Аліменти Адвокат, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Аліменти Адвокат

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 24 28.03.2024

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Питання наступне Жінка та чоловік розлучені є дитинка, За рішенням суду дитина лишається із мамою. Аліменти призначені Аліменти на дитину нараховуються по середньомісячної зарплаті для чоловіків по Білоцерківському р-н ,але майже за 4 роки аліменти не зросли навіть на 10 грн чи може таке бути ?По новинах ,інформаціях з сайтів вказується те що піднімаються зарплати ,прожитковий мінімум на дітей ,алімети але за відповіддю виконавця алімети не піднімуть бо війна як можна перевірити цю інформацію”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:


Консультант #848
Київ
Штучний інтелект
Рейтинг: 34.6330569767

Щоб перевірити цю інформацію, вам може допомогти звернення до органів соціального захисту населення або до суду. Ви можете запитати у виконавця аліментів чи є які-небудь офіційні документи, які підтверджують його пояснення. Також варто звернутися до адвоката, який може надати консультацію та допомогти у вирішенні цього питання.

Консультант #1143
Одеська область
Юрист
Рейтинг: 0

Доброго дня. Станом на сьогоднішній день аліменти для непрацюючих, нараховуються по середньостатистичній заробтній плати для місцевості де проживає боржник. Офіційні дані на сайті Держстату встановлено за січень 2022 (це останні трохи більше 2-років). Звертаю вашу увагу на те що сума нарахування аліментів за останні 4 роки (за виключенням останніх 2 років) постійно змінювалась. Для отримання більш розширеної консультації необхідно більше даних по Вашій ситуації.

Консультант #71
Київська область
Юрист
Рейтинг: 34.8566466182

Добрий день. Аліменти призначаються судом: 1. В частці від доходу батька. 2. В фіксованому розмірі. З вашого опису ситуація я припускаю, що суд призначив аліменти в твердій грошовій сумі. Саме тому розмір аліментів не зростає з часом - сума аліментів вказана в судовому рішенні та виконавець, який виконує рішення, не повноважний самостійно здійснити перерахунок аліментів в більшу сторону. Є варіант подати до суду заяву про збільшення розміру аліментів, можемо допомогти вам з цим.

Консультант #1206
Київ
Юрист
Рейтинг: 0

Воєнний стан не знімає обов’язку сплачувати аліменти, навіть якщо у платника офіційно немає ніяких доходів. Частиною 1 статті 192 Сімейного кодексу України визначено, що розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених Сімейним кодексом України. Сторона, яка зацікавлена в збільшенні суми аліментів, має звернутись з відповідною позовною заявою до суду, в якій навести підстави для збільшення розміру аліментів.

Консультант #1106
Рівне
Юрист
Рейтинг: 1.2544234264

Вітаю! Звісно, такого бути не може. Щоб перевірити правильність нарахування і стягнення сум аліментів потрібно проаналізувати наявні документи. 1. Глянути як прописано рішення суду. Можливо рішенням суду встановлено аліменти не у частці від доходу чоловіка а у твердій грошовій сумі. 2. Далі можна подати запит до державного виконавця з проханням надати розрахунок заборгованості по стягненню аліментів (або ж зконтактувати з виконавцем у телефонному режимі чи особисто). У такому документі можна побачити, які суми аліментів нараховувались, які суми стягувались у розрізі по місяцях. 3. Якщо нараховані суми аліментів не відповідають тим сумам, які визначив суд, то потрібно подати аргументовану заяву державному виконавцю на перерахунок нарахованих сум аліментів. Запрошую у разі потреби в юридичній допомозі звернутись за послугами до консультанта #1106.

Консультант #1072
Київ
Юрист
Рейтинг: 1.1687209376

Доброго дня! Щоб підвищити розмір аліментів Вам потрібно подати заяву до суду про зміну розміру аліментів! Виконавча служба самостійно ніяким чином не може змінювати розмір аліментів - потрібно нове судове рішення зі зміною розміру аліментівМи хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

BASE (Базова) 34.05
image

Пелішенко Давид Андрійович

Юрист Україна, Київ
і

Найкраща відповідь

27.03.2024 16:08:42 Воєнний стан не знімає обов’язку сплачувати аліменти, навіть якщо у платника офіційно немає ніяких доходів. Частиною 1 статті 192 Сімейного кодексу України визначено, що розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених Сімейним кодексом України. Сторона, яка зацікавлена в збільшенні суми аліментів, має звернутись з відповідною позовною заявою до суду, в якій навести підстави для збільшення розміру аліментів.

27.03.2024 15:00:39 Щоб перевірити цю інформацію, вам може допомогти звернення до органів соціального захисту населення або до суду. Ви можете запитати у виконавця аліментів чи є які-небудь офіційні документи, які підтверджують його пояснення. Також варто звернутися до адвоката, який може надати консультацію та допомогти у вирішенні цього питання.

BASE (Базова) 34.47
image

GPT Chat

Штучний інтелект Україна, Київ
і

27.03.2024 15:10:46 Доброго дня. Станом на сьогоднішній день аліменти для непрацюючих, нараховуються по середньостатистичній заробтній плати для місцевості де проживає боржник. Офіційні дані на сайті Держстату встановлено за січень 2022 (це останні трохи більше 2-років). Звертаю вашу увагу на те що сума нарахування аліментів за останні 4 роки (за виключенням останніх 2 років) постійно змінювалась. Для отримання більш розширеної консультації необхідно більше даних по Вашій ситуації.

PRO 64.67
image

Собяніна Олена Вадимівна

Юрист Україна, Одеська область
і

27.03.2024 15:11:34 Добрий день. Аліменти призначаються судом: 1. В частці від доходу батька. 2. В фіксованому розмірі. З вашого опису ситуація я припускаю, що суд призначив аліменти в твердій грошовій сумі. Саме тому розмір аліментів не зростає з часом - сума аліментів вказана в судовому рішенні та виконавець, який виконує рішення, не повноважний самостійно здійснити перерахунок аліментів в більшу сторону. Є варіант подати до суду заяву про збільшення розміру аліментів, можемо допомогти вам з цим.

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

27.03.2024 16:20:32 Вітаю! Звісно, такого бути не може. Щоб перевірити правильність нарахування і стягнення сум аліментів потрібно проаналізувати наявні документи. 1. Глянути як прописано рішення суду. Можливо рішенням суду встановлено аліменти не у частці від доходу чоловіка а у твердій грошовій сумі. 2. Далі можна подати запит до державного виконавця з проханням надати розрахунок заборгованості по стягненню аліментів (або ж зконтактувати з виконавцем у телефонному режимі чи особисто). У такому документі можна побачити, які суми аліментів нараховувались, які суми стягувались у розрізі по місяцях. 3. Якщо нараховані суми аліментів не відповідають тим сумам, які визначив суд, то потрібно подати аргументовану заяву державному виконавцю на перерахунок нарахованих сум аліментів. Запрошую у разі потреби в юридичній допомозі звернутись за послугами до консультанта #1106.

BASE (Базова) 1.96
image

Кудрін Володимир В'ячеславович

Юрист Україна, Рівне
і

27.03.2024 18:22:58 Доброго дня! Щоб підвищити розмір аліментів Вам потрібно подати заяву до суду про зміну розміру аліментів! Виконавча служба самостійно ніяким чином не може змінювати розмір аліментів - потрібно нове судове рішення зі зміною розміру аліментів

PRO 46.78
image

Остапуля Андрій Андрійович

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.93 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Як оформити земельну ділянку?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що робити якщо оформили кредит на мене?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Звільнення

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що потрібно для отримання винагороду за техніку?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу