ПЕРЕВІРКА НЕРУХОМОСТІ ПЕРЕД ПРИДБАННЯМ ✅ НЕРУХОМІСТЬ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Перевірка нерухомості перед придбанням

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Правовий висновок щодо об'єкту покупки
  14 5 500,00 грн

  Перевірка об’єкту та забудовника на предмет судових спорів, кримінальних позовів з відкритих платних та безкоштовних джерел. Перевірка об’єкта та забудовника на предмет знаходження в реєстрі боржників. Вивчення походження права власності на об’єкт нерухомого майна.

Загально
14 5 500,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Юридична перевірка нерухомості

Купівля комерційного чи житлового приміщення - потенційно вигідне вкладення коштів. Угода буде вважатися такою лише за умови “чистоти” об'єкта, що купується. Для цього необхідно перевірити нерухомість. З юридичної точки зору процедура передбачає виконання кроків, спрямованих на перевірку особи продавця, дослідження договору інвестування чи купівлі-продажу, а також виконання інших заходів. Ці дії повинен здійснювати досвідчений юрист, тоді можна з упевненістю говорити, що ризики угоди зведені до мінімуму.

 

Для чого потрібна юридична перевірка нерухомості

Юридична перевірка нерухомості перед купівлею потрібна для того, щоб виявити проблемний об'єкт. Заходи дозволять запобігти витрачанню грошей на земельну ділянку чи приміщення, яке в майбутньому потрібно буде захищати від претензій.
Комплексна перевірка допоможе виключити можливість заморожування внесених коштів, вкладених, наприклад, на будівництво житлового або нежитлового об'єкта.
Покупцям бажано скористатися перевіркою нерухомості з метою виключити претензії третіх осіб: з боку родичів продавця, попередніх власників об'єкта, бізнес-партнерів, опікунів тощо.
Висока ймовірність проведення шахрайських операцій, пов'язаних із купівлею-продажем нерухомості.
Саме тому перевірка юридичної чистоти нерухомості має проводитися компетентним фахівцем. Він вивчає інформацію щодо об'єкта угоди і на підставі отриманих даних може прогнозувати ймовірність виникнення проблемних ситуацій, попереджаючи покупця про можливий ризик. У сумнівних ситуаціях відмова від угоди буде найкращим рішенням та виключенням проблем, пов'язаних із спірними моментами.
Перевірка нерухомості юристом вигідна через те, що процедура проводитиметься незацікавленою особою. Спеціаліст може точно оцінити всі ризики без урахування інтересів будь-яких сторін до внесення авансу або підписання договору.
Зверніть увагу: витративши невелику суму на залучення компетентного юриста, ви можете своєчасно відмовитися від угоди купівлі-продажу та заощадити гроші та час у майбутньому.

 

Перевірка нерухомості перед покупкою: новобудова

Перевірка забудовника. Вивчається робота компанії-будівельника у межах зазначеної земельної ділянки, аналізується історія її діяльності, а також фірм, які пов'язані з ним.
Проводиться аналіз документів, що реєструють забудовника та його дочірні компанії. Юрист повинен обов'язково переконатися у наявності ліцензії та реєструючих документів.
Здійснюється перевірка на наявність судових та виконавчих проваджень щодо забудовника та його філій.
Вивчаються дозвільні документи для будівництва. Захід вважається обов'язковим, якщо проводиться юридична перевірка квартири при покупці. На цьому етапі також розглядаються дозволи на підведення комунікацій. Фахівці перевіряють терміни будівництва, періоди, після яких має здійснюватися підключення комунікацій.
Юридична перевірка квартири включає аналіз схеми продажу, фахівець уважно вивчає договір забудовника. Якщо покупцю запропоновано якийсь особливий порядок придбання нерухомості, аналізується правомірність дій забудовника та вигода для покупця. За потреби уточнюється, чи можливо вносити зміни до договору та в якому порядку це має здійснюватись.

 

Перевірка нерухомості на вторинному ринку

При покупці квартири на вторинному ринку перевірка законності угоди починається з вивчення особистості власника, потім:
●       Перевіряється зміст договору купівлі-продажу. На цьому ж етапі з'ясовується, чи є дарчою, довіреністю та іншими супроводжуючими документами, що доводять законне право власника розпоряджатися власністю.
●       Проводиться перевірка наявності судових виконавчих проваджень та інших обтяжень щодо об'єкта нерухомості, що розглядається.
Коли здійснюється перевірка квартири, юрист обов'язково з'ясовує про наявність іпотеки, арешту. Аналізується можливість передачі власності третім особам, наприклад, дітям чи дружині. За необхідності проводиться аналіз умов продажу та схеми реалізації угоди. На підставі всієї роботи робиться висновок про те, чи варто довіряти продавцю власного приватного житла.

 

Юридична перевірка нерухомості перед покупкою: комерційні об'єкти

Робота з комерційними об'єктами схожа на житловий сектор нерухомості. Однак є деякі нюанси, про які юристи зобов'язані повідомити покупця. Зазначимо основні заходи, що організовуються фахівцем:
●       Якщо планується придбання комерційного приміщення, насамперед юрист з'ясовує, чи є якісь обмеження щодо об'єкта. Наприклад, чи не знаходиться приміщення у заставі у банку чи в іншої фізичної чи юридичної особи (партнера, іншої компанії). У цілому нині оцінюється ймовірність виникнення прав третіх осіб на об'єкт угоди.
●       Проводиться перевірка документів на нерухомість. Вона включає в себе вивчення права з ності, дозволів на перепланування (якщо воно є). Коли об'єкт перебуває в стадії будівництва, обов'язково надаються документи, які дозволяють проведення таких робіт. Вивчається технічна документація об'єкта – в нормі вона відповідає чинному законодавству та оформляється у затвердженому порядку.
Наведений перелік не вважається вичерпним, обсяг робіт щодо кожного об'єкту формується індивідуально. В окремих випадках до процедури залучаються профільні експерти.

 

Перевірка нерухомості: про що потрібно знати покупцю

Особлива увага приділяється вивченню обтяжень комерційного об'єкта, оскільки їх наявність виявляється досить часто. Нерідко виникають претензії із боку третіх осіб. Це спостерігається через активні судові позови, скарги орендарів, які також мали першочергове право на купівлю, кредиторів тощо. Найчастіше трапляються проблеми з дозвільною документацією, у тому числі не лише на об'єкт, а й на землю, де розташовується нерухомість.
Щоб перевірка нерухомості у Києві чи будь-якому іншому місті була проведена законно, за винятком ризиків, юрист діє поетапно. Проводяться:
●       Вивчення комерційного об'єкта, яке включає пошук інформації у відкритих джерелах. Наприклад, в офіційному Держреєстрі. Це дозволить отримати спільне розуміння про “чистоту” об'єкта та замислитися над тим, чи варто здійснювати угоду. Якщо вже першому етапі виникли якісь сумніви, краще відмовитися від угоди.
●       Перевірка забудовника чи продавця комерційної нерухомості. Спочатку потрібно переконатися, що продавець має право на продаж об'єкта нерухомості, а власник бажає укласти прозору угоду. На даному етапі триває перевірка реєстру боржників судових рішень, проводиться вивчення прав на землю, призначену для комерційних цілей.
●       Якщо йдеться про будівництво, велика увага приділяється землі, де плануються роботи. Перевіряються документи на право власності ділянки. Вивчається ланцюжок купівлі-продажу площі. Тільки після цього реалізується правочин і власник може розпочати організацію будівельних робіт.

 

Що може знадобитися для перевірки нерухомості

Для проведення перевірки знадобляться документи, що встановлюють право на нерухомість, яка купується. Потрібні екземпляри договору купівлі-продажу або інвестування, технічні документи, свідоцтво про право власності та іншу інформацію про об'єкт. Якщо купується житлове приміщення, додатково бажано підготувати дані як продавця, а й його сім'ї. Перевірка нерухомості в Україні може включати роботу і з іншими документами, залежно від складності угоди.
На нашому сайті ви можете отримати допомогу від досвідчених юристів та адвокатів з усієї України. Для вас організується оперативна та грамотна підтримка за допомогою зручного застосування. Вартість послуг та фахівця ви вибираєте самостійно. Є можливість безпосередньо звернутися до юриста. Якщо виникли труднощі або питання, використовуйте форму зворотнього зв'язку.
image
Адміністраця порталу