image

Сокращение по ликвидации предприятия.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 130 03.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Какие компенсации выплачиваются при сокращении работника, по ликвидации предприятия? Организация вынуждает увольнятся по соглашению сторон.Спасибо”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
02.05.2022 09:21:07
Конечно будут заставлять увольняться по соглашению сторон, ведь согласно ст. 44 КЗоТ выходное пособие при увольнении работника в связи с ликвидацией предприятия выплачивают в размере не менее среднемесячного заработка, а некоторых льготных сотрудников (например беременных, матерей одиночек) должны обеспечить другой работой. Не пишите заявления под давлением, жалуйтесь в Гоструда либо в Суд. Спасибо.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

30.04.2022 08:32:26 Доброго дня. При припиненні трудового договору (звільнення) з підстав, скорочення чисельності або штату працівників, банкрутства, працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку Ст. 44 КЗпП України. Організація прийняла рішення йти в банкрутство, змінити їх рішення ви не в змозі. На мою думку вони поступають розумно запропонувавши працівникам звільнення за угодою сторін. Ви не позбавлені права на виплату заробітної плати, за відпрацьований час, компенсації відпустки. Після чого, ви зможете подати документи до Центру зайнятості та отримати виплати від Держави.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

30.04.2022 11:50:33 Если Вы уволитесь по соглашению сторон, то не получите никаких дополнительных выплат от предприятия. В случае увольнения в связи с ликвидацией предприятия или по сокращению штата (по п.1 ст.40 Кодекса законов о труде) предприятие Вам должно выплатить выходную помощь в размере не меньше среднемесячного заработка. При этом работодатель должен предупредить Вас о сокращении или ликвидации не позже, чем за два месяца до дня увольнения и провести полный расчет в день увольнения.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №212 Юрист Україна / Запорізька область

30.04.2022 13:19:33 Работнику, которого увольняют в связи с ликвидацией предприятия, выплачивается выходное пособие в размере среднего месячного заработка (обязанность работодателя выплатить данный вид пособия предусмотрена статьей 44 Кодекса Законов о труде Украины). Помимо выплаты выходного пособия, работодатель обязан провести с работником полный расчёт - то есть выплатить ему все причитающиеся суммы. Полный расчёт проводится работодателем в последний день работы увольняемого работника. Выплаты работнику других компенсаций трудовым законодательством не предусмотрено. Что касается увольнения по соглашению сторон: написав заявление на увольнение по соглашению сторон - вы ничего не теряете. Работник, уволенный по соглашению сторон, имеет право зарегистрироваться безработным сразу после увольнения, при этом выплата пособия по безработице начнётся с первого дня регистрации безработным.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

30.04.2022 13:42:58 Після прийняття рішення про ліквідацію керівник юрособи видає наказ про скорочення всього штату підприємства. Із цієї миті починається процедура зі звільнення працівників у зв’язку з ліквідацією підприємства. Про необхідність такого попередження прямо говорить ч. 1 ст. 492 КЗпП. Причому зробити це потрібно не пізніше ніж за 2 місяці до запланованого звільнення, проте зазначена норма під час військового стану не є обов'язкова. До закінчення такого строку на підставі п. 1 ч. 1 ст. 40 КЗпП .У такому разі за працівником зберігається право на вихідну допомогу. Також протягом двомісячного строку працівник може розірвати трудовий договір за такими підставами: — за угодою сторін (п. 1 ч. 1 ст. 36 КЗпП). - працівнику не виплачують вихідну допомогу. Виплати працівникам при ліквідації підприємства: Заробітна плата+ Компенсація за невикористані дні щорічної відпустки і додаткової відпустки +Виплата Вихідної допомоги (ст. 44 КЗпП)

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

01.05.2022 09:30:34 Доброго дня. В жодному разі не піддавайтеся на вмовляння/примушування до написання заяви про звільнення. Пунктом 1 частини 1 статті 40 КЗпП України встановлено, що трудовий договір, укладений на невизначений строк, а також строковий трудовий договір до закінчення строку його чинності можуть бути розірвані власником або уповноваженим ним органом у випадках змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників. У такому разі працівникові виплачується вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку, що передбачено ст.44 КЗпП України. Крім цього, при звільненні "по скороченню" у Вас будуть зовсім інші підстави, строки та розмір виплат по безробіттю, у разі виявлення бажання реєстрації у центрі зайнятості, ніж ті, які будуть у разі звільненні за "угодою сторін".

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу