Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Не выплатили зарплату при увольнении

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 13 хвилин Кількість переглядів: 262
Рейтинг:
0
Дата публікації: 05.05.2023

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Работал на официальной работе, недавно уволился, начальник выплатил не все деньги, которые должен был. Попросил дать ему немного времени, по сколько финансовые проблемы. Прошло уже 3 месяца, денег так и не получил. Как на него можно надавить? Может обратиться куда-то по этому поводу?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

28.04.2023 11:02:10 Можна звернутися в Держпраці, вони проведуть перевірку. Можна стягнути зарплату через суд. Спочатку варто "налякати" його такими перспективами.

BASE (Базова) 0
Реклама
Кирилюк Сергій
Кирилюк Сергій
Юрист
Україна / Київ

i

28.04.2023 11:02:28 Доброго дня. Зверніться до суду з позовом про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої зарплати. Судовий збір за це не сплачується. Дякую.

BASE (Базова) 34.01
Реклама
Яценко Олена Володимирівна
Яценко Олена Володимирівна
Юрист
Україна / Сумська область

i

28.04.2023 11:06:57 Можна написати заяву роботодавцю з проханням виплатити не тільки невипалений дохід, я а й відповідно до ЗУ "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати" індекс інфляції в період невиплати доходу. Також вказати, що ви маєте намір звернутися до суду з позовними вимогами стягнення коштів, інфляційних втрат з покладанням на відповідача витрат на судовий збір та послуг адвоката.

BASE (Базова) 34.08
Реклама
Мамай Ірина
Мамай Ірина
Адвокат
Україна / Рівненська область

i

28.04.2023 11:09:39 В Вашому випадку Вам необхідно звернутися з позовом до суду. Із заявою про вирішення трудового спору у справах про виплату всіх сум, що належать працівникові при звільненні, - у тримісячний строк з дня одержання ним письмового повідомлення про суми, нараховані та виплачені йому при звільненні.

BASE (Базова) 0.05
Реклама
Богун Сергій
Богун Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

28.04.2023 11:17:39 Доброго дня. Зверніться зі скаргою в інспекцію з питань праці, аттакож готуйте позов до суду про стягнення заробітної плати не виплаченої при звільненні

BASE (Базова) 0
Реклама
Зізда Світлана
Зізда Світлана
Юрист
Україна / Закарпатська область

i

28.04.2023 11:28:13 1)Рекомендую з цього питання звернутись до Головного управління Держраці в області Вашого проживання з заявою про здійснення інспекційного відвідування. В разі виявлення порушення щодо Вас з боку роботодавця на останньому буде складений припис про усунення порушень та протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 41 КУпАП - Порушення термінів виплати заробітної плати". Такий протокол про адміністративне правопорушення, в разі виявлення недотримання роботодавцем вимог трудового законодавства, інспектор праці направляє в суд для притягнення такої особи до відповідальності. 2)Також Ви можете звернутись через суду до юридичної особи (колишнього роботодавця) з позовом про стягнення невиплаченої заробітної плати. 3) Подати адвокатський запит з вимогою у встановлений Вами строк виплатити заробітну плату, вказавши й такому документі негативні наслідки, що будуть застосовані до особи, в разі продовження порушення ним Ваших прав.

BASE (Базова) 0
Реклама
Циган Петро
Циган Петро
Юрист
Україна / Львівська область

i

28.04.2023 11:48:27 Доброго дня. Потрібно звернутись зі скаргою до Держпраці, яка повинна провести перевірку та надати роботодавцю вимогу по сплаті заробітної плати. Або Ви маєте право звернутись безпосередньо до суду з позовом про стягнення заробітної плати

PRO 68.29
Реклама
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Гіммельфарб Станіслав Олегович
Юрист
Україна / Київ
Гіммельфарб Станіслав Олегович

i

28.04.2023 14:27:49 Доброго дня! Заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку роботодавець виплачує за виконану роботу. Оплата праці здійснюється в першочерговому порядку. Роботодавець зобов’язаний у день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок. Відповідь: необхідно написати лист- вимогу про розрахунок на ім'я директора підприємства в якій просити письмово повідомити про нараховані та виплачені суми при звільненні, а також вимагати провести повний розрахунок який не було здійснено при звільненні ( стаття 116 Кодексу законів про працю України. Цю вимогу надіслати заказним листом з повідомленням про вручення. Ця вимога буде стимулювати працедавця до проведення розрахунку, а також буде доказом в суді в разі подання позову про стягнення заробітної плати.

BASE (Базова) 0
Реклама
Копєйчикова-Бригінець Катерина
Копєйчикова-Бригінець Катерина
Юрист
Україна / Київ

i

28.04.2023 21:48:48 Офіційно заернутися к керівнику про виплату грошових коштів. Якщо керівник відмовить то в подальшому звернутися до суду.

BASE (Базова) 0
Реклама
Масленніков Сергій
Масленніков Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

28.04.2023 23:15:37 Вітаю. Я раджу Вам спочатку подати претензію на роботодавця про термінове погашення заборнованості, а якщо не допоможе вже тоді звертатись до суду про примусове стягнення всієї суми коштів. Такий алгоритм точно спрацює.

BASE (Базова) 0
Реклама
Кирда Вячеслав Володимирович
Кирда Вячеслав Володимирович
Юрист
Україна / Чернігівська область

i

28.04.2023 23:17:50 Доброго дня! Можна через суд, а можна через кримінальне провадження. Останній варіант більш дієвий.

BASE (Базова) 0
Реклама
Крючков Іван
Крючков Іван
Юрист
Україна / Полтавська область

i

30.04.2023 19:43:15 Доброго дня. Звертайтесь до суду з позовом про стягнення невиплаченої заробітної плати.

BASE (Базова) 0
Реклама
Пеліх Євгенія
Пеліх Євгенія
Юрист
Україна / Вінницька область

i

01.05.2023 10:27:04 Відповідно до ст. 116 Кодексу законів про працю України при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Якщо працівник в день звільнення не працював, то зазначені суми мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок. Про суми, нараховані та виплачені працівникові при звільненні, із зазначенням окремо кожного виду виплати (основна та додаткова заробітна плата, заохочувальні та компенсаційні виплати, інші виплати, на які працівник має право згідно з умовами трудового договору і відповідно до законодавства, у тому числі при звільненні) роботодавець повинен письмово повідомити працівника в день їх виплати. У разі порушення роботодавцем своїх обов'язків щодо своєчасного розрахунку при звільненні Вам слід невідкладно звернутися за професійною правовою допомогою до адвоката для складання та подання до суду відповідної позовної заяви.

BASE (Базова) 0
Реклама
Буцулаєв Євген
Буцулаєв Євген
Юрист
Україна / Хмельницька область

i

01.05.2023 18:50:19 Доброго дня. Це грубе порушення трудового законодавства. У результаті неможливості досудового врегулювання Спору, необхідно вирішувати у судовому порядку.

BASE (Базова) 0
Реклама
Лукашенко Алла
Лукашенко Алла
Юрист
Україна / Полтавська область

i

02.05.2023 23:26:43 Доброго вечора. Є декілька етапів оскарження дій Роботодавця: 1. Скарга в Профспілку та КТС; 2. Скарга в Держпраці (приїдуть з перевіркою, якщо виявлять порушення, то будуть застосовуватись до Роботодавця штрафні санкції); 3. Скарга в Прокуратуру; Це досудове врегулювання спору. Звертатись в суд (судовий збір оплачувати не потрібно, якщо мова про стягнення зарплати з Роботодавця + можете клопотати до суду про призначення безкоштовного захисника).

BASE (Базова) 0
Реклама
Вороніна Роксолана
Вороніна Роксолана
Юрист
Україна / Тернопільська область

i

02.05.2023 23:48:05 Я рекомендую обратиться в местную инспекцию труда или в суд по трудовым спорам для защиты своих прав. Согласно трудовому законодательству Украины, работодатель обязан выплатить все зарплатные и иные вознаграждения в полном объеме в течение 7 дней со дня окончания рабочего дня или срока, установленного трудовым договором. Вы можете написать претензионное письмо вашему бывшему начальнику с просьбой выплатить оставшиеся деньги, а также указать, что вы обратитесь в инспекцию труда или суд, если он не выполнит свои обязательства. Если начальник не ответит на ваше письмо или не выплатит вам деньги, вы можете обратиться за помощью в инспекцию труда или суд по трудовым спорам. Суд по трудовым спорам может вынести решение, обязывающее работодателя выплатить задолженность, а также возместить вам убытки, которые вы понесли в связи с невыплатой зарплаты. в том числе и услуги правовой помощи. Могу помочь составить вам претензию работадателю или иск в суд.

img
PREMIUM 75.56
Реклама
Студенцов Олександр
Юрист
Україна / Київ
Студенцов Олександр

i

03.05.2023 17:22:17 Ст. 47 КЗоТ - Работодатель обязан в день увольнения выдать работнику копию приказа (распоряжения) об увольнении, письменное уведомление о начисленных и выплаченных ему суммах при увольнении (ст.116) и произвести с ним расчет в сроки, определенные ст.116 настоящего Кодекса, а также по требованию работника внести надлежащие записи об увольнении в трудовую книжку, хранящуюся у работника. Поэтому можете направить Работодателю письменное требование о выплате остатка долга+подать жалобу в управление Гос.службы по вопросам труда+подать иск в суд. Кроме того согласно ст.117 КЗоТ в случае невыплаты по вине работодателя причитающихся уволенному работнику сумм в сроки, определенные ст.116, при отсутствии спора об их размере предприятие, учреждение, организация должны выплатить работнику его средний заработок за все время задержки по день фактического расчета, но не более чем за 6 месяцев. Для более детальной консультации обращайтесь (пишите мне), пожалуйста, в личку.

BASE (Базова) 0
Реклама
Пилипчук Сергій
Пилипчук Сергій
Юрист
Україна / Дніпропетровська область

i

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
  • PREMIUM 75.56 Топ 1
    image

    Студенцов Олександр

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 68.32 Топ 2
    image

    Грицай Микола Ігорович

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 60.04 Топ 3
    image

    Боревич Марія

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 55.4 Топ 4
    image

    Одинцова Валерія

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 52.91 Топ 5
    image

    Баладига Сергій

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 49.9 Топ 6
    image

    Макеєв Дмитро

    Юрист Україна / Кременчук
    і
  • PREMIUM 48.59 Топ 7
    image

    Хижавська Олеся Ярославівна

    Юрист Україна / Хмельницька область
    і
  • PREMIUM 39.26 Топ 8
    image

    Миколаєнко Олена

    Юрист Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 38.27 Топ 9
    image

    Молчанов Олег Вікторович

    Адвокат Україна / Київ
    і
  • PREMIUM 38.03 Топ 10
    image

    Палагіна Юлія Володимирівна

    Юрист Україна / Харківська область
    і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте ₴500.00 на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо ₴500.00 на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

  • 0 дні
  • 0 години
  • 0 хвилини
  • 0 секунд
  • ukraine Україна +380
  • poland Польща +48
  • england Великобританія +44
  • usa Сполучені Штати +1
  • other Інше +
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

  • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
  • Ви вже зверталися за юридичною допомогою раніше?
  • Ваше питання пов'язане з документами або договорами?
  • Ви плануєте звернутися до суду найближчим часом?
  • Вам потрібен юридичний супровід угоди (купівлі, оренди тощо)?
  • Чи є у вас офіційні документи, пов’язані з вашим питанням?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.