image

Як перетнути кордон без квитка

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 155 02.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Не маю військового квитка, мені 28, у мене сліпота на одне око.Що я можу зробити? Скільки вартує? Як зробити?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
31.10.2022 18:03:47
За Вашим діагнозом - ВЛК повинно розглядати питання про визнання Вас непридатним. Але треба ознайомитись з наявними медичними документами. Оформлення військово-облікових документів здійснюється в РЦКтаСП. Для цього слід звернутись до РЦКтаСП, подати заяву про видачу військово-облікового документу. Та клопотати про проходження ВЛК, з метою визнання можливої непридатності до служби. Але варто уточнити у Вас, який маєте статус (військовозобов'язаний, тощо), а також кінцеву мету отримання данних документів. Варто скоритстатися послугою "Правовий висновок" та/або "Супроводження в РЦКтаСП".
BASE (Базова) 0
Реклама

31.10.2022 17:54:01 Доброго дня. Підстави перетину кордону під час воєнного стану встановлені п. 2-1 Правил перетину державного кордону України. Якщо у Вас встановлена група інвалідності, або наявні підстави передбачені вказаним пунктом, то військовий обліковий документ Вам не потрібен.

PRO 70.53
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

31.10.2022 17:59:26 Якщо Ви зняті з військового обліку і у Вас немає військового квитка, можливо звернутись із запит до військкомату, звідки офіційно отримати відповідь

BASE (Базова) 0.01
Реклама

31.10.2022 18:00:59 Добрий вечір. Потрібен документ про інвалідність та військовий квиток з відміткою про непридатність. Без цих документів ніяк, надаль.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

31.10.2022 19:16:07 Якщо у вас є інвалідність 1-2 групи, ви можете виїхати з України без військового квитка. Для виїзду треба мати тільки паспорт громадянина України та посвідчення інваліда або довідку про призначення категорії інвалідності. Якщо ви не інвалід, то без отримання відстрочки від мобілізації виїхати вам не дадуть. Треба йти до воєнкомату за місцем приписки та отримувати там довідку про відстрочку від мобілізації. Підстави для надання відстрочки вказані у статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", прочитайте цю статтю та знайдіть для себе підходящу підставу. Якщо вам потрібна письмова консультація з чіткою інструкцією дій — замовляйте послугу "Правовий висновок".

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

31.10.2022 19:50:17 Доброго вечора. У разі виклику до військомату і проходження ВЛК Вас можуть визнати обмежено придатним або не придатним до військової служби. Однак, Ви маєте право звернутись до МСЕК для встановлення групи інвалідності і тоді Ви не підлягатимете мобілізації. Буду вдячний за оцінку консультації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

01.11.2022 12:30:24 Обратитесь в военкомат и пройдите ВЛК .После того как комисия признает вас негодным к службе можете выехать

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

02.11.2022 12:16:04 Для повної відповіді потрібно знати де ваш військовий квиток? Ви перебуваєте на віськовому обліку чи знятий? Чи є у вас ступень інвалідності?

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

02.11.2022 13:57:18 Вам необхідно отримати відстрочку з військомату. За необхідності звертайтесь особисто потрібно дещо конкретизувати у запитанні для кваліфікованої відповіді.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу