РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ ✅ БІЗНЕС ✅ ПОСЛУГИ - CONSULTANT.NET.UA
image

Реєстрація бізнесу

 • icon
  Безпечна угода
 • icon
  Перевірені виконавці
 • icon
  Прозора ціна
 • icon
  Контроль 24/7
image
image
Етап Термін (днів) Вартість
 • 1
  Обрання форми ведення бізнесу
  1 2 200,00 грн

  Юрист та клієнт з’ясовують суть бізнесу, підбирають оптимальну форму ведення бізнесу (обирають організаційно-правову форму юридичної особи (ТОВ, ТДВ, ПП)), оптимальну систему оподаткування. Відповідно до сфери діяльності юрист підбирає види економічної діяльності згідно з Класифікатором.

 • 2
  Підготовка установчих документів
  2 2 200,00 грн

  На основі отриманої інформації юрист здійснює підготовку Протоколу про створення юридичної особи (Рішення єдиного засновника/Рішення загальних зборів учасників). За узгодженням з клієнтом готує письмовий варіант Статуту або вказує про діяльність юридичної особи на підставі модельного Статуту. На прохання клієнта юрист готує Наказ про призначення Директора.

 • 3
  Отримання Виписки
  5 1 100,00 грн

  Юрист супроводжує клієнта при реєстрації юридичної особи (внесенні відомостей в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань). Юрист або ж організовує зустріч клієнта з державним чи приватним реєстратором для подання необхідних документів, або ж допомагає оформити довіреність для представництва інтересів клієнта в органах реєстрації для здійснення необхідний дій та подання документів з метою реєстрації суб’єкта господарювання. По завершенню дій реєстратора клієнт отримує Опис. Юрист моніторить внесення відомостей до ЄДР та повідомляє про це клієнта, на підтвердження чого клієнт отримує Виписку з ЄДР від реєстратора.

  * Послуги реєстратора (за необхідності нотаріуса), вартість оформлення довіреності та адміністративні збори сплачуються клієнтом окремо

Загально
8 5 500,00 грн

Реєстрація підприємства: порядок, особливості, нюанси

Якщо ви вирішили організувати виробництво, зайнятися торгівлею або надавати послуги, потрібна реєстрація бізнесу. Процедура проводиться відповідно до чинного законодавства та запроваджених норм. Це непросте завдання, пов'язане з проведенням низки робіт і вирішенням багатьох питань.
Реєстрація компанії, зазвичай, починається з того, що її майбутній власник визначається з назвою, видами економічної діяльності, формою господарювання. За необхідності визначається розмір статутного капіталу, вибирається місцезнаходження підприємства, воно буде його юридичною адресою. Також вирішується, якою буде система оподаткування та інші питання. Саме тому відкриття фірми в Україні — процес не складний для тих осіб, які часто стикаються з цим, оскільки під час підготовки документів нерідко доводиться використовувати норми правових актів та відстежувати їх зміни. Крім того, напрацьовується практика спілкування із різними реєстраторами. Тому, якщо вами планується реєстрація підприємства в Україні, краще звернутися до досвідчених юристів. Зробити це можна за допомогою нашого онлайн-сервісу. Фахівці розкажуть, як проходить реєстрація бізнесу, вартість цього заходу та пояснять інші моменти. Деякі з них ми коротко розберемо у цій статті.

Реєстрація компанії в Україні: форма господарювання, адреса

Наразі на території України, згідно із законом про державну реєстрацію юридичних, фізичних осіб-підприємців, а також громадських формувань, запроваджено декілька форм власності. Доступна реєстрація фірм:
●       ТОВ.
●       ТДВ.
●       ПП.
Реєстрація фірми в Україні проводиться у порядку, що залежить від організаційно-правової форми. Наприклад, відрізняються способи формування статутного капіталу, його мінімальний розмір, також визначається порядок управління компанією та відповідальності його організаторів, різна процедура прийняття рішень.
Одним із основних моментів для компанії є вибір її юридичної адреси, тобто місцезнаходження. Інформація про це вноситься до Єдиного держреєстру юридичних осіб. Відповідно до чинного закону, місцезнаходженням фірми є місце, де розташовується його виконавчий орган. Після того, як відбулося відкриття компанії в Україні, на цю адресу надходитиме вся нормативно-правова та ыншы кореспонденція, тому зазвичай це офіс або особиста адреса керівника. Якщо фірма не має адреси, то під час перевірки податкова інспекція може призначити штраф. Крім того, це спричинить розрив договору про можливість подання звітності в електронному варіанті та інші проблеми.

Реєстрація бізнесу в Україні: документи

Щоб відкрити підприємство в Україні, подаються численні документи, які мають бути оформлені у визначеному порядку, що відповідає чинним нормам. Зазначимо деякі з них:
Заява за формою №1 або про держреєстрацію компанії. У реєстраційній картці заповнюються всі дані про фірму, яка створюється, у тому числі розмір статутного капіталу, вся інформація про засновників та керівників, повну назву фірми та особливості розподілу часток, місцезнаходження тощо. Коли відбувається реєстрація підприємства у Києві чи будь-якому іншому місті, ця заява зазвичай підписується особою, яка подає документи на реєстрацію. Майбутнім підприємцям слід розуміти, що до цього документа дуже часто вносяться зміни.
Рішення про створення компанії. Цей документ супроводжується протоколом, причому в оригінальному вигляді. Останні зміни в законодавстві свідчать про те, що всі підписи, зазначені в протоколі, мають бути нотаріально завірені.
Установчі документи. Достатньо однієї редакції, причому залежно від форми господарювання, вони можуть відрізнятися, часто це не стосується випадків, коли проводиться реєстрація підприємства малого бізнесу. Найпоширеніші установчі документи - статут, становище, договір засновників. Як правило, на етапі створення цих документів багато хто звертається до юристів, оскільки статутні папери мають бути грамотно складені. Зазвичай вони докладно розписують порядок прийняття рішень, повноваження кожного учасника, їхню компетенцію та інші питання. Це потрібно для того, щоб при виникненні суперечок чи будь-яких розбіжностей статутні документи використовувалися як регулятори таких ситуацій.
Щоб зареєструвати підприємство в Україні, потрібно надати квитанцію, яка підтверджує оплату реєстраційного збору, а також інші документи залежно від форми. Наприклад, при відкритті акціонерного товариства знадобиться підтвердження внесення внесків до статутного капіталу.

Допомога у реєстрації бізнесу

Враховуючи, наскільки складним може бути процес відкриття компанії, послуги з реєстрації бізнесу зараз досить популярні. Фахівці, які постійно працюють із цим процесом, діють наступним чином:
●       Спочатку юрист з'ясовує суть бізнесу, підбирає організаційно-правову форму, визначається системою оподаткування відповідно до форми діяльності, а також підбирає види економічної діяльності згідно з класифікатором.
●       Щоб реєстрація бізнесу у Києві та Україні пройшла успішно, велика увага приділяється підготовці установчих документів.
Щоб реєстрацію бізнесу, ТОВ чи іншої форми власності, було проведено успішно, юристу знадобляться паспорт, ІПН, адреса реєстрації засновників та майбутнього директора. Після цього спеціаліст разом із клієнтом відвідує орган-реєстратор, який приймає документи для внесення відомостей про підприємства до Єдиного державного реєстру. Юрист також може діяти самостійно на підставі довіреності. Після цього фахівець моніторить роботу держорганів та при внесенні відомостей до ЄДР отримує витяг. Відповідно, якщо вами планується реєстрація бізнесу під ключ, ціна послуг юриста залежатиме від особливостей майбутньої компанії. Наприклад, форми власності, необхідність складання довіреності тощо.
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.29 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.71 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.54 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.35 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу