Сім‘я
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Як відбувається юридичне стягнення аліментів з чоловіка?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
06.03.2023 11:25:41 Згідно законодавства стягнення аліментів може бути здійснено на підставі рішення суду або судового наказу.
06.03.2023 11:36:26 Доброго дня. Для стягнення аліментів подаєтьсяється заява до суду. Потім, у разі позитивного рішення виконавча служба буде стягувати аліменгти на вашу користь. Дякую.
06.03.2023 11:46:37 Доброго дня! Для стягнення аліментів з чоловіка потрібно звернутися в суд із позовною заявою або видачу судового наказу про стягнення аліментів з чоловіка. І подальшому після прийняття рішення, звернутися у виконавчу службу з метою примусового стягнення аліментів. У разі несплати аліментів, виконавча служба може застосовувати різні заходи впливу: штраф, позбавлення водійських прав, заборона виїзду за кордон, а також ви можете звернутись із заявою в поліцію у разі наявності заборгованості за три місяці.
06.03.2023 11:52:53 Доброго дня! Ви звертаєтесь до суду про видачу судового наказу, далі з наказом звертаєтесь до державного або приватного виконавця.
06.03.2023 12:33:54 Через подання до суду заяви про видачу судового наказу про стягнення аліментів або через подання позову про стягнення аліментів. Більш детальний правовий аналіз можна дати після отримання усіх обставин та можливих нюансів
06.03.2023 13:20:10 Вам необхідно звернутися до суду з позовною заявою про стягнення аліментів з Вашого чоловіка, де зазначити бажану Вами суму аліментів, суд виносить рішення про їх стягнення з урахуванням матеріального, сімейного стану сторін, наявність у Вашого чоловіка інших дітей, яких він утримує та інше. Далі це рішення направляється до виконавчої служби і виконавець стягує ці кошти з усіх видів доходу як: основна заробітна плата, усі види доплат і надбавок до заробітної плати, премії та винагороди, пенсії, стипендії, допомоги по безробіттю, дивіденди та інші доходи, утримання аліментів провадиться з усіх видів грошового забезпечення військовослужбовця, інших виплат, установлених законодавством, зокрема додаткової винагороди, яка виплачується на період воєнного стану, крім грошового забезпечення, що не має постійного характеру, та інших випадків, передбачених законом.
06.03.2023 14:02:15 ви можете домовитися з чоловіком та оформити нотаріальний договір про сплату аліментів звернутися до суду: - із заявою про видачу судового наказу (якщо чоловік знаходиться закордоном його не можна бути виконати закордоном для цього необхідне рішення) - із позовною заявою про стягнення аліментів якщо оформите договором чоловік самостійно буде сплачувати аліменти. якщо у судовому порядку після отримання рішення звертаєтесь до державної виконавчої служби
06.03.2023 14:25:04 Є декілька варіантів. 1. Передбачено добровільний спосіб виконання матір’ю або батьком свого обов’язку утримувати дитину шляхом сплати аліментів. 2.У разі неможливості досягнення між батьками угоди про добровільне відрахування (сплату) одним з них аліментів, кошти на утримання дитини (аліменти) можуть бути присуджені за рішенням суду. За рішенням суду кошти на утримання дитини: у частці від доходу матері, батька дитини; у твердій грошовій сумі. Спосіб стягнення аліментів, визначений рішенням суду, може бути змінений за рішенням суду за позовом одержувача аліментів. У 2023 році прожитковий мінімум на дітей становить: віком до 6 років: з 1 січня 2023 року - 2272 гривні віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2023 року - 2833 гривні
06.03.2023 15:57:17 Згідно закону стягнення аліментів відбувається або добровільно або в примусовому порядку. Якщо чоловік відмовляється добровільно платити аліменти, то необхідно звернутися до суду з позовом про стягнення аліментів. Після рішення суду буде видано виконавчий лист, який необхідно передати на примусове виконання до виконавчої служби або приватного виконавця.
06.03.2023 16:07:23 Стягнення аліментів може бути в договірному (через нотаріально посвідчений договір) або судовому (через рішення суду) порядку. При бажанні платника аліментів, він може самостійно подати заяву роботодавцю про відрахування частини зарплати на рахунок отримувача аліментів. Якщо такого не зроблено, виконавчий лист може бути поданий до виконавчої служби для примусового виконання.
06.03.2023 17:25:24 Добрый день в вашем вопросе вам лучше обратиться в суд и нанимать адвоката по семейным делам. Он вам поможет в вашем вопросе.
06.03.2023 17:49:54 СКУ (стаття 187) передбачено добровільний спосіб виконання матір’ю або батьком свого обов’язку утримувати дитину шляхом сплати аліментів. На підставі заяви одного з батьків аліменти можуть бути відраховані і тоді, коли загальна сума, яка підлягає відрахуванню на підставі заяви та виконавчих документів, перевищує половину заробітної плати, пенсії, стипендії, а також якщо з нього вже стягуються аліменти на іншу дитину. Батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначаються розмір та строки виплати. При цьому, умови такого договору не можуть порушувати права дитини, передбачені чинним законодавством. Договір про сплату аліментів укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню. У разі неможливості досягнення між батьками угоди про добровільне відрахування (сплату) одним з них аліментів, кошти на утримання дитини (аліменти) можуть бути присуджені за рішенням суду. За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються (за
06.03.2023 18:10:05 Спочатку необхідно отримати рішення суду, потім державною виконавчою службою виконавчий лист направляється за місцем роботи платника аліментів і з його заробітньої плати щомісячно утримуються аліменти
06.03.2023 19:31:02 Зверненням до суду, або з позовом, або із заявою про видачу судового наказу
06.03.2023 19:55:43 Доброго дня! Якщо чоловік не хоче добровільно сплачувати аліменти то потрібно звертатися до суду. Можна в позовному або наказному провадженні. В наказному провадженні швидше, але є певні нюанси. Судовий збір в таких категоріях справ лягає на відповідача або боржника. Після прийняття та набрання законної сили Вас потрібно звернутися до Державної виконавчої служби, щоб остання примусово стягувала кошти на вашу користь.
06.03.2023 20:19:25 Стягнення аліментів можливе після того як ви звернетеся до суду з позовною заявою чи судовим наказом про стягнення аліментів. Після отримання рішення чи судового наказу, які вступлять в законну силу ви повинні отримати виконавчий лист у суді та подати його до виконавчої служби. На підставі поданого виконавчого листа вже відбувається стягнення аліментів. За необхідності звертайтесь особисто радо допоможу.
06.03.2023 21:40:09 Це можливо 2 способами: 1. Добровільний. Для цього можна укласти договір про сплату аліментів у нотаріуса. 2. Судовий порядок. Для цього потрібно подати позов до суду.
06.03.2023 21:43:15 Аліменти стягується через суд,шляхом подачі позову або судового наказу.Другий варіант є швидшим і простішим .Розмір встановлюється у відсотках від доходу або в твердій грошовій сумі.Потрібні документи:рішення суду якщо шлюб розірвано,свідоцтво дитини чи дітей про народження,якщо діти зареєстровані з матір’ю ,то довідка про реєстрацію.
06.03.2023 23:46:28 Стягнення аліментів відбувається шляхом звернення матері,з якою проживає дитина до суду з позовом про стягнення аліментів на неповнолітню дитину до досягнення нею повноліття. Суд за заявою стягувача визначає розмір аліментів у частці від заробітку (доходу) батька або у твердій грошовій сумі. При визначенні розміру аліментів суд враховую стан здоров'я та матеріальне становище як дитини так і батька (платника аліментів), наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних батьків тощо. Після набрання рішенням суду законної сили, за заявою стягувача (матері дитини) суд видає виконавчий лист. Якщо чоловік хоче добровільно сплачувати аліменти, то він за місцем роботи ( в бухгалтерії або відділі кадрів) пише відповідну заяву про стягнення з нього аліментів за рішенням суду, надає виконавчий лист. Якщо аліменти стягуються в примусовому порядку, то стягувач здає викон. лист до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання (перебування) батька, де рішення суду виконується.
07.03.2023 02:07:10 В судовому порядку. Пропоную послугу стягнення аліментів з вашого чоловіка в судовому порядку.
07.03.2023 10:28:32 Доброго дня! Спочатку необхідно звернутися з позовоною заявою про стягнення аліментів до суду. Відслухати справу та отримати судове рішення про стягнення аліментів. Після чого, з даним рішенням суду звернутися до виконавчої служби та відкрити виконавче провадження, у якому і буде відбуватися стягнення аліментів на Вашу користь.
07.03.2023 10:47:22 Через суд,шляхом подання позовної даяви вбо заяви про видачу судового наказу
07.03.2023 12:45:43 Стягнення аліментів можливо добровільно або примусово, сума встановлюється від залежності віку і кількості дітей. Доюровільно договір з визначенною щомісячно сумою або відповідач підримує позов, суд виносить рішення на підставі якого бухалтерія робить відрахування з заробітної плати, або добровільно. Примусово після рішення суду, отримується виконавчий лист і виконавча служба надсилає вимогу на підприємство де відповідач працює, накладає арешт на рахунки та майно.
07.03.2023 13:17:49 Доброго дня! стягнення відбувається в судовому порядку за позовом, або заявою про стягнення алміентів. На підставі рішення суду через виконавчу службу воно виконується
07.03.2023 13:45:47 Виконавець повинен стягувати з боржника аліменти у розмірі, визначеному виконавчим документом, але не менше мінімального гарантованого розміру, передбаченого Сімейним кодексом України. Як передбачено статтею 182 цього Кодексу, розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини. Мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину становить розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і може бути присуджений судом у разі достатності заробітку (доходу) платника аліментів. Якщо боржник отримує дохід, виконання рішень здійснюється шляхом утримання аліментних сум із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника на підставі постанови виконавця. Слід також зазначити, що змінами, прийнятими Законом України «Про внесення зміни до розділу XIII «Прикінцеві та перехідні положення»
07.03.2023 17:11:07 Стягнення аліментів відбувається шляхом подання судового наказу про стягнення аліментів або виконавчого листа про стягнення аліментів до органів Державної виконавчої служби Для того, щоб отримати виконавчий документ для стягнення боргу необхідно звернутись до суду з відповідною заявою про стягнення аліментів.
07.03.2023 20:37:10 Шляхом подачі до суду позовної заяви про стягнення аліментів
07.03.2023 23:15:31 1. Чоловік самостійно пише заяву про відрахування з зп певної суми в рахунок аліментів. 2. Укласти нотаріальний договір про утримання дитини (по часу і вартості це буде дешевше ніж через суд) 3. Звернутись із позовом про стягнення аліментів до суду. Надати докази на необхідну суму аліментів.
08.03.2023 14:49:02 Доброго дня, радий Вам допомогти! Вам потрібно за допомогою звернутися до фахового юриста, який допоможе Вам зібрати відповідний пакет документів та підготує відповідний позов до суду. Питання про стягнення аліментів вирішується у судовому порядку
08.03.2023 17:02:20 Готовий допомогти
08.03.2023 18:07:48 Доброго дня! Стягнення аліментів відбувається через суд двома способами: 1. судовий наказ 2. позовна заява про стягнення аліментів у твердій грошовій сумі, тобто у чітко визначеному розмірі. Перший варіант є швидшим, другий - довшим, і потрібно збирати докази, що обгрунтувати суму аліментів.
09.03.2023 12:28:01 Після отримання рішення суду та виконавчого листа або судового наказу і звернення до виконавчої служби/приватного виконавця відкривається виконавче провадження. У межах якого виконавець вживає встановлених законодаством заходів для стягнення аліментів (накладає арешт на рахунки, виностить постанову про стягнення коштів із заробітної плати, тощо)
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПідвищення цін на квитки до CONSULTANT MEET-UP:2024: ранні пропозиції розпродано
-
НовинаCONSULTANT MEET-UP:2024 – подія, яку не можна пропустити!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717