image

Приват банк требует подтверждение доходов

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 11 26.09.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Здравствуйте! Приват потребовал документ о подтверждении доходов после того, как на протяжении 3х месяцев я занимался арбитражем валюты. За Июнь месяц оборот с карты составлял около 800т грн, за Август - 500т грн. Официально я нигде не трудоустроен, но в сентябре планировал открыть ФОП. С начала этого года у меня не было сделок по продаже имущества или получение наследства. В феврале месяце, после двух месяцев работы в Польше, я вернулся в Украину. Нужна консультация. Заранее спасибо!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
05.09.2022 17:10:45
Напишите в банк пояснення, где укажите, что: неодноразово пересилали фізичним особам побутові товари для їх особистих споживчих цілей, куплені за раніше накопичені від роботи за кордоном у Польші гроші, а також надавали інформаційні полсуги чи консультації з питань ІТ-сфери, за що Вам у відповідь платили на картку. По ч.1 ст.1087 ЦК України дозволено, що розрахунки за участю фізичних осіб, не пов’язані із здійсненням ними підприємницької діяльності, можуть провадитися у готівковій або в безготівковій формі за допомогою розрахункових документів у електронному або паперовому вигляді. Отримані гроші використовуєте на особисті побутові потреби, на сім’ю, якщо попит на продаж і послуги зростатиме – то зареєструєте ФОП на спрощеній системі оподаткування. Цим же поясненням підтвердіть, що вищевказані правочини і отримання платежів по картці не мають на меті і не передбачають відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансування тероризму, не є наміром ухилятися від сплати податків
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

05.09.2022 15:15:26 Ваше питання відноситься до категорії послуг "Інше" на сайті. Щодо підтвердження походження грошей Вам бажано надати договору оферти при тому, що це відкрита торгівля, та/або наявні (навіть в електронному варіанті) договори купівлі-продажу. Також варто знайти первинні рахунки-фактури, тощо, які підтверджують вказані банком грошові перекази. Крім того варто розглянути питання про декларацію доходів, які Ви отримали в Польщі, але тут є певні нюанси. та потрібно вивчити строк, який Ви перебували закордоном та де саме працювали, яким чином було зафіксовано Ваші трудові відносини

BASE (Базова) 0
Реклама

05.09.2022 23:33:09 Ви попали під фін моніторинг. Окрім пояснення до банку про походження коштів, готуйтесь також до розмови з працівником податкової. Щодо банку, найоптимальніше спочатку звернутися до Вашого консультанта банку та порекомендовать підставу для отримання коштів (як запасний варіант розглядайте, отримання спадку, фінансова допомога близьких родичів, повернення боргу, виплата по договору із закордону тощо.) ФОП необхідно відкрити і то терміново, рекомендую через дію, зважаючи на специфіку діяльності оптимально 3 група платника єдиного податку зі ставкою 5 % або на період військового стану 2 %. Щодо податкової, то є ймовірність, що Ви будете вимушені подати декларацію та сплатити податки мін 18 % ПДФО та 1,5% військового збору. Тобто, Приват передають відомості про Ваші доходи для ДПІ за місцем вашої реєстрації

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

09.09.2022 21:32:50 На данный момент законами Украины введен финансовый мониторинг - то есть контроль за денежными операциями клиентов банка. Цель мониторинга - выявление незаконных доходов. Сумма месячного дохода, при которой задействуется мониторинг, - 400 000 гривен. Банк имеет право потребовать от клиента, на счета которого ежемесячно проходит 400 000 и больше, предоставления документов, подтверждающих происхождение денег (как и на каких услугах деньги были заработаны). Если документы не предоставить - банк приостановит обслуживание клиента до выполнения правил финансового мониторинга.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу