image

Перевод в іншу частину

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 77 05.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Що робити, якщо командир ігнорує мої рапорти на переведення ? Відношення з іншої частини є”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
01.11.2022 17:30:38
Можна надіслати адвокатський запит із запитанням, яка доля рапорта. Але бажано рапорт писати в двох примірниках, щоб був доказ, що ви його здали. Можна написати звернення у вищестоячий орган із запитанням, що вами написано рапорт, однак ні відмови ні погодження не отримано. Строк розгляду 30 днів, максимум 45 днів.
BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

01.11.2022 18:02:56 Необхідно ознайомитись з відмовами для переводу. Можливо є підстави для звернення з скаргами. За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама

01.11.2022 18:20:57 Направляйте рапорт поштою рекомендованим листом з описом-вкладенням на адресу ВЧ. Або можливо вручити рапорт під підпис, або здати в канцелярію та отримати відмітку на Вашій копії рапорту про прийняття його. Якщо щось із переліченого Ви робили і у Вас підтвердження, то письмово звертатись із заявою про повідомлення про результати розгляду.

BASE (Базова) 0.01
Реклама

01.11.2022 20:03:17 Питання про погодження переводу відноситься до компетенції командира. Тобто відмовити у переводі командування має право. Але варто також враховувати, яка підстава для переводу, крім наявності відношення. В ОБОВ'ЯЗКОВОМУ порядку перевод здійснюється при наявності висновку ВЛК про відповідність посади до стану здоров'я. Підстави для переводу визначені в п82 Положення про проходження служби в ЗСУ

BASE (Базова) 0
Реклама

02.11.2022 11:29:45 Добрий день! Потрібно дублювати рапорт вищому командуванню с підтвердженням подання рапорту безпосередньому командиру, якщо це не працює до генерального штабу, до міністрества оброни.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

03.11.2022 08:54:36 Звернутись до командира вищої ланки, якому підпорядкований той командир, що не пропускає ваші рапорти. Порядок звернення той самий — письмовий рапорт з заявою про переведення. В рапорті зазначити, що причина звернення — безпідставне ігнорування рапорту безпосереднім командиром. До рапорту додати копію відношення.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

04.11.2022 21:15:18 Скаржитись на дії безпосереднього командира, як неправомірні до : - Усна скарга на гарячі лінії Міністерства оборони України за цими номерами: 0-800-500-442, 0-800-500-410, 044-454-44-99. - Звернення на електронну пошту Міністерства оборони України: zvernmou@post.mil.gov.ua, vzg@mil.gov.ua. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання військовослужбовця, викладено суть скарги. На письмовому зверненні має бути підпис заявника та дата. Строк розгляду – один місяць. Контролювати процес можна за номером (044) 253-11-56. - Звернення до регіональних приймалень Міноборони України.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

04.11.2022 21:38:28 Телефонуйте на гарячу лінію Міністерства оборони України - 0 800 500 442, це спрацює, перевірено.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу