image

Як продати квартиру?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 121 16.01.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день! Я власник квартири, хочу продати її, для того, щоб купити іншу. Які документи мені для цього потрібні? Де мені укласти договір купівлі-продажу?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

09.01.2022 16:39:33 Для укладення угоди купівлі-продажу продавці повинні зібрати обов'язковий пакет документів. Паспорт чи інший документ посвідчення особистості. Документ про реєстрацію місця проживання (у випадку ID-картки). Ідентифікаційний код. У випадку шлюбу відповідне свідоцтво (Свідоцтво про розірвання шлюбу/Рішення суду про розірвання шлюбу/Свідоцтво про смерть другого з подружжя). Документ, який підтверджує право власності особи на майно або витяг ДРРП (у разі здійснення державної реєстрації права власності без видачі відповідного документа).Звіт про оцінку, зареєстрований у єдиній базі даних, з присвоєнням унікального номера. Державна реєстрація права власності (за винятком випадків, реєстрації права власності в ДРРП та коли відомості про державну реєстрацію права власності містяться в Реєстрі прав власності на нерухоме майно). Документ про наявність/відсутність прав малолітніх, неповнолітніх, недієздатних осіб. Документи подають до державного чи приватного нотаріуса.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №217 Юрист Україна / Запорізька область

09.01.2022 20:20:17 Знаходите покупця ( за допомогою інтернету або звертаєтесь до ріелторів) Перелік документів для оформлення договору купівлі-продажу нерухомості: 1. Паспорт та ідентифікаційний номер. Свідоцтво про зміну прізвища, імені, по- батькові (якщо мало місце) 2. Свідоцтво про шлюб. Якщо квартира набувалась/набувається у стані подружжя, у такому випадку, дружина/чоловік дає нотаріально засвідчену згоду на продаж/купівлю даної квартири; 3. Правовстановлюючі документи. 4. Технічний паспорт на квартиру. 5. Експертна оцінка нерухомості. 6. Довідка Форми-2. Це довідка про к-сть зареєстрованих осіб у квартирі, що відчужується, видається у ЖЕКу або ОСББ; 7. Довідка про відсутність заборгованості. Видається у ЖЕКу. і далі до нотаріуса за місцезнаходженням квартири.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

10.01.2022 10:06:49 До підписання угоди про купівлю-продаж нерухомості продавець повинен зібрати перелік таких документів: паспорт та ідентифікаційний код власника(ів) квартири;свідоцтво про реєстрацію права власності на нерухомість; документ, який слугує підставною для отримання житла;виписку з будинкової книги;нотаріально засвідчену згоду чоловіка чи дружини на продаж помешкання;якщо серед власників є дитина, потрібен письмовий дозвіл на підписання угоди від органів піклування;технічний паспорт на квартиру . Можете подати оголошення про продаж самостійно, або звернутись до агенства нерухомості, але це платно. Договір купівлвлі-прожажу обов'язково укладайте у нотаріуса. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

10.01.2022 13:41:05 Договір купівлі-продажу квартири підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню, відповідно укладається у приватного або державного нотаріуса (суттєвої різниці у якого саме нотаріуса укладати договір немає, але за рівнем зручності продажу краще обрати приватного нотаріуса). Для укладення Договору купівлі-продажу квартири ви маєте подати нотаріусу такі документи: оригінал свідоцтво про право власності на квартиру; оригінал техпаспорту на квартиру; звіт про оцінку майна; згода дружини на продаж квартири (якщо перебуваєте у шлюбі); копія вашого паспорту та копія ідентифікаційного номеру. Покупець має подати нотаріусу такі документи: копію свого паспорту та копію ідентифікаційного номеру; згоду дружини на укладення ним договору купівлі-продажу квартири (якщо покупець перебуває у шлюбі). У день підписання договору ви та покупець маєте прибути до нотаріуса, маючи при собі оригінали паспортів та оригіналами ідентифікаційних номерів, і підписати договір.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

15.01.2022 20:00:08 Договір купівлі-продажу продажу укладається в будь якій нотаріальній конторі за місцем знаходження житла або місцем реєстрації власника. Для цього потрібно мати: Оцінку майна, технічний паспорт, правовстановлюючі документи на житло, довідку про зареєстрованих за адресою продажу, кошти на сплату податків, нотаріальних послуг та банківських послуг.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

16.01.2022 13:02:36 Вам потрібно звернутись до нотаріуса, оскільки договори купівлі-продажу нерухомого майна повинні посвідчуватись нотаріально. Вам потрібно мати правовстановлюючі документи на квартиру, детальніший перелік документів Вам надасть нотаріус, як правило, це витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно, документ на підставі якого Ви отримали квартиру та ін.)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №215 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу