ОСКАРЖЕННЯ ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ПОСВІДКИ В ДМС ✅ МІГРАЦІЯ ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Оскарження відмови у видачі посвідки в ДМС

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Укладання договору та усна консультація
  1 2 200,00 грн

  Клієнт та юрист підписують договір та узгоджують план подальших дій. Юрист  усно консультує клієнта щодо перспективи оскарження рішень Міграційної служби у суді.

  В результаті даного етапу, клієнт отримує текст договору.

 • 2
  Правовий аналіз документів
  3 2 200,00 грн

  Ознайомлення з наявними документами та візуальна оцінка документів у клієнта, безпосередньо з відповідним рішенням Міграційної служби та, за умови, що строк який пройшов після отримання відмови не перевищує дозволеного, адвокат визначає підстави для  оскарження рішення ДМС. За умови неможливості надання послуги, юрист надає правовий висновок про відсутність підстав для подання позову.

  В результаті даного етапу, клієнт отримує правовий висновок.

 • 3
  Подача скарги на рішення про відмову
  30 22 000,00 грн

  Юрист здійснює написання апеляційної заяви з детальним вивченням ситуації та аналізом чинного національного та міжнародного законодавства для оскарження дій чи бездіяльності Міграційної служби та подає до Міграційної служби. 

  Результатом даного акту є текст апеляційної заяви.

 • 4
  Отримання відповіді на аплеяцію
  40 16 500,00 грн

  Юрист моніторить процес апеляційного оскарження рішення Державної міграційної служби України про відмову протягом 30 робочих днів та інформує клієнта про стан справи, а також надходження листа ДМСУ про результати розгляду скарги.

  В результаті цього етапу клієн отримує текст рішення рішення суду

Загально
74 42 900,00 грн

Оскарження відмови ДМС у видачі посвідки

Щоб отримати посвідку, вам необхідно звернутися до ДМС та подати ряд документів, що засвідчують підстави для видачі данного документа.
Державна міграційна служба України  — це головний орган влади, що забезпечує функціонування державної політики щодо усіх питань пов’язаних з міграцією, отриманням громадянства, статусу біженця та інших можливих сфер. Він є виконавчим органом і координується напряму Кабінетом Міністрів України завдяки позиції Міністра внутрішніх справ.
Але на жаль трапляється так, що Державна міграційна служба України може відвомити у видачі посвідки. І як засвідчує досвід роботи з державними органами влади, не всі відмови мають за собою правове обгрунтування, деякі з них є безпідставними. Тож у кожної людини є право оскаржити відмову ДМС.
Зробити це коректно із наданням всієї необхідної інформації та правильно оформленої претензії допоможе наш адвокат. Зробити це можливо у два шляхи, про які ви можете прочитати нижче.

Загальні положення щодо відмови ДМС у видачі посвідки

Отримання посвідки з дати подачі документів сягає 15 днів, тоді вам нададуть чи схвальне рішення чи відхилять ваше прохання. В отриманні посвідки може бути відмовлено з ряду причин, якщо ви вважаєте, що ваша ситуація не відноситься до цього переліку, то зв’яжіться з адвокатом і подайте апеляцію.
Відмови ДМС у видачі посвідки відбувається:
●      Якщо особа має інші дійсні посвідки, що є дійсними на момент звернення;
●      якщо особа порушила правила перебування та проживання;
●      якщо інформація надана неправильно, має неправдиві дані чи надана представником, що немає прав на це.
Для оформлення оскарження відмови ДМС рекомендуємо від початку працювати разом з адвокатом, що спеціалізується на питаннях міграції та допоможе швидко та безболісно пройти цей процес.
Отримання посвідки важливий крок для легітимного перебування на території країни, тому у разі порушення ваших прав радимо відстоювати їх до кінця.  Оскарження відмови ДМС у видачі посвідки відбувається двома методами:
●      Адміністративно, через звернення до Державної міграційної служби.
●      Через суд.
Якщо адміністративне звернення не дало результатів і оскарження не було ухвалено, то воно може підлягати подальшому судовому оскарженню. Суд буде роздивлятися остаточне рішення що було прийнято за адміністративною скаргою.

Відмова ДМС, як оскаржити?

Існує два варіанта розвитку подій: адміністративний та судовий процес. Обидва варіанта потребують залучення адвоката для збільшення шансів на позитивний для клієнта результат та мінізування нервів та ресурсів, що будуть задіяні у процесі.
Звернення до Державної міграційної служби щодо оскарження відмови ДМС:
Радимо від самого початку працювати з правозахисником, щоб уникнути звернення до суду. У вас є місяць після отримання відмови, щоб оскаржити рішення в Державній міграційній службі. Для апеляції потрібно надати докази та вказати пункти з якими ви не погоджуєтесь. Залучайте правозахисника, який зробить це на підставі діючого законодавства. Потім Державний орган розгляне вашу скаржу та надасть відповідь. Це може бути способом досудового врегулювання.

Оскарження відмови ДМС, судовий процес:

Цей метод є надійним, але витрачає більше сил та ресурсів. З поданням апеляції допоможе наш міграційний адвокат, що спеціалізується на цьому питанні. Такий позов подається за місцем територіального органу влади до окружного адміністративного суду.

Допомога адвоката з оскарженням відмови ДМС у видачі посвідки

Якщо ви зіткнулися з несправедлівістю, порушенням ваших прав, то потрібно діяти. Особливо якщо питання важливе, як отримання посвідки. Наш адвокат надасть повну допомогу в складанні та поданні скарги щодо оскарження відмови ДМС у видачі посвідки.

Усна консультація та аналіз документації щодо оскарження відмови ДМС у видачі посвідки

Ми оформимо договір, який дозволить нашому адвокату представляти ваші інтереси у повному обсязі. Наш юрист з міграційних питань надасть вам першочергову усну консультацію, де будуть пропрацьовані бажання клієнта та сценарії подальшої співпраці. Також юрист розгляне всі надані документи та надасть висновки щодо наявності підстав оскарження.

Написання оскарження відмови ДМС у видачі посвідки

Юрист здійснює написання апеляційної заяви з детальним вивченням ситуації та аналізом чинного національного та міжнародного законодавства для оскарження дій чи бездіяльності Міграційної служби та подає до Міграційної служби.

Отримання рішення щодо оскарження відмови ДМС у видачі посвідки.

Юрист моніторить процес апеляційного оскарження рішення Державної міграційної служби України про відмову протягом 30 робочих днів та інформує клієнта про стан справи, а також надходження листа ДМСУ про результати розгляду скарги.
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.29 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.71 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.35 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу