ЗМІНА АДРЕСИ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ✅ БІЗНЕС ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Зміна адреси юридичної особи

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Підготовка Протоколу
  1 2 200,00 грн

  Юрист готує відповідне Рішення загальних зборів учасників (Рішення єдиного учасника) про зміну місцезнаходження юридичної особи.

 • 2
  Отримання Виписки
  5 550,00 грн

  Юрист супроводжує клієнта при внесенні змін про місцезнаходження юридичної особи в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Юрист або ж організовує зустріч клієнта з державним чи приватним реєстратором для подання необхідних документів, або ж допомагає оформити довіреність для представництва інтересів клієнта в органах реєстрації для здійснення необхідний дій та подання документів з метою внесення змін до відомостей про місцезнаходження, що містяться в ЄДР. По завершенню дій реєстратора клієнт отримує Опис. Юрист моніторить внесення змін до ЄДР та повідомляє про це клієнта, на підтвердження чого клієнт отримує Виписку з ЄДР від реєстратора.

  * Послуги реєстратора (за необхідності нотаріуса), вартість оформлення довіреності та адміністративні збори сплачуються клієнтом окремо.

Загально
6 2 750,00 грн

Як оформлювати зміни юридичної адреси компанії

Іноді організації змушені змінити місце розташування. Причиною цього може бути переїзд до інших регіонів, де найвигідніші умови роботи. Крім того, необхідність змінити юр адресу часто виникає через завершення терміну оренди приміщення, недостатності наявних площ для реалізації виробничих потреб або з інших причин діяльності компанії. Однак незважаючи на те, що зміна розташування організації — це лише переїзд, з погляду чинного законодавства юридична особа зобов'язана повідомити про це державні органи та зареєструвати цей факт у належному порядку. У разі, якщо реєстрація змін юридичної особи здійснюється несвоєчасно, організація ризикує не отримати важливих листів та повідомлень, що може повести за собою серйозні наслідки.

Зміна юридичної адреси підприємства: поняття та особливості

Місце державної реєстрації підприємства – це адреса знаходження його керівного чи виконавчого органу. Інформація може включати дані про розташування офісу або місце проживання директора, який офіційно називається адресою юридичної особи або юридичною адресою. Коли компанія планує змінити юридичну адресу, керівництво має розуміти, що ця інформація включає певні дані, які повністю вносяться до Єдиного Державного Реєстру (ЄДР), а саме:
●       вулиця;
●       номер будинку;
●       індекс.
Примітно, що на сьогодні законодавство України не встановлює такого поняття, як юридична адреса організації. Проте натомість Цивільний кодекс означає, що таке місцезнаходження підприємства. Ці дані обов'язково вносяться до ЄДР, але тільки на підставі документів, які подаються представником підприємства для реєстрації до державних органів. Якщо потрібно провести зміну юридичної адреси фірми, то керівництво має діяти в порядку.

Зміна юридичної адреси: порядок в Україні

За наявності всіх необхідних документів та відсутності претензій до представника компанії зміна адреси юридичної особи проводиться в короткі терміни. Однак багато залежить від того, куди переїжджає організація. Зміна адреси всередині одного й того ж району — більш швидка та проста процедура, на відміну від переїзду до іншого району. У будь-якому випадку потрібно заручитися підтримкою досвідченого юриста, щоб унеможливити тяганини в процесі взаємодії з реєстратором. Розглянемо основні етапи:
●       Спочатку проводиться підготовка документів, які необхідні реєстрації змін. Сюди входять протоколи, рішення засновників, доручення. У разі потреби надається оновлена​​редакція статуту, якщо адреса прописується в установчих документах.
●       Потім оплачуються державне мито.
●       Після цього відбувається реєстрація зміни юридичної адреси юридичної особи. Процес реалізується у державній адміністрації району, де розташована організація.
●       За підсумками поданих документів представнику організації видається витяг з ЄДР. За потреби організується отримання довідки з органів статистики.
●       Після цього в обов'язок компанії входить обов'язкове повідомлення податкових органів, на підставі чого вносяться необхідні зміни до Реєстру ПДВ, платника єдиного податку тощо.
●       На останньому етапі відбувається оновлення банківських реквізитів у фінансовій установі.

Зміна юридичної адреси: наші дії по Україні

Якщо вам потрібна юридична допомога, щоб організувати зміну адреси юридичної особи, ви можете зв'язатися з досвідченими юристами, використовуючи наш сервіс. Після зустрічі з клієнтом насамперед фахівець займається підготовкою рішення загальних зборів учасників. Документ має бути складений відповідно до чинного законодавства. Від клієнта необхідні:
●       Паспорт.
●       Адреса реєстрації засновників та керівника.
●       Установчі документи, ІПН.
Юрист консультує клієнта на всіх етапах співробітництва. Оскільки через органи реєстрації здійснюється зміна адреси юр особи, ціна послуг спеціаліста не включає суму держмита. Адвокат супроводжує клієнта при поданні документів або діє на підставі довіреності. Після закінчення реєстрації клієнт отримує акт, що доводить подання документів на внесення змін. Упродовж терміну, протягом якого мають бути зареєстровані нові дані, юрист моніторить роботу реєстратора. За фактом позитивного результату він повідомляє про це клієнта, після цього йому доставляється витяг з ЄДР або документ забирається особисто у супроводі юриста.
Зверніть увагу, що вартість зміни юридичної адреси може змінюватись. Це залежить від знаходження нового місця становища, необхідності оформляти довіреність на юриста та інші чинники.
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.29 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.71 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.35 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу