image

Нужно ли возвращаться если есть бронь по работе?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 17 13.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Подскажите,пожалуйста, мужчина выехал за границу по брони от работы (атомная станция), предоставив на границе документы, его выпустили. На работе угрожают, говорят, что должен вернуться. Вернуться в город, где ведутся боевые действия нет возможности. Кто прав?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

07.04.2022 09:42:27 Доброго ранку. За Конституцією України найвища цінність людини - життя, Ви рятуєте свое життя та не можете поверненням наражати його на небезпеку. Але роботодавець може Вас звільнити, тим паче, що Ви працюєте в критичній інфраструктурі. Так, що тут Вам обирати, чи робота, чи Ваша безпека. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

08.04.2022 17:40:59 Організація забронювала його на робити пов'язані із необхідністю забезпечення безперебійності своєї діяльності та надала бронь від мобілізації. Так бронь та посвідчення про відстрочку надає можливість виїзду за кордон. Виїзд громадян це право не обов'язок, так само як і ніхто не може примушувати людину працювати чи перебувати у місці де є загроза її життю. Погрожувати роботодавець теж права не має, він має інші важелі впливу на працівника, і це аж ніяк не погрози, то зобов'язання повернутися. З можливостей роботодавця анулювання броні, звільнення з роботи, невиплату зп, звільнення без відпрацювання, звільнення по статті, надання відпустки без збереження зп, та відтермінування чи скасування, що безпосередньо передбачені колективним договором тим паче що зазначені дії узгодження ЗУ "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану".

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

12.04.2022 16:50:20 Бронь — это закрепление сотрудника за конкретным предприятием для обеспечения его (предприятия) нормального функционирования. Трудовые отношения предполагают, что работник обязан выполнять законные требования своего работодателя (в том числе выходить на работу по распоряжению работодателя). Если работник не может вернуться к месту своей работы из-за боевых действий, у него есть 4 варианта выхода из ситуации: 1.Взять оплачиваемый отпуск сроком на 24 календарных дня; 2.Взять неоплачиваемый отпуск на весь период военного положения в Украине; 3.Приостановить трудовые отношения на период военного положения; 4.Уволиться в связи с ведением боевых действий в регионе, где находится предприятие, и существованием угрозы для жизни и здоровья работника. Заявление об отпуске/приостановлении трудовых отношений/увольнении направляется работником на электронную почту работодателя. Работодатель может отказать в оплачиваемом отпуске, но во всех остальных вариантах отказать не вправе.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

13.04.2022 16:07:09 Добрий день. Вважаю, що правий в даному випадку роботодавець. Чоловік заброньований, тобто він звільнений від призову за мобілізацією, та віднесений на спеціальний військовий облік. Однак, це не дає права виїзду закордон, якщо підприєсмтво/установа/організація за якою він заброньований здійснює діяльність в Україні.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу