ПОКУПКА ТОВАРА С БРАКОМ. ЧТО ДЕЛАТЬ? ✅ 199 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Покупка товара с браком. Что делать?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 44 05.10.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Купила в Цитрусе телефон (айфон). Пользовалась приблизительно 1 месяц, ничего не беспокоило. После телефон начал быстро садиться. Проверила состояние батареи - 58%. Обратилась в магазин, мне отказались менять - так как прошло 14 дней и не известно, что я с ним делала. Убеждали что я купила новый телефон и это не их вина. Как сделать замену либо возврат телефона? Как притянуть к ответственности продавца за бракованный товар? Как защитить права покупателей?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
29.09.2020 11:28:43
На покупку вам выписана гарантия. В пределах гарантийного срока вы, согласно статье 8 Закона Украины "О защите прав потребителей", имеете право потребовать от продавца: пропорционального уменьшения стоимости товара; бесплатного устранения недостатков товара; возмещение расходов на устранение недостатков товара. Требования, заявленные до окончания гарантийного срока, подлежат обязательному удовлетворению. Для получения возмещения ущерба, связанного с приобретением некачественного товара, вам необходимо обратиться в "Цитрус" с претензией о компенсации. В претензии нужно расписать подробно: когда была совершена покупка, какие недостатки и спустя какое время были выявлены; обязательно сослаться на гарантийный срок и статью 8 Закона. Претензию подписываете, ставите дату подписания, и сдаете в магазин. На втором экземпляре вам обязательно должны поставить отметку о получении претензии. Если откажутся принимать претензию - отправляйте ее ценным письмом с описью на юридический адрес "Цитрус".
BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

28.09.2020 13:46:12 По истечении 14к/дней с момента покупки возврат/замена возможны только по гарантии при установлении, в т.ч. и экспертизой, сущ-ых недостатков товара, которые возникли по вине производителя товара (продавца), или фальсификации товара (ст.8 ЗУ О защите прав потребителя), делают невозможным/недопустимым целевое использование товара, после ремонта такой недостаток проявляется снова по независимым от покупателя причин, вообще не может быть устранен, либо на его устранение требуется более 14 дн., либо ремонт делает товар совершенно другим, нежели предусмотрено договором. Продавец может проверить качество товара в течение 14 дн. или по договоренности сторон. При предъявлении требований покупатель должен предъявить продавцу чек, квитанцию и т.п., гарантийный талон, паспорт и т.п. Пишите заявление в 2-х экземплярах, прикладывайте документы на телефон. Продавец не имеет права отказать в рассмотрении заявления. Защита прав покуп-лей - в суд. порядке, либо через жалобу в террит. упр. защит потр.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №82 Юрист Україна / Запорізька область

28.09.2020 19:53:11 Доброго дня! Відповідно до закону про захист прав споживачів дійсно протягом 14 днів є право повернути товар. Втім, якщо протягом гарантійного терміну виявлено недоліки це також підстава для пред’явлення претензії . Наша юридична фірма займається схожими справами. Радимо підготувати письмову претензію та після отримання відмови звернутися до суду. Для належно захисту необхідно ознайомився із гарантійною документацією

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу