помножується на кількість днів затримки розрахунку. Строки позовної давності по стягненню невиплаченої заробітної плати не встановлені, тому ви можете подати позов у будь-який період часу. Судовий збір за подання позову про стягнення заробітної плати не сплачується, тому подання позову не коштуватиме вам значних грошей. Зверніться до адвоката чи юриста, якій складе для вас позов. Ви також маєте право на компенсацію судових витрат - тобто зможете стягнути з роботодавця те, що сплатите адвокату. Документи на компенсацію судових витрат оформлюються адвокатом та підписуються між ним та вами.

 

Консультант #107

Для того, аби в повній мірі спробувати захистити свої права раджу звернутися із позовною заявою до суду. У ній треба викласти фактичні обставини та в чому полягають порушення, у вашому випадку - чи законне звільнення та щодо стягнення заробітної плати. Відповідно до норм кодексу законів про працю роботодавець повинен не пізніше наступного за звільненням дня провести розрахунок із робітником. Оскільки ви досі не отримали зароблених грошей то варто ставити в позовній заяві вимогу про стягнення середнього заробітку з дня звільнення і по день фактичного розрахунку або винесення судом рішення. Також можна спробувати довести заподіяну роботодавцем моральну шкоду, оцінивши її конкретною сумою на свій розсуд. Якщо маєте намір стягти дише нараховану але не виплачену заробітну плату то модна звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу - це дещо простіше та швидше, але швидко часто не значить повно та всебічно дослідити всі обставини справи та витребувати додаткові докази наприклад.

 

Консультант #142

Добрий день! Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Законодавством встановлений обов’язок роботодавця провести повний розрахунок з працівником в день його звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Можна стягнути ЗП в позасудовому та судовому порядку. Позасудовий порядок передбачає звернення із заявою до комісії по трудових спорах (у разі її створення). До суду можна звернутися в порядку: наказного провадження (вимога працівника про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати є безспірною, тобто роботодавцем підтверджено документально суму заборгованості з ЗП); позовного провадження (наявний спір щодо розміру заборгованості з виплати заробітної плати та/або права на її отримання). Термін звернення до суду з позовом про стягнення заробітної плати не обмежений. Бажаю Вам успіху!

 

Консультант #63

добрий день, ви можете письмово поскаржитись в Держпрацю Вашого міста, також зверніться до суду з позовом про виплату заробітної плати, а також компенсації за невиплату зарплати за весь час. такі позови подаються за місцем реєстрації робітника або реєстрації підприємства, держмито не сплачується.

 

Консультант #136

Якщо звільнення було незаконне то протягом місяця з моменту звільнення незаконність такого звільнення можна оскаржити до суду. Разом або окремо можна подати в суд позовну заяву про стягнення заборгованості із зарплати, також можна на рахувати середньомісячний заробіток за прострочення виплати заробітної плати, яка мала бути сплачена в останній робочий день. Для подання до суду знадобитися адвокат, але послуги адвоката можна буде відшкодувати через суд

 

Консультант #149

Згідно із частиною першою статті 116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Згідно ст.117 КЗпП, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку. Таким чином, Вам необхідно звернутися до юриста для складання позовної заяви та направлення її до відповідного районного суду Вашого міста. При цьому судовий збір Ви не сплачуєте (звільнені відповідно до ст.5 ЗУ "Про судовий збір"). Для подання позову Вам необхідно: копія Вашого паспорту та коду, копія трудової книжки, обов'язково з відміткою підприємства про прийняття та звільнення, копія наказу про звільнення, довідка про доходи з цієї фірми. Позовна давність (період звернення до суду) загальна 3 роки.

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

BASE (Базова) 0
image

Саєнток Олег Юрійович

Юрист Україна, Запорізька область
і

Найкраща відповідь

04.02.2021 18:17:20 Згідно із частиною першою статті 116 КЗпП України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Згідно ст.117 КЗпП, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку. Таким чином, Вам необхідно звернутися до юриста для складання позовної заяви та направлення її до відповідного районного суду Вашого міста. При цьому судовий збір Ви не сплачуєте (звільнені відповідно до ст.5 ЗУ "Про судовий збір"). Для подання позову Вам необхідно: копія Вашого паспорту та коду, копія трудової книжки, обов'язково з відміткою підприємства про прийняття та звільнення, копія наказу про звільнення, довідка про доходи з цієї фірми. Позовна давність (період звернення до суду) загальна 3 роки.

29.01.2021 13:10:12 Звертайтесь в суд з позовом про стягнення заборгованості з заробітної плати. Майте на увазі, що ви маєте право додатково стягнути з колишнього роботодавця середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні. Середній заробіток розраховується по Постанові КМУ №100 таким шляхом: ваша зарплата за 2 місяці роботи перед звільненням ділиться на кількість робочих днів у цих місяцях, та помножується на кількість днів затримки розрахунку. Строки позовної давності по стягненню невиплаченої заробітної плати не встановлені, тому ви можете подати позов у будь-який період часу. Судовий збір за подання позову про стягнення заробітної плати не сплачується, тому подання позову не коштуватиме вам значних грошей. Зверніться до адвоката чи юриста, якій складе для вас позов. Ви також маєте право на компенсацію судових витрат - тобто зможете стягнути з роботодавця те, що сплатите адвокату. Документи на компенсацію судових витрат оформлюються адвокатом та підписуються між ним та вами.

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

30.01.2021 00:18:59 Для того, аби в повній мірі спробувати захистити свої права раджу звернутися із позовною заявою до суду. У ній треба викласти фактичні обставини та в чому полягають порушення, у вашому випадку - чи законне звільнення та щодо стягнення заробітної плати. Відповідно до норм кодексу законів про працю роботодавець повинен не пізніше наступного за звільненням дня провести розрахунок із робітником. Оскільки ви досі не отримали зароблених грошей то варто ставити в позовній заяві вимогу про стягнення середнього заробітку з дня звільнення і по день фактичного розрахунку або винесення судом рішення. Також можна спробувати довести заподіяну роботодавцем моральну шкоду, оцінивши її конкретною сумою на свій розсуд. Якщо маєте намір стягти дише нараховану але не виплачену заробітну плату то модна звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу - це дещо простіше та швидше, але швидко часто не значить повно та всебічно дослідити всі обставини справи та витребувати додаткові докази наприклад.

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і

30.01.2021 18:32:47 Добрий день! Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Законодавством встановлений обов’язок роботодавця провести повний розрахунок з працівником в день його звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Можна стягнути ЗП в позасудовому та судовому порядку. Позасудовий порядок передбачає звернення із заявою до комісії по трудових спорах (у разі її створення). До суду можна звернутися в порядку: наказного провадження (вимога працівника про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати є безспірною, тобто роботодавцем підтверджено документально суму заборгованості з ЗП); позовного провадження (наявний спір щодо розміру заборгованості з виплати заробітної плати та/або права на її отримання). Термін звернення до суду з позовом про стягнення заробітної плати не обмежений. Бажаю Вам успіху!

BASE (Базова) 0
image

Бертнік Яна Павлівна

Юрист Україна, Київ
і

01.02.2021 18:26:53 добрий день, ви можете письмово поскаржитись в Держпрацю Вашого міста, також зверніться до суду з позовом про виплату заробітної плати, а також компенсації за невиплату зарплати за весь час. такі позови подаються за місцем реєстрації робітника або реєстрації підприємства, держмито не сплачується.

BASE (Базова) 0
image

Желтоухова Жанна Сергіївна

Юрист Україна, Київ
і

01.02.2021 19:48:43 Якщо звільнення було незаконне то протягом місяця з моменту звільнення незаконність такого звільнення можна оскаржити до суду. Разом або окремо можна подати в суд позовну заяву про стягнення заборгованості із зарплати, також можна на рахувати середньомісячний заробіток за прострочення виплати заробітної плати, яка мала бути сплачена в останній робочий день. Для подання до суду знадобитися адвокат, але послуги адвоката можна буде відшкодувати через суд

BASE (Базова) 0
image

Фрейдун Ольга Михайлівна

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Нотаріус, спадщина

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  ВЛК придатність відстрочка чи не придатність

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Консультації

  Новий законопроект звільнення контрактника

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Освітнє питання 2

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1166
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №978
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу