збільшення аліментів
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “є угода з чоловіком щодо того, що він сплачує 4000 гривень на місяць, та зараз ця сума дуже втратила в цінності, як можна збільшити?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
03.03.2023 15:51:17 Доброго дня. Можу допомогти у вирішенні даного питання. З терміном і вартістю робіт ознайомлений. Працюю адвокатом
03.03.2023 15:57:19 Згідно ст. 192 Сімейного кодексу України розмір аліментів, розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.
03.03.2023 15:57:44 Добрий день! Ви можете звернутись до суду із позовною заявою про збільшення розміру аліментів, або із заявою про зміну способу стягнення аліментів.
03.03.2023 16:13:12 Доброго дня! Сімейний кодекс України не передбачає зміни способу стягнення аліментів, якщо між батьками був укладений нотаріально посвідчений договір. Якщо аліменти були встановлені у добровільному порядку, то батькам необхідно внести відповідні зміни до нотаріально посвідченого договору. Однак це не означає, що платник чи стягувач втратили право на звернення до суду із заявою про зміну способу стягнення аліментів. Статтею 192 СК України передбачено підстави зміни раніше встановленого розміру аліментів, а саме: зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.
03.03.2023 16:30:14 Через суд Подати позовну заяву про збільшення розміру аліментів Якщо уже було судове рішенн
03.03.2023 17:34:19 якщо існує між вами домовленість про сплату аліментів. краще домовлятися с чоловіком. якщо домовитися не вийде звертайтесь до юриста щоб оцінив усі нюанси вашої справи для звернення до суду
03.03.2023 17:48:24 А) так само, в договірному порядку Б) шляхом поданням суду позову про стягнення аліментів.
03.03.2023 18:31:49 Вітаю. Потрібно домовлятись із чоловіком про добровільне збільшенна аліментіа або подавати позов до суду про встановлення чіткої фіксованої суми аліментів чи частки в доході.
03.03.2023 19:42:08 Доброго вечора. Можна через суд про стягнення аліментів в твердій формі можна зробити 25% від доходу але не меньше 50% прожиткового мінімуму. Звертайтесь
03.03.2023 20:27:04 Шляхом подання до суду позовної заяви про збільшення аліментів
03.03.2023 21:17:03 Законодавством передбачена можливість зміни розміру аліментів: в добровільному порядку (аліментів, встановлених за домовленістю між батьками в нотаріально посвідченому договорі). Зміни до нотаріально посвідченого договору оформляються письмово шляхом укладення окремого договору, який підписується сторонами та підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню.в судовому порядку (аліментів, встановлених рішенням суду або за домовленістю між батьками в нотаріально посвідченому договорі).
04.03.2023 10:04:35 В першу чергу, таке збільшення узгоджується з чоловіком. В разі його відмови збільшити розмір аліментів, слід звернутись до суду з відповідним позовом. При зверненні з позовом до суду, слід довести, що сума у 4000 гривень є недостатньою. Тобто, надати документальне підтвердження того, що витрати на дитину є значно більшими суми у 8000 гривень, так обов'язок утримувати дитину є в обох батьків
04.03.2023 20:33:59 Для зміни розміру призначених аліментів слід звернутися із відповідною заявою до суду, в якій навести підстави для відповідної зміни. Звертаючись до суду з проханням про збільшення аліментів, у заяві зазначаються докази щодо поліпшення матеріального стану платника аліментів, хвороби дитини, збільшення потреб на утримання дитини. Цей перелік не є вичерпним і залежить від життєвої ситуації.
04.03.2023 20:40:13 Якщо це аліменти, то Вам необхідно звернутися до суду про збільшення розміру аліментів. За більш розгорнутою консультацією звертайтесь особисто.
04.03.2023 22:04:51 Угода усна чи нотаріально оформлена? Ви можете або переглянути розмір аліментів в добровільному порядку, укласти нову угоду. Або звернутись до суду і просити аліменти в твердій (визначеній) сумі чи у % від доходу - як для вас вигідніше.
05.03.2023 16:22:30 Якщо у чоловіка є офіційний дохід, який дозволить отримувати більше, то можна звернутись до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів або з позовною заявою в залежності від ситуаціі
05.03.2023 17:03:50 Згідно статті 180 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Відповідно до ч. 3 ст. 181 Сімейного кодексу України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором того з батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина. Спосіб стягнення аліментів, визначений рішенням суду, змінюється за рішенням суду за позовом одержувача аліментів. Згідно ч. 2 ст. 182 СК України, розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини, при цьому мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину становить розмір прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку і може бути присуджений судом у разі достатності заробітку (доходу) платника
05.03.2023 17:38:48 Добрый день какое у вас соглашение с мужем и как именно мы вам можем помочь.
05.03.2023 22:24:00 Ви можете переглянути угоду з чоловіком щодо збільшення розміру аліментів. Якщо чоловік не погодиться збільшити розмір аліментів добровільно за угодою, то маєте право звернутися до суду з позовною заявою про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини до досягнення нею повноліття. Суд визначить розмір аліментів у частці від заробітку (доходу) чоловіка або у твердій грошовій сумі. Крім того, відповідно до статті 185 Сімейного кодексу України батько зобов'язаний брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами ( розвитком здібностей дитини, хворобою дитини тощо). Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину у разі спору визначається за рішенням суду.
06.03.2023 07:36:11 За загальним правилом розмір аліментів на дитину 1/4(25%) від заробітньої плати, але не менше 50% на дитину відповідного віку(це до 1600 грн), якщо батько не працює офіційно, то стягується 1/4 від середньої заробітної плати по регіону(області). Для того, аби збільшити аліменти є декілька варіантів: 1) добровільний - з батьком домовляєтесь про збільшення Суми і так само у нотаріуса підписуєте договір про сплату аліментів; 2) судовий. Тут важливо розуміти, на яку суму зможете претендувати. Якщо 1/4 від його офіційної заробітної плати перевищує 4000 грн та вистачає вам для подальшого виховання дитини, ви пишете позовну заяву(до неї паспорти, свідоцтво про шлюб/розірвання шлюбу, свідоцтво про народження дитини, довідку з місця проживання вашу і дитини(або довідки про реєстрацію, якщо за однією адресою зареєстровані), договір ваш підкладаєте та довідку про розмір заробітньої плати чоловіка(за наявності). Судовий збір для вас безкоштовно, з чоловіка 908 грн.
06.03.2023 08:07:54 Доброго ранку. Або домовитись з чоловіком, або подати на збільшення аліментів до суду з обгрунтуванням свого прохання. Дякую.
06.03.2023 11:44:26 Потрібно звернутись із позовом до суду з позовом про стягнення аліментів в твердій грошовій сумі або від частини доходу. Це якщо аліменти сплачує добровільно без рішення суду. Якщо ж було рішення суду,то потрібно подати позов про збільшення розміру аліментів.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
-
НовинаДВІ ТИСЯЧІ БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ І МИ НЕ ЗУПИНЯЄМОСЬ!
-
НовинаПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА “ДОРОГОВКАЗ ПОРАНЕНОГО”
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717