ЗМІНА ДИРЕКТОРА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ✅ БІЗНЕС ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Зміна директора юридичної особи

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Підготовка Протоколу
  1 2 200,00 грн

  Юрист готує відповідне Рішення загальних зборів учасників (Рішення єдиного учасника) про зміну Директора чи іншого виконавчого органу юридичної особи. На прохання клієнта юрист готує Наказ про призначення Директора.

 • 2
  Отримання Виписки
  5 2 200,00 грн

  Юрист супроводжує клієнта при внесенні змін про керівника в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Юрист або ж організовує зустріч клієнта з державним чи приватним реєстратором для подання необхідних документів, або ж допомагає оформити довіреність для представництва інтересів клієнта в органах реєстрації для здійснення необхідний дій та подання документів з метою внесення змін до відомостей про керівника, що містяться в ЄДР. По завершенню дій реєстратора клієнт отримує Опис. Юрист моніторить внесення змін до ЄДР та повідомляє про це клієнта, на підтвердження чого клієнт отримує Виписку з ЄДР від реєстратора.

  * Послуги реєстратора (за необхідності нотаріуса), вартість оформлення довіреності та адміністративні збори сплачуються клієнтом окремо.

Загально
6 4 400,00 грн
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.34 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.9 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.55 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.48 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

Зміна директора юридичної особи

Зазвичай, всі поточні питання юридичної компанії вирішуються його керівництвом. З цією метою найчастіше призначається директор підприємства, він також може називатися генеральним директором. Якщо підприємстві працюють кілька директорів, зазвичай окремо призначається комерційний, фінансовий директор тощо. Саме тому зміна керівника юридичної особи — це вкрай важливий захід, який необхідно оформлювати відповідно до чинного законодавства за певним алгоритмом.

Як проводиться зміна керівника юридичної особи в Україні: особливості

Спочатку правильно складається та збирається документація, що підтверджує зміну директора. Вона має бути складена відповідно до чинних законів, правил і норм, потім:
●       Необхідно зареєструвати зміни у держреєстрі юридичних осіб, громадських формувань та підприємців-фізичних осіб. Процедура проводиться у органах реєстрації за місцем діяльності.
●       Після цього проводяться дії, які завершують процедуру зміни директора юридичної особи — потрібно отримати документи про зміни та внести їх до внутрішніх документів, повідомити про зміну керівництва відповідні органи.
Якщо діяти за цією схемою, то жодних складнощів із місцевими державними органами бути не повинно.

Зміна керівника юрособи: можливі причини

Зміна даних підприємства про керівництво може бути організована з різних причин. Зазначимо найпоширеніші:
●       Чинний керівник ухвалив добровільне рішення про відмову обіймати цю посаду та подає заяву на звільнення за власним бажанням. На директорів теж поширюється чинне трудове законодавство, тому вони мають офіційно попереджати про звільнення з посади за 2 тижні і підкріплювати своє рішення типовою заявою.
●       Закінчується термін дії угоди між засновниками та директором. Зазвичай такий трудовий договір укладається на 5 років, після чого відбувається зміна керівника юрособи, переоформлення договору або його пролонгація.
●       Директор змінюється у зв'язку із зміною складу засновників, який передбачає зміну прямого керівництва. Якщо це підприємство з одним засновником, який також був директором, то оформляється і зміна директора, і зміна засновника.
●       Банкрутство підприємства. У цій ситуації спочатку призначається тимчасовий керівник, а потім оформляється його заміна.
●       У поодиноких випадках трапляються ситуації, коли зміна директора юридичної особи проводиться через будь-які протиправні дії з його боку. Наприклад, через рішення керівника підприємству завдається суттєвої матеріальної чи репутаційної шкоди, порушуються обов'язки, передбачені у трудовому кодексі та договорі або т.п.

Реєстрація зміни керівника юридичної особи

Оскільки зміна керівника юридичної особи в Україні — не завжди проста та швидка процедура, у більшості випадків підприємства звертаються за допомогою та консультацією до юристів, які мають досвід у цьому питанні. Це дозволяє суттєво скоротити тимчасові витрати та виключити помилки при держреєстрації змін. Для початку фахівець вивчає ситуацію та складає юридично грамотне рішення загальних зборів учасників чи єдиного учасника. Документ повинен грамотно передавати інформацію про необхідність зміни директора юридичної особи. Для реалізації цього етапу співробітництва представникам підприємства необхідно надати:
●       Паспорт.
●       ІПН.
●       Документи, що підтверджують адресу реєстрації юридичної особи.
●       Документи засновників, а також нового та чинного директора.
●       Установчі документи компанії.
Головне завдання юриста – супровід клієнта під час реєстрації змін у державному єдиному реєстрі. Зазвичай юрист пропонує зустрітися з клієнтом та спільно відвідати державний орган для подання документів. Для реалізації реєстрації зміни керівника юридичної особи також можна оформити доручення на представництво інтересів органів реєстрації.
Після складання всіх документів клієнт отримує відповідний акт. Згодом головним завданням юриста є моніторинг внесення змін до єдиного державного реєстру. Після того, як всі документи готові, він повідомляє про це клієнта, і вони знову вирушають до держорганів або юрист займається зборами самостійно.
Якщо вам потрібно організувати зміну директора юридичної особи, пропонуємо звернутися до досвідчених юристів безпосередньо за допомогою нашого онлайн-сервісу. Контакти фахівців будуть доступні після завантаження зручної програми. Потім ви зможете зв'язатися з юристом та вже найближчим часом організувати зустріч.
image
Адміністраця порталу